s KUHARICA I JA [1/1]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



KUHARICA I JA

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rubi
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2005. 20:42 
Naslov:  KUHARICA I JA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Željni ste nešto skuhati, a zapravo više ni sami ne znate što da skuhate. Iako je danas na hrvatskih stranicama diljem cijeloga neta, posebice u Hrvatskoj teško pronaći forum na kojemu ćete moći baš sve moći naučiti kuhati. Uglavnom tu su sve web stranice s receptima koji nisu ni provjereni ( njihova receptura), a želite biti sigurni da su recepti pregledani i dora?eni kako ne bi bilo problema tijekom pripremanja odre?enoga obroka. Onda je za Vas pravo mjesto OTVOREN PRAVI KUHARSKI FORUM, u kojemu možete se zabaviti, učlaniti u naš klub ?Kuharica i ja?, sudjelovati u različitim anketama, na kojemu možete naučiti o cijeloj pripremi i pripremi pri cijelom ?ogoljenju? kuharskih namirnica. Završila sam ugostit. Turističku školu i sada TRENUTAČNO podučavam preko FORUMA one koji znaju kuhati, ali žele još više znati, ali i za one koji nemaju nikakve veze s kuhačom, a kamo li s kuhinjom. S toga Vas pozivam da se priključite na naš forum ?KUHARICA i ja? i obratite VELIKU pozornost na PRAVILA FORUMA koja su veoma važna?


http://s11.invisionfree.com/K_U_H_A_R_I_C_A/index.php?act=idx

Stvarno sam uložila MAKSIMUM U forum i SVI STE NA NJEGA pozvani, pa tko je zainteresiran neka se slobodno javi na forumu i registrira tamo!
Na forumu je postavljen pravi i novi banner, nova nagradna igrica koja je vrlo skromna, hehehe, glavni chat na kojemu mogu svi sudjelovati, mnogo recepata, savjeta i sl!
Svaki user i koji je aktivan , dakle svaki novi i svaki user na forumu koji se rega dobiva 10, pa nadalje postova kao nagradu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rubi
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2005. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rubi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Željni ste nešto skuhati, a zapravo više ni sami ne znate što da skuhate. Iako je danas na hrvatskih stranicama diljem cijeloga neta, posebice u Hrvatskoj teško pronaći forum na kojemu ćete moći baš sve moći naučiti kuhati. Uglavnom tu su sve web stranice s receptima koji nisu ni provjereni ( njihova receptura), a želite biti sigurni da su recepti pregledani i dora?eni kako ne bi bilo problema tijekom pripremanja odre?enoga obroka. Onda je za Vas pravo mjesto OTVOREN PRAVI KUHARSKI FORUM, u kojemu možete se zabaviti, učlaniti u naš klub ?Kuharica i ja?, sudjelovati u različitim anketama, na kojemu možete naučiti o cijeloj pripremi i pripremi pri cijelom ?ogoljenju? kuharskih namirnica. Završila sam ugostit. Turističku školu i sada TRENUTAČNO podučavam preko FORUMA one koji znaju kuhati, ali žele još više znati, ali i za one koji nemaju nikakve veze s kuhačom, a kamo li s kuhinjom. S toga Vas pozivam da se priključite na naš forum ?KUHARICA i ja? i obratite VELIKU pozornost na PRAVILA FORUMA koja su veoma važna?


http://s11.invisionfree.com/K_U_H_A_R_I_C_A/index.php?act=idx

Stvarno sam uložila MAKSIMUM U forum i SVI STE NA NJEGA pozvani, pa tko je zainteresiran neka se slobodno javi na forumu i registrira tamo!
Na forumu je postavljen pravi i novi banner, nova nagradna igrica koja je vrlo skromna, hehehe, glavni chat na kojemu mogu svi sudjelovati, mnogo recepata, savjeta i sl!
Svaki user i koji je aktivan , dakle svaki novi i svaki user na forumu koji se rega dobiva 10, pa nadalje postova kao nagradu!


Forum je isti, samo što sada imamo registriranu domenu, kako bismo Vam olakšali se tijekom potrage linka...

http://www.kuharica.co.sr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Salibali
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2005. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rubi2
Post Postano: 28.09.2005. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Salibali je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bravo !


Thnx

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rubi
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2005. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, ovim putem željela bih zamoliti sve osobe dobre duše da doniraju KOLIKO GOD MOGU i koliko GOD ŽELE na ovaj broj žiro računa:

2340009-3101435306

Uplatom na račun svi ćete nam pomoći kako bismo kupili hosting i domenu za forum za jednu cijelu godinu...

Onaj tko najviše uplati dobiti će na novom forumu titulu admina i moderatora na podforumima koje on želi uplatiti....
Dakle uplatite za onaj topic koji želite da bude na novom forumu!

I opet onaj tko najviše uplati očekuje ga VELIKA GASTRONOMSKA NAGRADA I KNJIGA RECEPATA, TE KULINARSKI show koji ćemo moj brat i ja voditi!

Molimo Vas da o ovome ozbiljno razmislite... Ja sam uplatila jučer sebi na žiro 80 kn, molimi Vas da makar 5 kn uplatite, biti će Vam svima zahvalni, a forum će biti kakav nitko nije imao!

Puno Vam hvala,

Administracija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rubi
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2005. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi pomozite da platimo samo za jednu godinu domenu, hosting, a drugu godinu budem ja kupila sama hosting i domenu!
Vjerujte mi da će nam se SVIMA isplatiti i forum će biti svugdje reklamiran i započeti ćemo svi na novi i zajednički forum bez ikakvih diskriminacija, strogih pravila i svemu što se Vama ne bi sviđalo...

A da ne pričam o nagradi kakva Vas čeka ako uplatite koliko god možete...

Puno Vam hvala na razumijevanju,

Administracija Kuharice i ja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rubi
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2005. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otvoren je novi forum, ovog puta još bolji i kvalitetniji, pa svi željni znanja o kuhanju, neka nam se pridruže!

http://www.kuharica.3rror.com/forum/index.php

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Skriven
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2005. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postovana, nije Vam je potrebna donacija za prostor, Osijek031.com ce Vam vrlo rado ustupiti sav potreban prostor, software za forum/recepte i poddomenu po zelji.

Javite se na mail redakcije ako ste zainteresirani.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2005. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe....možda je lova potrebnija od prostora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rubi
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2005. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puno Vam hvala, već sam nabavila plaćeni forum....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: