Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pravedna Hrvatska

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 21:42 
Naslov:  Pravedna Hrvatska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam "Istragu" i pricali su o onom djedu Macku iz Velike, koji je čitavo selo terorizirao, prijetio i pretukao jednog sumještana Bešlića, koji je pao u komu i u 12. mjesecu prošle godine preminuo. Macko je za to ubojstvo osuđen na 4 i pol godina zatvora.

Što vi mislite o toj maloj kazni za ubojstvo????? Di je pravda????

P.S. Od sad ko kaže da sam peder, ja ga ubijem, odem u zatvor i vani sam u najboljim godinama..... Very Happy osijek031.com smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2007. 6:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...opa, danči se raspištoljio...Smile...
...previše je takvih slučajeva kao taj što si naveo...odavno smo svi u ovoj državi shvatili da pravda, što se pravosuđa tiče - jednostavno ne postoji...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2007. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde, daniel, nemoj nikoga ubijati.... mazni veliku lovu, nećeš uopće u zatvor, a možda nas i počastiš......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
P.S. Od sad ko kaže da sam peder, ja ga ubijem, odem u zatvor i vani sam u najboljim godinama..... Very Happy osijek031.com smile

a u zatvoru k'o u raju! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2007. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hahahahahaha...odličan...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 10:59 
Naslov:  Re: Pravedna Hrvatska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nećeš puno dobit, mlađi punoljetnik, prvi prekršaj(ako je Very Happy )...još ako si iz društveno podobne obitelji, dobit ćeš samo uvjetnu. eto, ni u zatvor ti ne daju! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2007. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

živimo u državi u kojoj možeš i ubiti i silovati nekoga, a da ti kazna jedva bude malo veća od toga da ti netko kaže "no, no!"... zašto me to ne čudi... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
P.S. Od sad ko kaže da sam peder, ja ga ubijem, odem u zatvor i vani sam u najboljim godinama..... Very Happy osijek031.com smile

a u zatvoru k'o u raju! Wink

Takvim nepotrebnim postovima vodiš temu o offtopic......

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Takvim nepotrebnim postovima vodiš temu o offtopic......

zato i postoji institucija oftopika. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2007. 12:35 
Naslov:  Re: Pravedna Hrvatska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZAGREB - Istražni sudac zagrebačkog Županijskog suda Ratko Ščekić pustio je nakon saslušanja Darija Mlinara (25), za kojim su policajci tragali gotovo mjesec dana nakon što je 7. veljače na križanju Zvonimirove i Kušlanove ulice u Zagrebu autom usmrtio pješaka Ivana Bolfa (64) i dao se u bijeg, piše Jutarnji list.

Dario Mlinar u svojem dosjeu ima 94 kaznena djela, od kojih prednjače krađe i zlouporaba droga, a zbog prometnih prekršaja mu je izrečeno čak 108 mjera, uglavnom zbog vožnje bez položenog ispita.

Unatoč dokazanoj Mlinarovoj nepopravljivosti i sklonosti bijegu pred organima gonjenja, sudac Šćekić ocijenio je da ovaj put neće pobjeći, no njega već nekoliko dana nema na kućnoj adresi.

Ovaj put Dariju Mlinaru treba se suditi za izazivanje teške prometne nesreće, nakon koje je bez zaustavljanja ostavio pješaka u lokvi krvi. Uz sve to, svoj je Fiat Tipo vozio bez položenog vozačkog ispita.

Tužiteljstvo je nakon njegova uhićenja tražilo njegovo zadržavanje u pritvoru zbog opasnosti od bijega i mogućeg utjecaja na svjedoke, no sudac Ščekić njihov zahtjev nije prihvatio. Žalba tužitelja prvo je odbijena, da bi na kraju bila prihvaćena u dijelu koji se odnosi na opasnost od bijega.

Mlinar je 7. veljače ove godine oko 20.20 sati vozio svoj Fiat Tipo lijevom trakom Zvonimirove ulice u smjeru zapada. Zbog prebrzog ulaska u križanje s Kušlanovom ulicom, udario je pješaka Ivana Bolfa, koji je propisno prelazio preko zebre.

Pješak je kao pokošen pao na kolnik, a vozač je pobjegao s mjesta nesreće. Ivan Bolf vozilom Hitne pomoći prevezen je u KBC Rebro, no umro je u 21.30 sati.

Policija je već sljedećeg dana locirala Fiat Tipo u dvorištu obiteljske kuće u Dubravi, ali ne i vozača. Raspisali su za njim tjeralicu i konačno ga uhitili 28. veljače.

Neslužbeno se doznaje da su policajci do Mlinara došli prateći njegovu djevojku Petru B. (28 ), inače ovisnicu, za kojom je također bila raspisana tjeralica zbog drugih kaznenih djela. Djevojka je završila u zatvoru u Remetincu, a Mlinar u postaji u Dubravi.

Darija Mlinara novinari Jutarnjeg nisu pronašli u kući njegovih roditelja u Gornjoj Dubravi u Zagrebu.

Njegova baka, vidno uznemirena, kratko je komentirala kako Darija već nekoliko dana nema kod kuće te da njegova obitelj ne zna gdje se on nalazi i planira li se vratiti.

"Mi nemamo veze s njim jer on živi na prvom katu i nikad nam ne polaže račune o tome gdje je i što radi. Umorni smo od dolaska policije, ali i njegovih prijatelja koji stalno pitaju za njega. Tko zna gdje je on", rekla je očajna baka Jutarnjem.

Net.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2007. 12:36 
Naslov:  Re: Pravedna Hrvatska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crni rekord dosad držao Elvis Tahirović
Dosad najdrastičniji slučaj serijskog kršenja prometnih propisa svakako je slučaj Elvisa Tahirovića, mladića koji je u siječnju 2001. godine, s nepunih 20 godina, jureći pripit neregistriranim Fordom bez vozačke dozvole prošao kroz crveno svjetlo na semaforu i na zebri u Zagrebu usmrtio 12-godišnju Teu Benčec.

Tahirović je na prvom suđenju zbog te nesreće dobio osam godina zatvora. Međutim, na ponovljenom suđenju kazna mu je smanjena na dvije godine i deset mjeseci zatvora. Tahirović je djevojčicu pregazio samo pet mjeseci nakon što je u Opatiji naletio na skupinu pješaka i teško ih ozlijedio.

Osim prijava za prekršaje u prometu, Tahirović je do svoje 20. godine dosje napunio sa 68 kaznenih djela, a dopunio ga je u kolovozu prošle godine novim prometnim nesrećama i sudjelovanjem u pljačkama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja bi takvima vrlo rado utjerivala pravdu...na svoj način...izuzetno me smetaju takvi primjeri "pravde" u Hrvata...demit...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.03.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je najgori slučaj cure iz susjedstva,@Ela ti si ju znala ,Blanka...Prije više od dvije godine kad je poginula na gajevom trgu(par dana prije nego što je trebala ići na miss universe Hrvatske)..kad su se u nekom manjem autu,njih 6-ero mrtvih pijanih vozilo i zapucali se u stup,tj.vozač,inače njen tadašnji dečko,se pravio kao važan....i zapucao se u stup desnim dijelom auta,odnosno tamo gdje je ona sjedila za suvozaČevim mjestom,nevezana...i onda njen otac,inače vozač hitne pomoći dođe na mjesto nesreće......strašno nešto...
I šta je dobio?Godinu dana uvjetno?!!!!!!!!!!i onda su mu još i smanjili valjda tu kaznu....Da bi nakon par tjedana divljao opet po gradu??!!!!Ja bi mu dala 10godina najmanje... koliko znam starci imaju para i veza ....
Par mjeseci uvjetno dobiti za :
1.vožnju u alkoholiziranom stanju
2.nekorištenje pojasa(ne znam kak da se izrazim)
3.nedopušten broj osoba za taj mali auto
4.izazivanje prometne nesreće u kojoj gine jedan mladi život...
5.i na kraju još sa oduzetom vozačkom divljanje po gradu nakon par tjedana...

ps:nisam sigurna jesu li sve informacije u potpunosti točne,jer ljudi imaju puno priča...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2007. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › ajde, daniel, nemoj nikoga ubijati.... mazni veliku lovu, nećeš uopće u zatvor, a možda nas i počastiš......

POTPISUJEM=> Predlažem da mazneš tri kofera dijamanata ko Zagorec pa ćemo zapit u Beču tamo nikad nisam bio! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
POTPISUJEM=> Predlažem da mazneš tri kofera dijamanata ko Zagorec pa ćemo zapit u Beču tamo nikad nisam bio! Laughing


hm......vidjet cemo.....nije ti loša ideja.........

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: