Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zivot.hr

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
adrian
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Glavni grad Republike
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2005. 16:57 
Naslov:  zivot.hr
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drugarica ixia je danas bacila neki link na nasu grupu pa sam malo razgledo. primjecujem da je ovaj sajt povezan s azilom za zivotinje. ko to sad uopce vodi? u mojim davnim NGO vodama bila je aktualna udruga osjecki zeleni, vodili ih davorka i ljiljanko al mi se cini da su se nesto svadjali te razisli. ko odrzava sajt? jel ima kake suradnje s vinkovcanima? jel ima uopce kaka slicna udruga ovdi kodnas?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2005. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd redom, ja odrzavam sajt tak ak treba nest objavit javiti se na [email protected] ili [email protected].
zeleni su zasebni za sebe. nisam bas upucena u to zas su se razisli osijek031.com smile ali nekak je logicno da se zeleni bave ekologijom, a azil sa zastitom zivotinja. evo stranice od zelenih http://www.zeleni.hr/
kak mislis suradnje s vinkovcima?
svaka dojava, bilo telefonska, elektronicka ili usmena, se prima - bez obzira iz kojeg dijela hrvatske! u hrvatskoj ima dosta udruga/azila koje se bave zastitom zivotinja, obicno su geografski podjeljene. najvise ih ima u zgu - evo nekoliko linkova:

azili:
http://www.noina-arka.hr/

http://drugaprilika.hr/

http://udomime.com/

http://www.zagreb.hr/Skloniste.nsf



udruge:
http://prijatelji-zivotinja.hr/

http://www.animalliberation.hr/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2005. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ixia, svaka čast curo!!!

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrian
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Glavni grad Republike
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2005. 9:42 
Naslov:  Re: zivot.hr
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako to mislis zeleni se ne bave sa zivotinjama? Nis ti bila u uredu prije par godina kad su nas zvali da vide jel mozemo mi napravit sta oko konja kojeg je gazda zavezo prije par dana ispred birtije u prkovcima.

Mislio sam da se bavite malo sirim rasponom od samog azila, zato sam pitao za suradnju s udrugama u Vinkovci. Sta se desava s psima koje pokupe sinteri u Vinkovci? Jel mi tu uopce imamo sintere? Jel i ti psi zavrse kod vas?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2005. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti psi zavrse u cevapima, ako su odgovarajuce velicine idu i kao janjci. mislim da ih sipci negdje presrecu na putu iz vinkulje vamo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2005. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adrian je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kako to mislis zeleni se ne bave sa zivotinjama? Nis ti bila u uredu prije par godina kad su nas zvali da vide jel mozemo mi napravit sta oko konja kojeg je gazda zavezo prije par dana ispred birtije u prkovcima.


ja odrzavam sajt tek nekih godinu dana tak da nisam upucena u detalje ali da, zeleni su prije par godina odgovarali na takve pozive. sisterka je nasla kuju koja se nije mogla okotiti u naselju pa je isto zvala zelene... ali koliko sam ja skontala iz njihove stranice oni se bave vecinom ekologijom...

adrian je napisao/la (Pogledaj post): › Mislio sam da se bavite malo sirim rasponom od samog azila, zato sam pitao za suradnju s udrugama u Vinkovci. Sta se desava s psima koje pokupe sinteri u Vinkovci? Jel mi tu uopce imamo sintere? Jel i ti psi zavrse kod vas?


proslijedila sam pitanje direkciji pa ti javim odgovor! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2005. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e'o odgovora:
Iz Vinkovaca surađujemo sa veterinarsko-higijeničarskim servisom "Tip-tip", a svi psi bez obzira odakle su imaju isti kraj, dakle konac svog prirodnog života

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.10.2005. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel postoji uopče u osijeku udruga ili ti organizacija ili bilo što...koja kupi ove kerove po ulici....znate one bijesne kerove( pod bijene ne mislim nužno bijesne u doslovnom smislu več one blesave koji napadaju ostale prolaznike)
....ili ču tako šta možda nači u nekoj od od organizacija za zaštitu ljudi....

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2005. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je Ixia dala dovoljno podataka i site-ova na kojima možeš tražiti odgovore na svoja pitanja. Probaj nešto i sam istražiti, to ponekad razvija moždane vijuge, ne mora ti sve biti na tacni.

Krajnje je vrijeme da prestanemo s besplatnim reklamama. Za svaku neprekinutu promociju nečijeg sajta i nečijih osobnih interesa uvest ćemo cenzuru.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.10.2005. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je Ixia dala dovoljno podataka i site-ova na kojima možeš tražiti odgovore na svoja pitanja. Probaj nešto i sam istražiti, to ponekad razvija moždane vijuge, ne mora ti sve biti na tacni.

Krajnje je vrijeme da prestanemo s besplatnim reklamama. Za svaku neprekinutu promociju nečijeg sajta i nečijih osobnih interesa uvest ćemo cenzuru.


...osobnih interesa ili interesa grada...de malo razmisli prije nego opališ još koju glupost...u kojem dijelu moga posta su osobni interesi...

...na tacni...hehe...ispričavam se na mom upitu...koji je bio usmjeren na molbu ako netko nešto zna ne da i mora mi tražit več ako slučajno zna...

....na tacni gemi na tacni...nemaš ti pojma još o nekim stvarima da bi se ovak izražavala a pogotovo nemaš pojma jel meni išta bilo servirano na tacni...mlađahna si još naučit češ kad se budeš malo pomučila da zaradiš za život...

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: