Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Štule

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2005. 15:44 
Naslov:  Štule
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel sam ja jedina ili ima jos ljudi da ih zivciraju ovi na stulama? na svakom j****om dogadaju oni. uzas! Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2005. 16:06 
Naslov:  Re: Štule
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › jel sam ja jedina ili ima jos ljudi da ih zivciraju ovi na stulama? na svakom j****om dogadaju oni. uzas! Mad


ha? pa sta ti moras ici na svaki j****i dogadjaj? Razz

a da su neke zivotinjice na stulama sigurno bi se raznjezila "jaoooo kak su slatkiiiiii"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2005. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, jer to bi spadalo pod zlostavljanje zivotinja. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2005. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne, jer to bi spadalo pod zlostavljanje zivotinja. Smile


ma znao sam da ces odgovoriti ne nesto slicno nego upravo to..stovise..htio sam i napisati unaprijed tvoj odgovor (pod znacima navoda tj u obliku upravnog govora by iksija) Razz

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2005. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ixia jel baš svaki trik koji kerle naući da bi dobilo keksić zlostavljanje životinja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2005. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nope. jer psi (za macke ne znam) imaju potrebu da "zarade" hranu. to im je jedna od karakteristika ostala jos od vukova. npr moj blentavi pas ce trcati 5 dana bez prestanka za lopticom po stanu samo da joj dam kekse. tolko zna bit dosadna da pocnem vristat od muke. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2005. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Psi su gluplji od macaka. Zato oni tako trce.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2005. 13:00 
Naslov:  Re: Štule
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle po tvome pas koji hoda na štulama je pametan ili zlostavljan?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2005. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pas koji hoda na stulama ima glupog gospodara. Kao i kanarinac koji vozi bicikl, buhe koje plesu (stara dobra dumina, ali ima neki filmic gdje je neki kosooki natjerao neke muhe da se okrecu), papige koje pricaju...

Pitanje dresure i Moira_Orfei_like cirkusa nije u samom zlostavljanju, nego u onima koje zanima kako se zivotinje ponasaju onako kako ljudi ocekuju od njih, ili sto slicnije ljudima. A zivotinje nisu ljudi. Nekako sumnjam da pas na shtulama shvaca neku prednost kretanja na tim krakovima...

Ljudi su najzesce zivotinje...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2005. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oh vidim ima tu etologa, nauka koja se bavi vrsno specifičnim oblicima vladanja, jer životinje se vladaju a ne ponašaju, vladaju se prema instinktima a jedan od njih je i , u pravu si ixia, tražiti hranu, i ne samo psi već i sve ostale vrste životinja. dakle ako imaju motiv to se može koristiti u dresuri. hrana je jedan od jeftinijih trikova kojim možete životinju "naučiti" (ustvari se radi o uvjetovanim refleksima) novom triku. sve životinje, domaće i divlje vrijedni su radnici, isto tako za svoj rad očekuju nagradu (svinja ruje zemlju dok ne nađe zatrpani žir), ukoliko ne dobije nagradu za svoj trud nastupa frustracija (ovo zvući poznato), stres , pad imuniteta, bolest...stoga ako je pas voljan hodati na štulama i to ga zaista veseli, mungoše pusti ga. naravno ovdje ne mislim na medu na lancu koji se boji batina pa tanca u ritmu ili ne ciginog talambasa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2005. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › nope. jer psi (za macke ne znam) imaju potrebu da "zarade" hranu. to im je jedna od karakteristika ostala jos od vukova. npr moj blentavi pas ce trcati 5 dana bez prestanka za lopticom po stanu samo da joj dam kekse. tolko zna bit dosadna da pocnem vristat od muke. Very Happy


Ja sam isto čuo od jednog dede kojem je vuk napravio zgrčku i premet naprijed preko sedam kozlića, i oduševljen time deda mu dozvoli da mu pojede babu kao nagradu. Juuupiii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2005. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa na vet.fax-u su Beaglovi hodali na improviziranim štulama pa je nastala frka, iako im je bilo super. Kad god si ušo u prostoriju ono dernek, samo laju. Sad se udomitelji žale da im Beaglovi ne laju kao na televiziji, pa pitaju jel im treba nešt polomit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2005. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na FTVu prije par mjeseci u 2-3 ujutro neki cb film. scena: medvjed na lancu, lanac zavezan kroz medvjedi nos, medvjeda tuku da plese po nekom vrelom metalu. nest gore u zivotu nisam vidila.... stravicno. a cijela scena se odvijala u nekom zabavistu ili tak sta... nakon tog nemos zaspati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2005. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › na FTVu prije par mjeseci u 2-3 ujutro neki cb film. scena: medvjed na lancu, lanac zavezan kroz medvjedi nos, medvjeda tuku da plese po nekom vrelom metalu. nest gore u zivotu nisam vidila.... stravicno. a cijela scena se odvijala u nekom zabavistu ili tak sta... nakon tog nemos zaspati.


Bilo je prije par godina na htv-u serija u par nastavaka nešto kao ta divna stvorenja, gdje u jednoj amerčki grizli gulio kožicu s glave detetogodišnjaka, kojeg je tata odveo na kampiranje u zaštićen dio nac. parka, ali jebi ga medo bio gladan pa došo malo gricnut, no scena nije bed ,jer amerika je zamlja daleka. A bilo je i kasno pa sam zaspo odmah.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2005. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

medvjed JE zivotinja, a za covjeka ne znam sta da kazem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: