Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vonj partnera / partnerice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2007. 0:18 
Naslov:  Vonj partnera / partnerice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponukan raspravom o ljubljenju, zubima, slini, razmisljam si malo o tome koliko je mirin partnera bitan...

Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...

Jeste li ikada bili u situaciji da je partner imao izrazito odbojan vonj - do te mjere da ste odbili snosaj s njim/njom zbog generalnog zaudaranja kompletnog tijela, ili njegovih strateskih dijelova - u narodu poznatije kao "s megma vajkrem" i "skunky pussy"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.03.2007. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bitan miris jako,ne mora turbu mirisati po nekom parfemu,al nikako ni smrditi...hvala bogu do sada mi se to jos nije dogodilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ponukan raspravom o ljubljenju, zubima, slini, razmisljam si malo o tome koliko je mirin partnera bitan...

Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...

NEOPISIVO BITAN! to mi je jedna od presudnih stvari, budući sam izuzetno olfaktivni tip.. palim se čak i na miris znoja mužjaka koji mi odgovara... mmmmmmmijauuuuuuu Evil i većinu situacija u životu pamtim upravo po mirisima.. ono, kad se po mirisu nečega, nakon bezbroj godina, sjetiš točno perioda života i neke situacije.. to su mi baš drage stvari.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jeste li ikada bili u situaciji da je partner imao izrazito odbojan vonj - do te mjere da ste odbili snosaj s njim/njom zbog generalnog zaudaranja kompletnog tijela, ili njegovih strateskih dijelova - u narodu poznatije kao "s megma vajkrem" i "skunky pussy"?

čemu tako slikoviti opisi? ? osijek031.com smile nije mi se dogodilo, ali puno toga o nečijoj osobnoj higijeni vidiš već na prvi pogled, a pogotovo nakon razgovora, ili ljubljenja s nekim... mislim da ima puno prilika za odustajanje, prije nego dospiješ s dotičnim/om u vodoravni položaj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2007. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › NEOPISIVO BITAN! to mi je jedna od presudnih stvari, budući sam izuzetno olfaktivni tip.. palim se čak i na miris znoja mužjaka koji mi odgovara...


Slažem se. Osim toga, najprivlačniji mi je prirodan miris tijela mužjaka koji redovno održava osobnu higijenu. Većina parfema mi smeta i gotovo svi mi imaju grozan miris pa na mene uglavnom djeluju odbojno. Ne samo što se tiče muškog spola, općenito ne volim parfeme. Kad me zapljusne u prolazu miris nečijeg parfema čija količina odražava dojam da je osoba koja je prošla hodajuća parfumerija, pomislim doslovno da taj parfem smrdi.

Što se zadaha iz usta tiče, bitan je ali u nekim situacijama ne cjepidlačim. Recimo, svjesna sam da ujutro nakon buđenja nitko nema svjež dah pa takvo čudo i ne očekujem. Ista je stvar s ranim jutrom nakon ili prilikom izlaska, osobito ako je osoba pila vino. Bljak Wink

Ali inače mi zadah jako smeta. Nema šanse da me snađe situacija da sam bez listića za osvježenje daha ili bombona. Prvenstveno zbog sebe, da se ne osjećam "prljavo".

Što se tiče ovoga što je CatCloe rekla da imamo vremena primijetiti da netko... nema ugodan miris, jel Wink prije vodoravnog položaja s tom osobom... u toj se sposobnosti vjerojatno razlikujemo od muškaraca. Sa mnom je u srednju išla jedna cura koja je imala neizdrživo odvratan "miris" koji se širio negdje od dolje, od genitalnog područja osijek031.com smile Tijekom zime je situacija još bila izdržljiva, ali ljeti kad se svaki miris intezivno doživljava i kad se nose tanke hlače ili nedajbože suknja... uf, to je bio izrazito neugodan osjećaj koji se ne zaboravlja tek tako. Ipak, jedan moj prijatelj je završio u krevetu s njom i nakon toga mi saopćio kako je otkrio toplu vodu, a svi ostali mužjaci iz razreda su se nad tim zgražali. Ženskom je dijelu, opet, sve to odavno bilo jasno. Nisam mogla vjerovati da baš nitko od njih to nije primijetio. Dobro, možda je to imalo neke veze s pubertetom pa nisu obraćali pažnju na tako nevažne stvari poput mirisa Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Sa mnom je u srednju išla jedna cura koja je imala neizdrživo odvratan "miris" koji se širio negdje od dolje, od genitalnog područja osijek031.com smile Tijekom zime je situacija još bila izdržljiva, ali ljeti kad se svaki miris intezivno doživljava i kad se nose tanke hlače ili nedajbože suknja... uf, to je bio izrazito neugodan osjećaj koji se ne zaboravlja tek tako. Ipak, jedan moj prijatelj je završio u krevetu s njom i nakon toga mi saopćio kako je otkrio toplu vodu, a svi ostali mužjaci iz razreda su se nad tim zgražali.


Za takve potrebe se na automobil instalira onaj Thule prtljanik na krov. Ubaciš ju tamo (da ti ne zasmrdi auto) , odfuraš ju do prve benze sa šmrkom, ubaciš dva "mrka medvjeda"(po mogućnosti o njenom trošku, a u najgorem slučaju podjelite troškove) i dobro ošpricaš šmrkom. Do kuče ju voziš opet gore u prtljažniku, ali otvoriš poklopac da se osuši! PROBLEM RJEŠEN! Laughing

BTW- ne pričam iz iskustva. To je samo moje viđenje rješenja problema! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2007. 16:45 
Naslov:  Re: Vonj partnera / partnerice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...


Jako bitan!
Bas sto je i Cat pisala, ja sam isto jako osjetljiva na njuh, isto pamtim po mirisu, ne mogu podnijeti kada me neki miomiris opali po nosu..hoćeš iz usta, ovak..
Na faxu hvalim te Boze isto ima svega. Npr jedna cura, ja ne znam ko je tu lud, al naočigled joj je prljava i masna kosa, veste joj smrde ko da ih uvijek iznova uznojene nosi, ma grozno...i da to ne osjeti? ..ili da joj ne smeta?! Pa kako?!

Svatko od nas ima svoj neki karakterističan miris, ne mislim tu sad na znoj, smrad itd..već onaj 'čisti' miris Smile ..i konkretno u jednoj vezi, mi je uzasno smetao! Jednostavno ko da te bocka cijelo vrijeme i kak da kazes covjeku da ti se ne sviđa njegov tjelesni vonj Smile bez obzira sto je čist?!
Ne znam...osobi kao sto sam ja je to znak da to nije to, i bok-bok!
A najgora dva smrada su mi kada netko podrigne i smrad nogu! Imala sam slučajeva kada sam morala diskretno otvarati prozor (kao iz nekih dr razloga...) kada mi je ušetao tak netko i počeo širiti smrad po sobi nakon cijelog dana provedenog u nekvalitetnim patikama od skaja s koridora!!
osijek031.com smile Priznajem da u takvim situacijama znam biti jako netaktična!..al sta da radim.. isto popizdim na te ljude u tramvaju koji ne daju otvarati prozore a po torbama nose leševe ko zna čega, neku smrdljivu janjetinu a i sami smrde ko da se nisu godinama prali!
osijek031.com smile

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mene fascinira to kako zene ponekad zaudaraju... ajde muski kad se osjete na znoj, oni su i dlakaviji i imaju puno jaci tjelesni miris, pa im mozda jos nekad i oprostis, ali kad mi na trening dodje cura, nismo jos ni poceli nista raditi, a ona vec usaftana, prodje me volja za zivotom..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2007. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu mi jasni ovi topici... Ak ti je debela / ne zna se ljubit / smrdi, odjebi ju i amen. Time joj udariš po egu, i onda malo razmisli, sredi se i opere, i za idućeg (npr. mene) je fina i čista Smile

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2007. 5:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Davno me zazvalila jedna teta pusacica (cigareta). A ono kao da lizes pepeljaru... osijek031.com smile

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BLinkica
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme.. meni je miris jaako bitan, obožavam kad mi dragi miriši na neki fini parfem.. mmm osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EH pa i ja sam po struci olfaktivni tip (ma što to značilo), t.j boli me quratz za mirise.
Pa samo dvije stvari smrde na ribu , a jedna od njih je riba, btw najukusniji sirevi smrde ko kuga, također su najcjenjeniji specijaliteti od divljači (oguo, mislim da se tako pishe) na granici smrdljivog zrenja.
Jedino sam primjetio da kmice osijek031.com smile imaju nesto intenzivniji miris d blijedolikih, primjetih tijekom fizičkog napora osijek031.com smile
No to ne mora biti pravilo, ima i medju nama smradaca.
Da rezimiramo, ako ti smeta miris ti onda dezodoriraj i nastavi kao da se ništa nije dogodilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2007. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Da rezimiramo, ako ti smeta miris ti onda dezodoriraj i nastavi kao da se ništa nije dogodilo.


He, ako misliš na dezoriranje ženskog genitalnog područja... to bi bilo sve osim pametno Smile

E, da, to me zanima - zašto neki kažu da osim ribe još nešto smrdi na nju? Wink Paa, mislim da je to pomalo individualno i da ovisi o prehrani (ne, ne želim reći da se smrdi na ribu ako se istu jede). Miris svih izlučevina usko je povezan s prehranom, pa tako i miris sokova Onoga Što Nije Riba Smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam neki dan pričao da nema parfema koji će nadmašiti miris svježe opranog tijela, feromoni I tell ya! Smile
A što se tiče pušenja, veeeliku prednost dajem nepušačicama.
Sva sreća što mi sadašnja cura nije pušačica i stalno ima žvaku, sve se milina ljubiti. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2007. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od muških koji ne održavaju osobnu higijenu gore su samo cure koje ne održavaju osobnu higijenu! Na žalost susrela sam se s obje vrste! Iako još nisam imala partnera koji je smrdio! Da je, pobjegla bi od njega prije konkretne akcije!
Ne razumijem kako ljudi mogu hodati u istoj odjeći danima! A smrdilo je još prvi dan! Question
A znate što je još gore?! Sjediti nekoliko sati na predavanju iza osobe koja smrdi!!! A u učionici vrućina.... a masa ljudi... Fuj!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Da rezimiramo, ako ti smeta miris ti onda dezodoriraj i nastavi kao da se ništa nije dogodilo.


He, ako misliš na dezoriranje ženskog genitalnog područja... to bi bilo sve osim pametno Smile

E, da, to me zanima - zašto neki kažu da osim ribe još nešto smrdi na nju? Wink Paa, mislim da je to pomalo individualno i da ovisi o prehrani (ne, ne želim reći da se smrdi na ribu ako se istu jede). Miris svih izlučevina usko je povezan s prehranom, pa tako i miris sokova Onoga Što Nije Riba Smile
Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: