Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



KAMPANJA ZA KRAMARIĆA

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
britvabozo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2005. 15:52 
Naslov:  KAMPANJA ZA KRAMARIĆA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet je nas dragi i vječni gradonačelnik odlučio se susresti sa studentima u prostorijama Studentskog centra, pod pokroviteljstvom Studentskog zbora(????) da malo razglaba o gorućoj studentskoj problematici i pokaže im kako je on uvijek bio na njihovoj strani i sve čini da im poboljša kvalitetu života u ovom mini Sveučilišnom gradu...

prošlu takvu tribinu je posjetilo svega 7-8 studenata od kojih je 50-tak % bilo iz redova Studentskog zbora, na celu sa tadašnjim Alenom Bjelicom koji je kao veliki gradonačelnikov prijatelj i kolega to odradio.... Ali nije on kriv što ljudi obozavaju njega i gradonačelnika pa je tribina propala...

I eto da se vratim na akutualnu tribinu.... Studenti će se ograditi od te organizacije, kako je meni poznato, i to u potpunosti podržavam jer ne smije se Studentski zbor identificirati i promovirati niti jednu stranačku opciju... Sramno je to što si gospođa Vlasta Dragušica dopušta (nadam se da sam dobro zapamtio), napraviti plakate u kojima stoji da to organizira Studentski zbor, a bez njihovog dopuštenja je u neku ruku kazneno djelo i trebala bi biti pozvana na odgovornost...

Sve u svemu, da ne duljim, ako naš dragi gradonačelnik stvarno želi napraviti nešto za studente, neka dolazi na svoj fakultet, održava predavanja i ispite (za koje prima plaću) i ne maltretira studente da dolaze nedjeljom po potpis, jer je on drugim danima zauzet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svjetlost
Post Postano: 10.04.2005. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..slazem se u potpunosti..ali na plakatu nigdje ne pise da to organizira studentski zbor!!!!!!!!!!..na dnu plakata pise samo www.szbor-os.hr i to je to!!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve u stilu dragoga nam zlatka...ljudi, jebe se njemu za izbore, pali čovjek za veleposlanika u Prag...provjereno. ipak, prije no što ode nije loše da za svoje stranačke veleumove skupi koji glas zabludjelih studenata. ovce!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2005. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I, jel' bio netko?! Hocemo dobiti informacije iz prve ruke, odnosno studentskih prstitja... ?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ništa drugo bit će u Osječkom domu, medijskoj filijali gradske uprave

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 11.04.2005. 20:02 
Naslov:  Re: KAMPANJA ZA KRAMARIĆA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mislim da time što su stavili web adresu studentske organizacije indirektno upućuje na to da su oni upoznati s događajem i da ima veze s njima...ne znam kako bi to drukčije protumuačio...možda sam ja u krivu? ....

Download Poruke   Ocijeni poruku  
svjetlost
Post Postano: 11.04.2005. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..lega totalno si u krivu..!!!!:...zbog toga i je nastao cjelokupni nesporazum.....web adresa je samo dio obicne reklame!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
pilot
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ovaj šarlatan i lažov ne zavredjuje ovoliko web prostora...zauzeo je već 125 KB!
Too much for him.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pilot
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo vi razglabajte o njemu i reklamirajte ga, to će tip bolje zašestarit još jedan mandat, dić još neke pare , kupit sinu još jedan stan u ZG, a sve pod okriljem kavice sa studentima...to mu je brija na koju se isfurava već 15 g. To uvijek pali u narodu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
britvabozo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svejetlost je isključiva i očito jako opredjeljena!!! prava uzdanica mladeži LS-a!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kramer protiv Kramera
Post Postano: 12.04.2005. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma taj Vaš Kramer je obični papak.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
britvabozo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

papak koji vec 14 godina pljacka i omalovazava 4. grad u hrvatskoj po velicini, a idioti ce i opet glasati za njega... prije bi dao glas nekom poluidiotu nego tom cijenjenom fakultetskom profesoru jer ovaj (poluidiot) barem nece znati tako spretno pljackati ovaj grad, pa mozda nesto i ostane za gradjane....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2005. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene je stid mog gradonačelnika!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A, tko je alternativa?!

Mislim, nije da u ovom gradu nema kvalitetnih ljudi (kvalitetni su uglavnom na nezavisnim listama), ali sta vrijedi sto ja znam prepoznati kvalitetu (barem ono sto ja smatram kvalitetnim), kad to nece nitko drugi. I onda takvi popasu s 3% na izborima, ili udje jedan u nekakvo vijece (gradsko, zupanijsko, whatever).

Ili glasas za neku strancicu sa sposobnim i provjereno kvalitetnim ljudima i opet i oni popasu. I onda ti se izbor svodi na tri zla. Ako ne glasas za LS ili SDP, onda ce pobijediti ono najvece zlo. Dakle, izbor je u banani do koske. Treba omoguciti direktan izbor gradonacelnika, koji onda dobiva ulogu mandatara gradskog poglavarstva (mini vlade) koje ratificira gradsko vijece.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Johanna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2005. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo isprika svim 'običnim' posjetiteljima ovog foruma, nije mi običaj ali moram... Svjetlost nije član LS-a, nemamo potrebu za konspirativnim djelovanjem. Mi nemamo mladež - to ima jedna druga stranka. Što se priča u drugim stranačkim krugovima o Kramarićevom mjestu veleposlanika - bojim se da je samo priča da bi netko ispao bitan. Žao mi je samo što za neke postove ovdje mogu naslutiti čak i tko ih je postao i nadam se da neće imati obraza sutra me tapšati po ramenu, pogotovo kada se sjetim priče zadnjih mjesec dana. Hm, kada još bacim pogled na trenutne vijesti na STV-u, mislim da više ne trebam ništa komentirati...
Svim članovima političkih stranaka - nemojte prepucavanjima opterećivati druge, zato politika u Hrvatskoj i jest tako 'interesantna' ljudima. A to što ste koji post ostavili anonimno, neće vas sutra učiniti ništa manjim licemjerima, a sasvim sigurno vašoj stranci neće donijeti glas više. Otvorite novi forum gdje će te iznositi stavove u ime svoje stranke, pa neka posjećuje koga zanima.

Oni na koje se ovaj post odnosio, vjerujem da su se prepoznali. Ostalima se još jednom ispričavam, jednostavno mi je dojadilo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: