Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



POKER SEMINAR U ZAGREBU - USKORO I U OSIJEKU

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
NLHFAN
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 23:20 
Naslov:  POKER SEMINAR U ZAGREBU - USKORO I U OSIJEKU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svim Osijecanima i Slavoncima !
Jeste li bili vec u prilici vidjeti cudnu kartasku igru na satelitskim tv postajama Eurosporta i DSF-a .
Dvije karte pokrivene i 5 otvorenih za stolovima oblika elipse ???
Jeste se upitali kakva je to igra da se pomno prati i prenosi diljem svijeta ???
TO JE NO LIMIT HOLD EM POKER !!!
Igra koja je izludila Ameriku a u zadnjih 2-3 godine i cijelu Europu .
Znate li da jedan od najboljih igraca te cijenjene igre zivi u vasem gradu ???
Da ! On i nekoliko decki iz Zagreba organizirat ce 18.03.07 Seminar za pocetnike i naprednije igrace ove vrste pokera .Ako ste zainteresirani javite se na slj. e mail radi zajednickog prijevoza do Zagreba - zasada nas je 3 osobna automobila
[email protected]
Ako i niste u mogucnosti ici u Zagreb -javite se -mozda se ubuduce organizira i seminar u Osijeku
Za vise informacija pogledajt pod www.cropoker.com - forum -Novosti
Pozdrav uz postovanje NLHFAN

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2007. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam da jedan od najboljih igrača živi u mom gradu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2007. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam baš taj poker malo pratio na tv-u u zadnje vrijeme i igrao ga na netu. jako mi se sviđa taj način igre.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2007. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledao sam na tv-u lika, mislim iz splita koji je pričao o tome, kaže on živi od toga i to solidno, ali koliko sam ja skužio za početak je potrebno par tisuća dolara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NLHFAN
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2007. 23:30 
Naslov:  Re: POKER SEMINAR U ZAGREBU - USKORO I U OSIJEKU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima sa foruma
Istina je da puno igraca koji su poceli igrati NL Hold em kao hoby danas zive od toga .
Vecinom su to marljivi i studiozni studenti koji su poceli igrati za vrijeme svog studija i vidjeli da se moze zaraditi ljepi dzeparac u netu .
Postepenim intenzivnim radom na svojoj igri kroz citanje strucne literature i iskustvom iz x partija ili pratenjem tv prenosa moze se doci do jednog zavidnog nivoa igre sa kojom se uvijek redovito moze pobjedivati u netu .
Naravno treba uvijek igrati protiv slabijih igraca od sebe ali posto u netu igra preko nekoliko mil.igraca naci ce se uvijek nekoliko ovcica koje se moze osisati .
A sto se tice ulaganja u igru za pocetak netrebate vise od 10 dolara posto ima stolova gdje se igraju blindovi(pocetni ulog) od 0.01 -0.02 dolara .
Tako da za 10 dolara mozete puno vjezbati .
Nasa skola sada pregovara vec sa nekoliko poker stranica koji nas zele sponzorirati ali nemamo potrebe za zurbom -vidjet cemo tko nama i nasim sudionicima nudi najbolje uvijete.
Ako imate jos neka pitanja u svezi seminara ili se zelite prijaviti posaljite e maiol na
[email protected] .
Predprijava za seminar su do 04.03.07 -bez predprijava nece biti moguce sudjelovati jer imamo puno interesenata i moramo pravovremeno organizirati hotelsku dvoranu u hotelu.
Pozdrav svima i uzivajte u nasem ljepom gradu -Osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2007. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko dolara treba pljunut za taj seminar?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2007. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...citiram: "netrebate više od 10 dolara"...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NLHFAN
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2007. 21:00 
Naslov:  Re: POKER SEMINAR U ZAGREBU - USKORO I U OSIJEKU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bog ljudi !
10 dolara je dovoljno za pocetak igranja na netu -kao npr.partypoker itd.
Sa tim net stranicama je jako ugodno i lako vjezbati igru jer mozete sjediti kuci i u miru razmisljati o svojim odlukama dok je igra live vec nesto skroz drugo ali i puno zanimljivija -jer protivniku mozes gledati ravno u oci kada ga blefiras .ha ha ha

Za sudjelovanje na seminaru treba izdvojiti 220 kuna ali za taj iznos sudjelujete i na freez out turniru nakon predavanja i imate mogucnost da osvojite GRUNDING PLAZMU .

Eto toliko zasada ako ima jos nekih nejasnoca pitajte slobodno ili pogledajte na cropoker.com

Pozdrav NLHFAN

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2007. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...citiram: "netrebate više od 10 dolara"...

220 kuna je malo više od toga ili se tečaj naglo promijenio Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NLHFAN
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 1:27 
Naslov:  Re: POKER SEMINAR U ZAGREBU - USKORO I U OSIJEKU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lufus prijatelju da si pazljivo citao moj post shvatio bih da sam sa 10 dolara mislio na igru u netu .
A debelim slovima sam napisao za koliko mozes sudjelovati na seminaru i turniru poslje inog te osvojiti ogromnu Grunding Plazmu .

Eta samo toliko da jos jednom razjasnim neke stvari .

Pozdrav i budi mi dobar prijatelju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 1:48 
Naslov:  Re: POKER SEMINAR U ZAGREBU - USKORO I U OSIJEKU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma shvatio sam to, ovo sam se zezao s Anakondom.
NLHFAN je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav svima sa foruma
Istina je da puno igraca koji su poceli igrati NL Hold em kao hoby danas zive od toga .
Vecinom su to marljivi i studiozni studenti koji su poceli igrati za vrijeme svog studija i vidjeli da se moze zaraditi ljepi dzeparac u netu .
Postepenim intenzivnim radom na svojoj igri kroz citanje strucne literature i iskustvom iz x partija ili pratenjem tv prenosa moze se doci do jednog zavidnog nivoa igre sa kojom se uvijek redovito moze pobjedivati u netu .
Naravno treba uvijek igrati protiv slabijih igraca od sebe ali posto u netu igra preko nekoliko mil.igraca naci ce se uvijek nekoliko ovcica koje se moze osisati .
A sto se tice ulaganja u igru za pocetak netrebate vise od 10 dolara posto ima stolova gdje se igraju blindovi(pocetni ulog) od 0.01 -0.02 dolara .
Tako da za 10 dolara mozete puno vjezbati .

Ovo jako lijepo zvuči, pogotovo ovo sa stalnim izvorom prihoda redovitim pobjeđivanjem i baš zbog toga me ovo podsjeća na okupljanje "ovčica koje se može ošišati".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2007. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...citiram: "netrebate više od 10 dolara"...

220 kuna je malo više od toga ili se tečaj naglo promijenio Very Happy


...@Lufus, matematika mi nije jača strana...a ni čitanje s razumijevanjem...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bah, od karata igram jedino pazaak Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: