Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šešelj kaže:

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2005. 0:41 
Naslov:  Šešelj kaže:
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" Hrvati su produkt Vatikana, nastali su od Srba Katolika."
"Hrvatska kao nacije nije nikada postojala"

Dakle ako ste gledali u zadnjih par dana vijest,i ovaj komični lik se pojavio kao svjedok obrane Slobodanu Miloševiću pred haskim sudom. Njegovo zalaganje za Veliku Srbiju neprestaje.
Njegove rijeci zvuce tragikomicno, nemaju veze sa povijesnim cinjenicama, no najgadnijea je stvar u tome sto je njegova Srpska Radikalna Stranka najjaca politicka stranka u Srbiji, a on,iako pred haskim sudom, njen predsjenik.

Mozemo li mi na ovim prostorima, bilo to u Hrvatskoj ili Srbiji se ikada osloboditi ovakvih fosila. I zanima me bas kroz koju to oni vremensku crvotocinu uspjevaju doci cak do 21. stoljeca.

Mislim zanima me iz kojih je to on povijesnih izvora procitao. I sto je najvaznije kako je s takvom svojm labavom doktrinom i ideologijom uspijo nagovorit narod na pobunu. Srbi u hrvatskoj su bili daleku u prespktivnijoj poziciji nego Srbi u Srbiji, barem sto se ekonomskog stanja tice. Sto vise citam o ratovima na sto su se dogodili na ovim prostorima u zadnjem desetljecu , sve manje shvacam tu cijelu situaciju. Mnostvo nelogicnosti i sto je najgore losih vodja koji su napravili sranje na ovim prostorima. Njihove doktrine i ideologije su postavljene na jako slabim i neuvjerljivim temeljima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2005. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim zanima me iz kojih je to on povijesnih izvora procitao. I sto je najvaznije kako je s takvom svojm labavom doktrinom i ideologijom uspijo nagovorit narod na pobunu. Srbi u hrvatskoj su bili daleku u prespktivnijoj poziciji nego Srbi u Srbiji, barem sto se ekonomskog stanja tice. Sto vise citam o ratovima na sto su se dogodili na ovim prostorima u zadnjem desetljecu , sve manje shvacam tu cijelu situaciju. Mnostvo nelogicnosti i sto je najgore losih vodja koji su napravili sranje na ovim prostorima. Njihove doktrine i ideologije su postavljene na jako slabim i neuvjerljivim temeljima.


oni su jako dobri vođe kad i s tako nenormalnim idejama uspiju povesti gomilu ljudi za sobom. bilo je ljudi koji su vjerovali i da je hitler mesija pa su mu se molili i palili svijece. lako je povesti ljude koji su manje-vise neobrazovani, vise me brinu intelektualci koji se lako zalude

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2005. 10:49 
Naslov:  Re: Šešelj kaže:
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la (Pogledaj post): › " Hrvati su produkt Vatikana, nastali su od Srba Katolika."
"Hrvatska kao nacije nije nikada postojala"


o da o da o da
Rolling Eyes
a što je najbolje, to ne misli samo on, nego je u to uvjerena cijela njihova nacija.
dobro, čak i da nije cijela - ali oni uvjereni u to su bome najglasniji. kako to uvijek i biva...
nevjerojatno.

Citat: › Njegovo zalaganje za Veliku Srbiju neprestaje.


super mi je. stari dida koji ne odustaje od svojih dječačkih snova... pa zar to nije divno?

Citat: › Njegove rijeci zvuce tragikomicno,


u najmanju ruku...
pa još kad to izgovara s onom svojom govornom manom... totalno čarming
tko bi se na njega mogao ljutiti?
ajde... slatkica mamina... buci buci

Citat: › nemaju veze sa povijesnim cinjenicama, no najgadnijea je stvar u tome sto je njegova Srpska Radikalna Stranka najjaca politicka stranka u Srbiji, a on,iako pred haskim sudom, njen predsjenik.


što reče ti - tragikomično.

Citat: › Mozemo li mi na ovim prostorima, bilo to u Hrvatskoj ili Srbiji se ikada osloboditi ovakvih fosila.


mislim da ne.
dok god im je omogućen rasplod - kako sjemena, tako i extra ideja koje nemaju veze s mozgom.

Citat: › I zanima me bas kroz koju to oni vremensku crvotocinu uspjevaju doci cak do 21. stoljeca.


odi tamo i vidjet ćeš da su oni daleko od 21. stoljeća.
tek su negdje u razdoblju oslobođenja od turaka, rekla bih po procjeni, onako od oka.



Citat: › Mislim zanima me iz kojih je to on povijesnih izvora procitao.


baba mu je pričala.

Citat: › I sto je najvaznije kako je s takvom svojm labavom doktrinom i ideologijom uspijo nagovorit narod na pobunu.


uvjerljiva baba - uvjerljiv unuk. geni su to.

Citat: › Srbi u hrvatskoj su bili daleku u prespktivnijoj poziciji nego Srbi u Srbiji, barem sto se ekonomskog stanja tice.


e, ali to je bila SR hrvatska, a ne srbija.
odnosno republika u sklopu YU, a ne Velike Srbije.
kakva šteta...

Citat: › Sto vise citam o ratovima na sto su se dogodili na ovim prostorima u zadnjem desetljecu , sve manje shvacam tu cijelu situaciju.


i sad reci da balkan nije najzanimljivija lokacija na planeti?
koliko god tu živio, koliko god to proučavao - neke stvari će uvijek ostati tajnovitije od atlantide, bermudskog trokuta i načina gradnje piramida - zajedno.
živio balkan.

Citat: › Mnostvo nelogicnosti i sto je najgore losih vodja koji su napravili sranje na ovim prostorima. Njihove doktrine i ideologije su postavljene na jako slabim i neuvjerljivim temeljima.


a ne.
ovdje ću se složiti s D.
to nikako nisu (bili) loše vođe!
jer dok god uspijevaju složti i prodati ovakve i slične priče svojim ovcama (sad više ne govorim samo o srpskim vođama... ), oni su itekako uspješni.
pokazati će vrijeme ... za 100 i za 500 godina i dalje će se točno znati tko je bio tko. i što je govorio/radio
a i za 100 godina i dalje će se pričati iste priče.
jedni jedno, drugi drugo.

a to je šarm balkana, kako rekoh.
i svi smo mi šeherezade kanda.

ili ovce.
Neutral

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2005. 13:10 
Naslov:  Re: Šešelj kaže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummine, stvar je vrlo jednostavna i logicna.

Cilj svakog politicara je dospjeti sto vise u drustvenoj hijerarhiji. Imati novac i moc.

Ogranicen covjek ne moze smisliti neku pametnu stvar i s njom se probiti na vrh drustvene ljestvice jer bi ta njegova pametna stvar bila inferiorna idejama intelektualno sposobnijih ljudi pa na taj nacin ne bi nikad ostvario svoj cilj (novac i moc).

Kako je time osudjen na propast ako na trzistu vlasti pokusa ici u ispravnom smjeru, on se mora usmjeriti na drugu krajnost, na nesto sto intelektualno superiorniji nece ni pomisliti pokusati.

Posluzit ce se huskanjem, lazima i manipulacijom. Nece mu biti problem pozvati se na nekog "povjesnicara" koji je davno govorio isto sto i on sada, jer budala je uvijek bilo i znali su se solidno probiti.
Takav politicar nece ici na argumentiranu raspravu jer bi u njoj izgubio nego ce ciljati na emocije.

Buduci da se sira ljudska populacija sastoji od glupe vecine, gore spomenutom ogranicenom covjeku nije problem ovcama prodati sulude ideje ako je iole sposoban vodja.

To osobito lako prolazi u drustvima u kojima ni ona ispravna opcija intelektualno sposobnijih ne donosi sjajne rezultate, dok u jednoj uredjenoj drzavi u kojoj se dobro zivi i u kojoj je raspodjela bogatstva relativno ujednacena i pravedna, nece ni glupa vecina podrzati neki suludi zaokret u sumnjivom smjeru.

SAVJET: ako se politicar, umjesto argumentima, posluzi izazivanjem emocija kod bilo kojeg drzavnog pitanja, to je u pravilu kriva opcija.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2005. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
SAVJET: ako se politicar, umjesto argumentima, posluzi izazivanjem emocija kod bilo kojeg drzavnog pitanja, to je u pravilu kriva opcija.


Elections for dummies - svaka čast, steam Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2005. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
SAVJET: ako se politicar, umjesto argumentima, posluzi izazivanjem emocija kod bilo kojeg drzavnog pitanja, to je u pravilu kriva opcija.


Elections for dummies - svaka čast, steam Smile


slazem se.. Smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2005. 10:47 
Naslov:  Re: Šešelj kaže:
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › baba mu je pričala.


Laughing Laughing Laughing
jebeno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: