Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policijska brutalnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 21:54 
Naslov:  Policijska brutalnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me koliko smo sigurni u državi, bar od strane policije....jel oni nas štite ili teroriziraju???











Više takvih kratkih snimki imate na http://www.youtube.com/results?search_query=police+brutality

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legenda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Lokacija: a tu neko mijesto, neznam kak se točno zove
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.03.2007. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policija se iživljava na navijačima, uvijek je tak bilo a i bit će. I to ne samo naša policija.
STOP REPRESIJI POLICIJE!!

_________________
ALL COPS ARE BASTARDS
..::A_C_A_B::..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2007. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ili stop nasilju na tribinama, ili stop huliganima na ulicama, ili stop idiotima koji se oblače u navijače i maltretiraju građanstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.03.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

policija uvijek nađe način da se iživljava na ljudima bez ili sa razlogom.. to im je posao.. jebo ih posao..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima jedan bivsi pandur koji me redovito maltretiro kad bi me uhvatio vani dok sam bio klinjo. sad taj polu idiot radi u pevecu,kontrolira racune na izlazu, kad god me vidi okrene glavu ,jer sad je niko i nista.a vjerujem i da je popusio sljaku zbog svog ponasanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: › Ili stop nasilju na tribinama, ili stop huliganima na ulicama, ili stop idiotima koji se oblače u navijače i maltretiraju građanstvo.


Ovo potpisujem...

Postoji poprilican broj "navijaca" kojima nogometne tekme dodju kao dobar ventil za ispucavanje ftustracija, ili jedino mjesto gdje ce nekim svojim (ne)djelom ostati zamijeceni.

Takvi obicno rade najvise sranja, a kad ih se posteno ispendreci, onda cvile o policijskoj brutalnosti.

Relano gledano, zar netko moze misliti da bi policija bez ikakvog razloga riskirala i svoje glave zalijecuci se u rulju naoruzanu stolicama, ciglama, bakljama, molotovljevim koktelima, ...?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2007. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ili stop nasilju na tribinama, ili stop huliganima na ulicama, ili stop idiotima koji se oblače u navijače i maltretiraju građanstvo.


joj da te bar jednom privedu ne tekmi zbog pive što piješ pa te drže 5-6 sati u nekoj sobici je si napirio 0.3 pa ću vidjet kak ćeš razmišljati. onda ćeš i ti biti huligan Twisted Evil

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2007. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ili stop nasilju na tribinama, ili stop huliganima na ulicama, ili stop idiotima koji se oblače u navijače i maltretiraju građanstvo.


joj da te bar jednom privedu ne tekmi zbog pive što piješ pa te drže 5-6 sati u nekoj sobici je si napirio 0.3 pa ću vidjet kak ćeš razmišljati. onda ćeš i ti biti huligan Twisted Evil


Prvi put i zadnji put da sam bio priveden zbog gledanja fudbala je bilo `91 kada je zadnji put u Osijeku igrala zvijezda(pardoniram Zvezda). Tada sam bio sproveden u SUP, jer sam svojim odijevanjem u nacionalne simbole provocirao gostujuće navijače. Bijah tamo pola sata, i čika milicajac me dovezo drito kući da me komšije vide i čaća koji me odma ispizdijo.
A kad pijem obično pijem u birtiji, na stadionu nepravim budalu od sebe i ne ugrožavam ljude oko sebe pa me očito oni oklopljeni likovi ne primjećuju. A ti si očito bio jako pijan s tih 0.3 da su te odmah priveli zbog par piva, pardon "pive" kako ti veliš.
Eh da ja sam svoje huliganstvo ispucao tijekom `91 i `92, na stvarne neprijatelje, a ovo međusobno vrijeđanje na tribinama mi je nezrelo i pomalo jadno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: