Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Volim kad se fašist promijeni, Đapić to nije"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Kad kažem da sam iz Osijeka, odmah svi znaju da imamo crnokošuljaša za gradonačelnika.......
koji blam.

Vuk dlaku mijenja, ali ćud......


Ja, primjerice, nemam taj dojam kad nekome kažem da sam iz Osijeka...no primjećujem da znaju da se nešto u gradu pokrenulo, u odnosu na prošlu vlast. Ali ljudi se kreću u različitim društvima, preporučam da promijenite društvo, jer iste stavove nemaju svijet i polusvijet.

_________________
zar i ti sine Brute
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
osijek031.com smile
Svakakvih nas ima... Ti si Pero iz HSP-ovog budućeg Ureda za cenzuru povijesti (UCP), pretpostavljam?


Neupućen si i drži se onoga o čemu nešto znaš.

_________________
zar i ti sine Brute
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni meni u Zagrebu nitko, ali baš nitko nije spomenuo Đapića kada sam rekao da sam iz Osijeka. Samo kulen...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2007. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: ›
Neupućen si i drži se onoga o čemu nešto znaš.


Tipično haespeovsko pametovanje. Kao i ona: "vi ste glasali za onog drugog {umetni ime}, što sad hoćete od mene?". A to sam doživio. Od haespeovca. Đubre.
Nisam stranački orijentiran, poništavam svoje glasačke listiće redovito (glasam za Zaphod Beeblebrox-a), a onda mi debil ide srati da "on zna za koga sam ja glasao". Kontam da bi sve dao da može nositi crni kožni kaput i jahačke čizme...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Ni meni u Zagrebu nitko, ali baš nitko nije spomenuo Đapića kada sam rekao da sam iz Osijeka. Samo kulen...


Ni po vrletima Afganistana oni što jedu boršč iz šešira ne iščuđavaju se bombašu samoubojici...

Da ti simplificiram: nije ti ga nitko spomenuo u Zagrebu, ali bi ti Zuroffova izjava mogla biti bar za zapitati se.

Đapić svojom pojavom, dijalogom i retorikom ostavlja dojam beningog medvjeda.
Stranka je međutim, ono na terenu, a zna se što je arhetip HSPovca.

Glupo je da se u hrvatskoj javnosti o Osijeku govori kao o gradu desne orijentacije, gradu kojem je Glavaš Put, Istina i Život kojem se klanjaju suci, liječnici, biskupi i stadionska publika... Uglavnom, Osijek nikad nema urbanu kontaciju među Hrvatima.
Toliko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Kyoto,

Meni moje društvo (polusvijet) odgovara. Vrlo je raznoliko što se tiče svih mogućih kategorija, ne mislimo svi isto što je normalno, ali bih rekla da nam se ne sviđa gradonačelnik. Jedino što ja odem na izbore pa znam da sam učinila svoje da on ne bude tu gdje jeste, a dobar dio je digao ruke od svega.

Znam i da zvaničnici nekih zemalja (čitaj - svijet) nisu željeli boraveći u Osijeku pohoditi našeg gradonačelnika, jer bijaše im ispod časti...

@Jeff, meni se ne bi svidjelo da me netko u Zagrebu pita za kulen (osim toga, u Slavoniji postoji priča da kad Zagrepčani dođu ovamo u svatove i sl. slavlje, navale kao da nikad hranu nisu vidjeli ili ih tek pustili iz logora, a sve nešto fini i ulickani). Ne raste kulen po Osijeku. Valjda ovo grad.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › @Jeff, meni se ne bi svidjelo da me netko u Zagrebu pita za kulen (osim toga, u Slavoniji postoji priča da kad Zagrepčani dođu ovamo u svatove i sl. slavlje, navale kao da nikad hranu nisu vidjeli ili ih tek pustili iz logora, a sve nešto fini i ulickani). Ne raste kulen po Osijeku. Valjda ovo grad.
To im i ja pokušavam objasniti...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2007. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda dobro, samo ti objašnjavaj i dalje... možda neki i shvate....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: