Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladi HNS-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mHNS
Post Postano: 04.09.2005. 11:31 
Naslov:  Mladi HNS-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav!

Mladi HNS-a od ujedinjenja s Librom su postali jedna od najaktivnojih mladeži političkih stranaka u našoj županiji, pa ako vas zanima pogledajte

www.mladi-hns.tk

Pozdrav

Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2005. 12:59 
Naslov:  Re: Mladi HNS-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekako premalo ljudi iz grada Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2005. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj koja demagogija od programa.. gdje su konkretni koraci !?

zalazem se za to, to i ono... pa ti meni daj svoj glas da ja sjednem u neku dobru fotelji pa da se ja nastavim zalagat za ono isto... pa kad odjdu sledeci izbori onda cemo istu maglu prodavat... nije to samo slucaj s ovom stranok nego sa svim... svi prodaju maglu, nitko ne nudi konkretne projekte...

zalazem se za ukidanje vojnog roka... kako ? drkam qrac po cio dan i pratim ankete o svojoj popularnosti... ma daj molim te...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2005. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@toni, valid point...

Svi imaju neke mega turbo hipergalakticke ideje i projekte, a nitko ne zna sto i kako konkretno napraviti... svi se zalazu za povrat duga umirovljenicima, a kad dodje do konkretiziranja pitanja, onda svi izmisljaju neke nove modele... svi su za poboljsanje prometa u gradu, a onda ne znaju kako to rijesiti pa bi produljivali Ul. H.Republike. Treba poboljsati javni prijevoz pa onda popravljaju trulex tramvaje, a parkiralista kao zlatnu koku su predali u privatne ruke...

itd, itd...

Hoce li se ikada pojaviti ekipa ljudi koji su zaista spremna djelovati na opce dobro?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mato
Post Postano: 06.09.2005. 16:34 
Naslov:  Re: Mladi HNS-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e Slavene pun mi je kurac tvog isfuravanja ( ljubav ne može biti pogrešna hi hi )

Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2005. 23:09 
Naslov:  Re: Mladi HNS-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

govore gay ic ok, al poštedite nas vaše privatnosti. mato kažeš da ti ga je pun kurac a kažeš i da je homić, pa zar stvarno misliš da nas detalji zanimaju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i jeste sad ujedinjeni il ? ajmo se svi ujedinit.. to nam jedino moze pomoci, ali je to nazalost nemoguce Wink

il se to neko drugi uskoro ujedinjuje ? kramer s nekim ? jel to libra... il je to hsls... nene, definitivno ls Wink

strasno.

"da nam bude bolje...
RADIKALNO bolje" seseljev plakat Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos hoce, cim mi dojdemo na vlast Smile)))))))))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 7:43 
Naslov:  Re: Mladi HNS-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos hoće, pa mi smo na vlasti Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2005. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Kyoto, hehe, bumo vid'li. Jos je rano za davanje ocjena. Kako god, parkiralista su i dalje u privatnoj koncesiji. Smatrat cu velikim korakom ukoliko neko gradsko poduzece (npr. GPP ili neko novostvoreno) dobije koncesiju za parkiralista, jer ovako parkiralista izgledaju kao iz najcrnjeg socijalizma (rugla grada), a Gradu iz ruku iscure milijuni koji bi se mogli uloziti u poboljsanje javnog prijevoza (a to smanjuje zagadjenost, guzve i sl.)...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @Kyoto, hehe, bumo vid'li. Jos je rano za davanje ocjena. Kako god, parkiralista su i dalje u privatnoj koncesiji. Smatrat cu velikim korakom ukoliko neko gradsko poduzece (npr. GPP ili neko novostvoreno) dobije koncesiju za parkiralista, jer ovako parkiralista izgledaju kao iz najcrnjeg socijalizma (rugla grada), a Gradu iz ruku iscure milijuni koji bi se mogli uloziti u poboljsanje javnog prijevoza (a to smanjuje zagadjenost, guzve i sl.)...


ma sto se tice parkinga ja sam prvi za to da grad osnuje svoje poduzeće i da prihod ide u gradsku blagajnu ali vjerujem da to nije jednostavno izvesti, ne znam ni kolika su ulaganja potrebna i je li moguće osigurati sredstva u ovom trenutku. koncesionar ima svoje aparate za naplatu parkinga...koliko bi aparati koštali? koncesionar ima zaposlene ljude na parkiralištima - što s njima? sigurno ima još nekih racunica...mozda netko zna vise!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2005. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: › blagajnu ali vjerujem da to nije jednostavno izvesti, ne znam ni kolika su ulaganja potrebna i je li moguće osigurati sredstva u ovom trenutku. koncesionar ima svoje aparate za naplatu parkinga...koliko bi aparati koštali? koncesionar ima zaposlene ljude na parkiralištima - što s njima? sigurno ima još nekih racunica...mozda netko zna vise!


Kao sto rekoh u jednom prijasnjem postu... svima su puna usta deklaratornog boljitka... svi pricaju (seru (?)) o boljem sutra i kako ce upravo oni to uciniti i blabla, a onda kad dodje vrijeme, onda traze izgovore i zatiru institut odgovornosti.

Pitanje zaposlenika i aparata je najmanje pitanje. Ne vjerujem da bi Elektromodul htio placati placu ljudima koji nemaju sto raditi, ili imati hrpetinu aparata za parking na skladistu, tako da bi i njima odgovaralo da aparate i zaposlenike preuzme novi koncesionar.

Ti s ovim vjerojatno nemas veze, tako da se ne moras osjecati direktno pogodjen ovim sto pisem. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kyoto je napisao/la: › blagajnu ali vjerujem da to nije jednostavno izvesti, ne znam ni kolika su ulaganja potrebna i je li moguće osigurati sredstva u ovom trenutku. koncesionar ima svoje aparate za naplatu parkinga...koliko bi aparati koštali? koncesionar ima zaposlene ljude na parkiralištima - što s njima? sigurno ima još nekih racunica...mozda netko zna vise!


Kao sto rekoh u jednom prijasnjem postu... svima su puna usta deklaratornog boljitka... svi pricaju (seru (?)) o boljem sutra i kako ce upravo oni to uciniti i blabla, a onda kad dodje vrijeme, onda traze izgovore i zatiru institut odgovornosti.

Pitanje zaposlenika i aparata je najmanje pitanje. Ne vjerujem da bi Elektromodul htio placati placu ljudima koji nemaju sto raditi, ili imati hrpetinu aparata za parking na skladistu, tako da bi i njima odgovaralo da aparate i zaposlenike preuzme novi koncesionar.

Ti s ovim vjerojatno nemas veze, tako da se ne moras osjecati direktno pogodjen ovim sto pisem. ;-)


ma sve ok ne osjećam se pogodjen...htjeo sam reci da se radi o ljudima koji više ne bi radili ( sumnjam da bi novo poduzece preuzelo automatizmom i te ljude), a koncesionar koliko znam ne radi samo u Osijeku tako da bi sigurno nasao mjesta za postaviti te aparate za parking a ne bi bili u skladistu...pitanje je zasto je i kako koncesija prije nekoliko godina i dogovorena, zar prije nije bilo jasno da bi novac mogao ici u gradsku blagajnu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2005. 2:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakav parking,svi na bicikle i u setnju po trgu Wink

dada, treba osnovati jos gradskih preduzeca,ali izborismo se 91 za slobodnunezavblabla za demokratiju,pa sada sve politicare boli qurac za drustveni interes...samo svoj. i sto im je onda u interesu osnovati gradsko preduzece alko ga moze osnovat on SAM(neznam dali su donjeli zakon da nemogu?) i onda opet on SAM il u kompi s pajdama iz pozicije/opozicije namjestit samsebi poso i trpa pare u svoj dzep... a ni pajde ne ostanu gladni..

javni natjecaji, de molim te. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2005. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: › ma sve ok ne osjećam se pogodjen...htjeo sam reci da se radi o ljudima koji više ne bi radili ( sumnjam da bi novo poduzece preuzelo automatizmom i te ljude), a koncesionar koliko znam ne radi samo u Osijeku tako da bi sigurno nasao mjesta za postaviti te aparate za parking a ne bi bili u skladistu...pitanje je zasto je i kako koncesija prije nekoliko godina i dogovorena, zar prije nije bilo jasno da bi novac mogao ici u gradsku blagajnu?


Ne vidim razloga da novo poduzece/postojece gradsko poduzece preuzme te ljude automatizmom. Nepreuzimanje shvacam iskljucivo kao izgovor za muljanje, jer su postojeci ljudi uigrani, obuceni za rad i sl. Dakle, postoji idealna situacija.

Sto se tice aparata, ne znam kakavo je stanja, ali to ne bi trebao biti problem - grad bi mogao odvojiti novac za tako nesto jer se radi o investiciji sa sigurnom dobiti.

A pitanje davanja koncesije ne bi trebala biti tema. Ako je bilo muljaza - predati sve dokumente nadleznim tijelima i do kurca. ako nije bilo muljaza ili su takve da se ne mogu pravno sankcionirati - onda treba izmijeniti propise kako muljaza vise ne bi bilo. I to je to. A ne u izdanoj koncesiji traziti alibi za (pazi sad!) zadrzavanje postojeceg stanja i izdane koncesije.

Apsurdno!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: