Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pucali zbog komarca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
deral
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: dolje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 19:04 
Naslov:  Pucali zbog komarca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Jedan komarac izazvao je na jugu Tajvana oružani obračun među skupinom mladića u kojem su trojica ranjeni, a petorica uhapšena. A sve je počelo krivo protumačenom prijateljskom gestom.

Osmero prijatelja se noću u utorak zabavljalo u nekom baru i nakon što su podosta popili jedan od njih je zaspao na sofi. Tada mu je na obraz sletio komarac, što su ostali opazili te ga je jedan udario po licu, kako bi spriječio da ga komarac ubode.

No, umjesto zahvalnosti probuđeni mladić se razbjesnio, misleći da se prijatelji šale na njegov račun, te je odjurio kući po pištolj. Potom se vratio u bar i počeo pucati po kolegama, koji su mu ipak uspjeli oteti pištolj.

Nakon toga je izbila opća tučnjava, koja je završila s trojicom ranjenih i petoricom privedenih. Nije poznato što se dogodilo s komarcem.

http://www.net.hr/webcafe/page/2007/02/16/0006006.html

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.02.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad bi se mi tako ponašali, nakon ljeta ne bi bilo u gradu više nikog živog (doslovno)

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: