Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Praznik (ne)rada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 14:40 
Naslov:  Praznik (ne)rada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već se godinama zalažem da se Praznik rada počne dostojno i obilježavati - radom! Umjesto dana nerada, 1. svibnja svi bi trebali odraditi duplu šihtu!

Eto, prosvjetlite me ako griješim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina.

Ali društvo uvijek ima svoje praznike, jer rulja uvijek traži razlog za plandovanje i džabaljebarenje...

Stoga, kao pasionirani dokoličar i humanist, prihvaćam i 1. svibnja i 5. augusta i uredno proslavljam i dostojno obilježavam, a da ne spominjem različite narodne običaje, svetkovine... Što bi se novim korporativnim rječnikom reklo: vjerske evente i seoske happeninge. Sve podržavam, pozdravljam, obilazim...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*sunshine*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.04.2007. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Praznik rada, Sv. Josip, 1. svibanj- prije svega veliki je blagdan i kao takav simbolično je i neradan dan! Oduvijek je tako i biti će ubuduće.

_________________
...biram samo lakši način...
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.04.2007. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da.Kad bi to bio samo taj dan! hehe.. Ok, slavi se taj dan i sve štima... Ali mi Hrvati smo presmiješan narod! Sjećam se općih frustracija ako prvi svibanj padne na subotu ili nedjelju..nista se ne spaja! Ove je godine u utorak, a svi moji dragi profesori otkazali predavanja i vježbe cijeli tjedan!!!!! Taman godišnji od 10 dana! Very Happy

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.04.2007. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): › a svi moji dragi profesori otkazali predavanja i vježbe cijeli tjedan!!!!! Taman godišnji od 10 dana! Very Happy


to je prava stvar , ja bi ih zbog toga i adekvatno nagradio s smanjenjem place Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2007. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Već se godinama zalažem da se Praznik rada počne dostojno i obilježavati - radom! Umjesto dana nerada, 1. svibnja svi bi trebali odraditi duplu šihtu!


Ja ću 30-tog raditi do 22h. Za kretene u odijelima. Motiviran samo timom ljudi koji inače rade sa mnom, al' taj dan neće. Korporativni bullshit. Za imaginaran novac. Za kredit. Za novi auto. Stan. C2D, DDR2 i PCI-express kartu. Nadam se da te veseli.
U 23h ću već biti na staroj Dravi sa 0,5l rakije, par jointova i (nadam se) nekakvih gljiva koje ću naći po šumi u sebi. Polizat koju žabu...

PS: Danas još idem do ureda. Pravi rvat, ja.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legenda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Lokacija: a tu neko mijesto, neznam kak se točno zove
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemožeš reć praznik nerada jer to znči da svaki dan neradimo sam taj dan radim

iako je taki odnos

_________________
ALL COPS ARE BASTARDS
..::A_C_A_B::..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.05.2007. 7:40 
Naslov:  Re: Praznik (ne)rada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Već se godinama zalažem da se Praznik rada počne dostojno i obilježavati - radom! Umjesto dana nerada, 1. svibnja svi bi trebali odraditi duplu šihtu!

Eto, prosvjetlite me ako griješim...


prvo se ti malo raspitaj što je to praznik rada i kako je nastao, a tek onda izvali ovakvu glupost.
ako si zaista ovakvog mišljena onda faco pređi na sistem rada koji je bio prije nego li se krvavo izborilo za tri osmice, a to je 12 sati rada i 12 sati slobodno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2007. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah, odmah mi bude lakše kad vidim razinu humora u (ispod)prosječna rvata!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2007. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je nekoliko sakupljača plastičnih boca koji su lukavo obišli katakombe i dobro se natovarili. Počistili su ono što ih je zanimalo, a ostalo smeće letilo je u smjeru vjetra. Žalosna mi je ta slika. Iako na licima istih mogla se vidjeti jednaka doza umora i zadovoljstva. E sad šta je tu zadovoljstvo? Osobno ne volim što vidim kako je sve više takvih ljudi koji moraju gnjuriti glavom u kontejner.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: