Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MONSTRUMI iz ZOO vrta!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2007. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da, žalosno je kad je eutanazija jedino najbolje rješenje...pitam se samo što se čekalo do sada...ako već životinjama nema spasa, zar je bilo potrebno da se životinje dvije godine pate, dok netko ne pusti stvar u javnost?...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, danas u Jutarnjem na zadnjoj stranici članak o ubijanju malog bijelog medvjedića u ZOO vrtu u Beču.
Majka ga je odbacila kao i brata (koji je u međuvremenu uginuo) pa su ga spasili djelatnici zoo vrta i odlučili se sami brinuti za njega. No sad su se uzjebali zaštitinici životinja na čelu s Frankom Albrechtom, tvrde kako bi mu bilo bolje da je mrtav i traže da se polarni medo Knut eutanazira jer je "zoo vrt spasivši ga ozbiljno prekršio medvjedićeva prava" (??!!??) te smatraju kako je to nehumano prema medvjediću (btw. preslatki, mali, bijelo medo)...
Zoo je naravno zgrožen takvim izjavama u Bildu i tvrdi da se Knutu neće dogoditi ništa..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › tvrde kako bi mu bilo bolje da je mrtav i traže da se polarni medo Knut eutanazira jer je "zoo vrt spasivši ga ozbiljno prekršio medvjedićeva prava" (??!!??) te smatraju kako je to nehumano prema medvjediću


Bolesnici! Sad mi je baš mama o tome pričala. Tu se više stvarno ne zna 'ko pije, a 'ko plaća. Sad su protiv eutanazije, sad su za. Sad treba spašavati životinje, sad ih treba pustiti da umru. Prekršili prava? Znači li to da su ga trebali pustiti da umre? A gdje bismo završili kad bi ljudsku siročad ostavljali da umru jer im je to bolje nego da žive bez roditelja? Frikovi...

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2007. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To samo dokazuje da su pristaše društava za zaštitu životinja sebični likovi kojima je bitnije par redova u novinama nego zdravlje i prava životinja koje štite. Nije bitno o čemu se radi bitno je biti protiv, i nije bitno jel to u Austiji ili kod nas.
Mislim ko može smislit takve nebulozne ideja , kao ajmo smanjiti cijenu obaveznog cijepljenja protiv bjesnoće. Pa ajmo potpisivat peticiju, da se samnji cijena kruhu i mlijeku, da se snize cijene javnog prijevoza i sl. Pa ako želiš imat psa da ti krasi dom i ispunjava slobodno vrijeme izvoli platiti održavanje, to je ko i auto, plati i vozi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.03.2007. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Pa ako želiš imat psa da ti krasi dom i ispunjava slobodno vrijeme izvoli platiti održavanje, to je ko i auto, plati i vozi.


je, skoro pa blizu.. briga o ljubimcu zahtjeva puno više ljubavi i brige nego o autu (znam, imam i auto i ljubimca Wink).. Oni su članovi obitelji koji jedino ne pričaju naš jezik..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2007. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
debeli je napisao/la: ›
Pa ako želiš imat psa da ti krasi dom i ispunjava slobodno vrijeme izvoli platiti održavanje, to je ko i auto, plati i vozi.


je, skoro pa blizu.. briga o ljubimcu zahtjeva puno više ljubavi i brige nego o autu (znam, imam i auto i ljubimca Wink).. Oni su članovi obitelji koji jedino ne pričaju naš jezik..

pričaju, ali im se ne da Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.03.2007. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bi se ni meni dalo na njihovom mjestu..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2007. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
mislim na sve... ni jedan kućni ljubimac nije slobodan...
pretpostavljam da ovdje ima ljudi koji pljuju po zoo vrtovima, a kod kuće imaju jednog kanarinca, tri kornjače i psa... (ne znam o tebi dovoljno da bi mislio da si ti takva, pa i ne mislim)

to mi je onda malo licemjerno

zato ja jasno kažem da podržavam prostore kao što su zoo vrtovi, i mislim da ih treba biti što više...

...a ne podržavam postojanje zooloških s neadekvatnim uvijetima za životinje... (zato naš treba kazniti... ili čak i zatvoriti dok ne ispune uvijete)

ne vidim zašto bi držanje kućnih ljubimaca bilo licemjerno.. nemam kanarince, ribice, kornjače, ili bilo što drugo što se obično drži u kavezima i akvarijima (upravo iz tog razloga), ali zato imam 2 psa koji se šetaju bez povodaca i mačku koja može van kada god želi.. ne smatram to licemjernim, jer su moje životinje ravnopravni članovi obitelji i ne mogu zamisliti ni jedan način na koji im može biti još bolje nego što je.. da mogu, napravila bih i to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što ti se psi šetaju bez povodaca, nije baš u skladu za odredbama nekih zakona. Neke pasmine smiju u šetnju bez korpe iliti brnjice, no bez povodca nikako. I nadrkani murjak ti zbog toga može naplatiti kaznu ako te zatekne u naseljenom području sa psom koji slobodno trčkara pa bio to i retriver.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
To što ti se psi šetaju bez povodaca, nije baš u skladu za odredbama nekih zakona.


Jebeš zakon! Vidiš drota, pozoveš ćuku i staviš mu povodac. Simple as that!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2007. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili se praviš blesav: "što, pas, nije on moj... prvi put ga vidim..."

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2007. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba zatvoriti sve zoo vrtove

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: