Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cedevita sport

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 9:02 
Naslov:  Cedevita sport
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam da li sam si ja to bio umislio, ali mislim da je nekada postojala i da se mogla kupiti Cedevita sport. Kao regularna Cedevita, prašak za mješanje s vodom, ali prilagođena za bavljenje sportom. S dodatkom elektrolita, minerala i koječega.
Jel netko nedavno vidio to negdje na policama? Ja ne mogu nikako pronaći, a zanima me dal ima kakve vajde od toga...
Zahvaljujem!

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se isto već dugo pitam zašto je nestala cedevita u limenci... meni je ta bila odlična...
i kad smo već kod izotoničnih napitaka, zna li netko gdje još ima za kupiti iso-sporta od pola litre u plastičnoj bočici? bilo ga je jedno vrijeme u konzumu, ali već dugo ga nema. šmrc..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
i kad smo već kod izotoničnih napitaka, zna li netko gdje još ima za kupiti iso-sporta od pola litre u plastičnoj bočici? bilo ga je jedno vrijeme u konzumu, ali već dugo ga nema. šmrc..

mislim da sam ga vidio prošli tjedan u konzumu u čepinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 10:18 
Naslov:  Re: Cedevita sport
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam da li sam si ja to bio umislio, ali mislim da je nekada postojala i da se mogla kupiti Cedevita sport. Kao regularna Cedevita, prašak za mješanje s vodom, ali prilagođena za bavljenje sportom. S dodatkom elektrolita, minerala i koječega.
Jel netko nedavno vidio to negdje na policama? Ja ne mogu nikako pronaći, a zanima me dal ima kakve vajde od toga...
Zahvaljujem!


A sto ce ti to smece?

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 10:43 
Naslov:  Re: Cedevita sport
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam da li sam si ja to bio umislio, ali mislim da je nekada postojala i da se mogla kupiti Cedevita sport. Kao regularna Cedevita, prašak za mješanje s vodom, ali prilagođena za bavljenje sportom. S dodatkom elektrolita, minerala i koječega.
Jel netko nedavno vidio to negdje na policama? Ja ne mogu nikako pronaći, a zanima me dal ima kakve vajde od toga...
Zahvaljujem!


A sto ce ti to smece?


Zato što mi se ne pije Iso-sport cijelo vrijeme. A nemam baš tolko novaca da stalno pijem neke fensišmensi napitke iz izloga 'Za sportaše' Smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam da li sam si ja to bio umislio, ali mislim da je nekada postojala i da se mogla kupiti Cedevita sport. Kao regularna Cedevita, prašak za mješanje s vodom, ali prilagođena za bavljenje sportom. S dodatkom elektrolita, minerala i koječega.
Jel netko nedavno vidio to negdje na policama? Ja ne mogu nikako pronaći, a zanima me dal ima kakve vajde od toga...
Zahvaljujem!


A sto ce ti to smece?


Zato što mi se ne pije Iso-sport cijelo vrijeme. A nemam baš tolko novaca da stalno pijem neke fensišmensi napitke iz izloga 'Za sportaše' Smile

a odakle ti iso spooooort?! jel i ti kupuješ u konzumu u čepinu? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › a odakle ti iso spooooort?! jel i ti kupuješ u konzumu u čepinu? osijek031.com smile


Iso sport od 1.5 litre ima u Nami u Konzumu, mislim da sam vidio i u tetrapaku od litre. Pretpostavljam da ima i u onim malim bočicama od 3 deci. Mislim da tog pakovanja od 1.5 l ima skoro u svakom Konzumu Smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › a odakle ti iso spooooort?! jel i ti kupuješ u konzumu u čepinu? osijek031.com smile


Iso sport od 1.5 litre ima u Nami u Konzumu, mislim da sam vidio i u tetrapaku od litre. Pretpostavljam da ima i u onim malim bočicama od 3 deci. Mislim da tog pakovanja od 1.5 l ima skoro u svakom Konzumu Smile

a ne ne ne, to nije isto. taj u bočici od 3 dl je gaziran, ne mislim na taj. onaj u bočici od pola litre nije gaziran i puno je bolji. možda je taj u tetrapaku isti, ali je malo nezgodan za nositi okolo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupi bočicu od pola litre i presipavaj! Uštedit ćeš 50 lipa po bočici!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › a ne ne ne, to nije isto. taj u bočici od 3 dl je gaziran, ne mislim na taj. onaj u bočici od pola litre nije gaziran i puno je bolji. možda je taj u tetrapaku isti, ali je malo nezgodan za nositi okolo Smile


U tetrapaku od litre isto nije gazirano. Preostaje ti jedino da kupuješ od litre pa presipavaš.
Ili kad ja budem išao u Vž, mogu ti donijeti koji karton Isosporta od pola litre. I u drugim okusima, ako oćeš Wink

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenk ju Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 14:27 
Naslov:  Re: Cedevita sport
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato što mi se ne pije Iso-sport cijelo vrijeme. A nemam baš tolko novaca da stalno pijem neke fensišmensi napitke iz izloga 'Za sportaše' :)


Ok ako ti se bas pije sok radi okusa. U funkciji nekog sportskog napitka je bacanje novaca.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 16:18 
Naslov:  Re: Cedevita sport
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ok ako ti se bas pije sok radi okusa. U funkciji nekog sportskog napitka je bacanje novaca.


Molim te da mi objasniš zašto je to bacanje novaca. Kao da imam pet godina.

Jel onda i ona sportska Jamnica od 0.75l isto bacanje novca?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, onda pij flavoriziranu obojenu vodicu (secer i umjetne boje) sa "dnevnom" dozom vitamina. Ako zelis unositi vitamine zbog bavljenja sporta kupi si multipower-ov daily one. 75kom 100kn.
Znaci po danu 1,33 kn. Nekoliko puta vise vitamina i sve sto ti treba, a visestruko jeftinije. Za nesportase sa manje vitamina kosta cca60kn.

Nisam pogledao sastav, no vjerovatno je ista prica.
FYI 1,5 falvorizirane jane sadrzi 4 jusne zlice secera...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnuse, pričamo o runu ovaca i kerozinu za avione tj. o dvije potpuno različite stvari.
Cedevita sport - koliko se ja sjećam ili barem kontam, to je bila Cedevita koja je namjenjena ljudima koji se u datom trenutku bave nekim sportom. Niti ja se nisam previše zanimao nikad sastavom te Cedevite, ali si kontam da je nešto drugačiji od one Cedevite naranče, limuna, jagode, jabuke i koje sve još ima. Pretpostavljam da ima više elektrolita, minerala, kojekakvih drugih dodataka, manje šećera, e a kako bi se bolje osvježio poslije vježbanja i vratio tijelu u ravnotežu.
Vitamini su totalno nebitni kada oćeš popiti nešto osvježavajuće poslije (ili za vrijeme) treninga od satipo, dva. Toliko bar i ja znam - zato su u upitu isključeni bilo kakvi napici kojima je cilj u organizam unijeti vitamine.
Nigdje nisam spominjao nikakve flavorizirane vode; jedino sam te pitao, ako si ikad vidio, vodu od 0,75 koja se prodaje kao Jamnica (?) sport, da li je išta vrijedna, svojim sastavom i djelovanjem, za korištenje za vrijeme i poslije treninga.
Koja količine tekućine je u toj Daily-one?
Izgleda da je pitanje za petogodišnjaka bilo preteško... Wink

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: