s Otiš'o je svak' 'ko valja... [1/6]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otiš'o je svak' 'ko valja...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2005. 0:13 
Naslov:  Otiš'o je svak' 'ko valja...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imate li osjecaj da Osijek depopulira? Pogotovo kada su ljudi natprosjecnih (u okviru Osijeka) mentalnih sposobnosti u pitanju.

Ono, zavrse srednju, odu na faks u Zg, i nikada se ne vrate.

A nama se vracaju Djapici, dolazi nam ekipa iz manjih gradova i onda 4-5 godina faksa provedu po OKSu i slicnim mjestima, pricaju kako su Osjecani "umisljeni kreteni" (a nisu se ni pokusali urbanizirati) i glavna fora im je ismijavanje osjeckog slenga.

Naravno, u jednoj i u drugoj skupini ima i onih drugacijih. Ali slijedom zadnjih 10tak godina mogu se donijeti odredjena pravila, moze se zamijetiti odredjeni trend.

Osjecani, vratite se, ma gdje bili! ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2005. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj tako Leteći, onda oni koji vole ovaj grad, a to je druga tema, prema tvom stajalištu i nisu baš nešt zato što su se vratili iz metropola?
Čuj mislim da ima likova koji su morali otići iz grada da iskoriste svoje sposobnosti, jer ovdje ne mogu naci dovoljno sredstava i moderne tehnologije. No to je problem u cijeloj Rvackoj. E a možda ti to zoveš Gudelja da se vrati ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2005. 1:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A koji klinac da radis ovdje? Pogleda samo broj poslova koji se nudi na MojPosao za Zagreb i okolicu i za Osjecko-Baranjsku zupaniju. Objer je 1000:1
Jedino nas izvlace jeftine nekretnine a opet skuplje od sela pa se gradansko drustvo ipak nekako odrzalo u Osijeku jer svi manje vise posjeduju objekat u kojem zive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2005. 1:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo nas je al smo govna, zajebaja. ma ko ima bolju šansu nek ide pa nek lobria.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2005. 8:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma ko ima bolju šansu nek ide pa nek lobria.


mos mislit sto ce lobirat ako ode....jednostavno tko ode i uspije u icemu "tamo negdje", taj se ne vraca i amen...
isto kao sto sam ja dosao studirat u OS '97. proslog stoljeca i ne vracam se natrag "tamo"..umro bi da se vratim...nije da mi je tu nesto super (tu je mozda problem u meni a ne u gradu OS), tesko se zivi ali jebiga...bolje je tu ipak...

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2005. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razina ljudi koji neki kurac kuži znatno se smanjila.U takvim sredinama mediokriteti počinju diktirati (naravno sebi,ali ne mogu i meni) trendove,pravila i sl.,što znači da se počinje stvarati kritična masa onih koji imaju iste stavove.To su često ljudi koji su do prije 3 godine brisali nos sa kažiprstom i palcem na način da su stisnuli nos,napravili potisak,a onda šlajm izbacili van prstima.Za maramice nisu ni čuli.Sad,dakle,imaš takvu kritičnu masu kretena koji jedino što imaju je njihovo jedinstvo, i koji imaju averziju prema odlasku u druge dijelove RH,jer svatko tko ih ocijeni u 2-3 sekunde dokuči da su kreteni..Znači,ne prolaze nigdje OSIM U OSIJEKU..a zašto????????????

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Imate li osjecaj da Osijek depopulira? Pogotovo kada su ljudi natprosjecnih (u okviru Osijeka) mentalnih sposobnosti u pitanju.

Ono, zavrse srednju, odu na faks u Zg, i nikada se ne vrate.

A nama se vracaju Djapici, dolazi nam ekipa iz manjih gradova i onda 4-5 godina faksa provedu po OKSu i slicnim mjestima, pricaju kako su Osjecani "umisljeni kreteni" (a nisu se ni pokusali urbanizirati) i glavna fora im je ismijavanje osjeckog slenga.

Naravno, u jednoj i u drugoj skupini ima i onih drugacijih. Ali slijedom zadnjih 10tak godina mogu se donijeti odredjena pravila, moze se zamijetiti odredjeni trend.

Osjecani, vratite se, ma gdje bili! ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2005. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P.S.sad će sigurno netko reći zato što svi ostali nemaju pojma u drugim dijelovima RH o životu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
angel
Post Postano: 14.09.2005. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja se vracam, prvom prilikom, samo da se ukaze mjesto za poslom...

radije bih bila u Osijeku nego u Zagrebu.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 14.09.2005. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): ›
Razina ljudi koji neki kurac kuži znatno se smanjila.U takvim sredinama mediokriteti počinju diktirati (naravno sebi,ali ne mogu i meni) trendove,pravila i sl.,što znači da se počinje stvarati kritična masa onih koji imaju iste stavove.To su često ljudi koji su do prije 3 godine brisali nos sa kažiprstom i palcem na način da su stisnuli nos,napravili potisak,a onda šlajm izbacili van prstima.Za maramice nisu ni čuli.Sad,dakle,imaš takvu kritičnu masu kretena koji jedino što imaju je njihovo jedinstvo, i koji imaju averziju prema odlasku u druge dijelove RH,jer svatko tko ih ocijeni u 2-3 sekunde dokuči da su kreteni..Znači,ne prolaze nigdje OSIM U OSIJEKU..a zašto????????????



Zato što više nikog nema. Oni kojih ima i koji neki k... kuže su i malobrojni i rezignirani... Nažalost.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2005. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@debeli, sorry, nisam mislio na tebe, rekoh da ima iznimki (zapravo, Djapic je iznimka, ovi sto se vrate su kvalitetni, kegla-lega mi je ovdje samo sjeo kao kec na desetku ;-)).

Meni je bad zbog mojih legosa koji ovdje nisu mogli naci priliku za zivotom. Vjerujem da i ti imas neke, i neki drugi imaju neke druge.

I nisu tu samo emotivni razlozi, zaboli te srce kad vidis da kvalitetni ljudi nisu u ovom gradu, a bol je jos veca kad na njihovim mjestima gledas drkofuzere koji se shepure u foteljama u kojima ne znaju sjediti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2005. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sasha je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato što više nikog nema. Oni kojih ima i koji neki k... kuže su i malobrojni i rezignirani... Nažalost.


Jebiga, trgnimo ih. Stvorimo put za njih. Najlakse je biti jebeno rezigniran i umrtvljen jer ima jos takvih. Odlican alibi za nashankirano drkanje kurca i navlacenje kozice o besmislu zivota u ovom gradu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2005. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iawgoM je napisao/la (Pogledaj post): ›
William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma ko ima bolju šansu nek ide pa nek lobria.


mos mislit sto ce lobirat ako ode....jednostavno tko ode i uspije u icemu "tamo negdje", taj se ne vraca i amen...
isto kao sto sam ja dosao studirat u OS '97. proslog stoljeca i ne vracam se natrag "tamo"..umro bi da se vratim...nije da mi je tu nesto super (tu je mozda problem u meni a ne u gradu OS), tesko se zivi ali jebiga...bolje je tu ipak...


Suti, imao si djetinjstvo kakvim se malo tko moze pohvaliti...cvrkut ptica...čist zrak...nema komaraca...neki bi život dali za tu uživanciju...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2005. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Suti, imao si djetinjstvo kakvim se malo tko moze pohvaliti...cvrkut ptica...čist zrak...nema komaraca...neki bi život dali za tu uživanciju...


a cuj..ima i tu istine..lijepo je "tamo" otici na selu malo i uzivati..bas je super..pa cak i ovo cime se Baranja moze pohvaliti (Dunav, pecanje, priroda) je meni onako..malo u k***u zbog prokletih komaraca...eva bas su me izgrizli jebeno...

a da sam odrastao u bilo kojem gradu mislim da bi danas bio kreten, narkomancina teska, ili u zatvoru ili ubijen ili vec nesto...

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2005. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ovako nosiš pridjev baranjac, pa sad ti vidi što je gore Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2005. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
A ovako nosiš pridjev baranjac, pa sad ti vidi što je gore Smile


e ti bas znas kontati izmedju redova....covjek nema veze s baranjom... Razz

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: