Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Brza hrana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 14:56 
Naslov:  Brza hrana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, za nekoliko dana imam predavanje o brzoj hrani, tj. njenoj štetnosti. Trežim po netu neke korisne informacije (vrste, većina kolesterola i kalorija u fast food hrani i sl.), uglavnom bezuspješno. Pa ako je netko voljan pomoći, molim da linkove ili tekstovi ovdje postaju Embarassed
Puno hvala svima! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2007. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je najbolje zamoliti onog lika koji je poslovođa bio (ili još je) u meku u kazalištu. momak se udebljao bar 60 kila od kada radi tamo i pokazivati ga ljudima...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala ti puno Leone... Pomogao si mi dosta!
Javim vam kak je prošlo Very Happy

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako si citala o trans mastima, onda si mogla vidjeti i link na olestru - relativno nova tvar koja bi trebala zamijeniti masti u pripremi hrane - prednost je da se ne absorbira - dakle, ne ulazi u krv, ne deblja, ne steti...

http://en.wikipedia.org/wiki/Olestra

Doduse, ima jedan zanimljiv side effect, kojeg je najbolje opisao jedan lik koji je jeo cips przen na takvoj "masti"... zakon!

http://www.craigslist.org/about/best/lax/182862349.html

Citat: › DO NOT EAT PRINGLES FAT FREE POTATO CHIPS. THEY WILL GREASE YOUR ASS.

--------------------------------------------------------------------------------
Date: 2006-07-17, 2:10AM PDT


Don't even fucking say a word. I like potato chips, and can't eat them very much or I'll get fat.

I tried out these Pringles Fat-Free chips because they were super low-cal. BBQ flavor. the fuck.

The can said they had 70 calories per serving, which meant the whole can had 490 calories inside total. I could munch through a can in a day with my lunch, dinner, etc. So I got several cans, and began enjoying one a day for the past four days. But what they dont fucking tell you...

Except in tiny print you cant read without a fucking electron microscope

...is that the primary ingredient is something called "olean" which I have since learned is Latin for "Unwashable & Indestructible Ass Grease."

Oh Yeah. I'm not even kidding.

So today, while I'm standing in the living room debating whether or not Laundry or Dishes will get done first, I get the urge to fart. I live alone, so sweet. I let the honk loose and its wrong. Something just sounded wrong. I know my own wind, and I have never farted a sound that sounded like a fart wrapped in a pillow.

Oh yes, something was very wrong. I had just shat myself. But this evil olean makes shitting yourself sound almost like a regular fart, and had I not been particularly attentive, it could easily have gone unnoticed, I'm telling you. THAT's how utterly covert and evil this olean stuff is. What the fuck?! What if I'd gone out to hang with friends or gone for a drive, what then?

So I walk carefully to the bathroom and disrobe. before I even sit on the toilet, I wad paper and carefully wipe from the front. Sure enough, it was light brown, and had the texture of soft spackle. You fucking Pringle bastards.

I sat down and pushed a bit, and lo, out came a jet that I didnt even feel an urge for one minute earlier. It piled in the bowl like brown marshmallow fluff.

The problem rose when I tried to wipe. I went through a whole fucking roll of TP and could not get it all off me. So.

I jumped in the shower. Yep, its gross, but it had to be done. There I stood, water pouring down, cheeks spread, and using my own hand to make certain I'm clean.

That was when I discovered that after using my hand to wipe myself (before I soaped the area) my hand came back covered in some sort of transparent grease. It was so fucking foul. The grease made water bead off my hand. It was tacky too, and very difficult to manage.

So I grabbed the bar of saop and went to work.

You fucking Pringle bastards.

The bar of soap came away coated in grease as well, and would no longer wash. I had to turn the water to hot and massage the soap for five minutes to get it to the point where I could use it again. It took me an hour to get the fucking grease off my pucker. I shudder to think of what its doing INSIDE ME right now, but I will damned sure never eat that shit again.

Fucking Pringle bastards.

This is where the joke about "anal leakage" came from. its real. Fuck Pringles.

this is in or around ANAL LEAKAGE, ANYBODY?

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2007. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › DO NOT EAT PRINGLES FAT FREE POTATO CHIPS. THEY WILL GREASE YOUR ASS.
The can said they had 70 calories per serving, which meant the whole can had 490 calories inside total. I could munch through a can in a day with my lunch, dinner, etc. So I got several cans, and began enjoying one a day for the past four days. But what they dont fucking tell you...


Nije da se baš nije prežderavao čipsom, neh? Rolling Eyes

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2007. 22:42 
Naslov:  Re: Brza hrana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2007. 2:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
DO NOT EAT PRINGLES FAT FREE POTATO CHIPS. THEY WILL GREASE YOUR ASS.
Eto... jos jedna misterija rijesena. Sad je jasno zasto cijela gay populacija voli Pringles...
Jeff Murdock je napisao/la: ›
supersize me
Iz danasnjih novina... Posljedice

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2007. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima, sve mi je pomoglo... Imam još nešt za pitat, zna netko gdje da nađem koje su posljedice stalnog jedenja tog smeća? Mislim, pretilost... To da, ali ostale? Tražila sam po netu i na engleskom i na hrvatskom, al ne nađem...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ženska_glava je napisao/la: › Imam još nešt za pitat, zna netko gdje da nađem koje su posljedice stalnog jedenja tog smeća? Mislim, pretilost... To da, ali ostale? Tražila sam po netu i na engleskom i na hrvatskom, al ne nađem...


Poslao ti je Jeff - u filmu "Supersize me" je opisano sto se dogadja ako se covjek mjesec dana hrani samo s junk foodom...

http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Size_Me
http://www.imdb.com/title/tt0390521/

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2007. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima na pomoći! Predavanje je prošlo odlično, svi su ga nahvalili! Puno hvala, još jednom!
Smile

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: