Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Po jutru se dan poznaje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imala sam svoje rituale dok nisam prestala pušit, a samim time i pit kavu ,,,,tako da se sada sve vodi na piljenje u jednu točku 20 minuta,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2007. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Mrzim svijet kad se probudim. Onda stavim kavu, zapalim cigaretu i mrzim ga još malo.

Bravo Bravo
Isti si kao i ja..
Kad nemam faks i sama sam doma,joj to je nešto najljepše..probudim se,odem u kuhinju,pristavim vodu za kavu,obavim sve što trebam u kupaonici,vratim se u kuhinju,napravim kavicu,odnesem je u sobu,upalim komp ili tv ili radio i tih pola sata,sat razmišljam šta trebam sve danas obaviti..
Kad imam faks onda mi se ne da ustati iz kreveta,nikad ne stignem popiti kavu i uvijek zakasnim na predavanje..i onda malo slušam al mi niš ne sjeda u glavu i popizdim i odem u kantinu na kavu..I onda se vratim na predavanje..
Ja jako volim spavati...i uvijek kasnim ujutro..bojim se kako ću se dizati ujutro kad budem počela raditi..jooj..osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lunatic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2007. 18:09 
Naslov:  Re: Po jutru se dan poznaje!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad se probudim ak nemam nekih obaveza pokušavam nastavit spavat jer i inače imam problema sa insomnijom, i tak ja pokušavam i nikad ne uspijem i onda se ustanem ljuta na cijeli svijet i bolje je da me nitko ništ ne pita jer najčešće ne završi dobro...a ak moram na fax onda se ustanem još bjesnija i cijela je situacija još gora!tak da, kako god okreneš jutro definitivno nije moje doba dana!!! a jutarnja kava i pljuga...to ide pod obavezno i bez toga ne izlazim iz kuće, a ni ne ostajem u njoj...Dok se nisam našla nekoliko puta u situaciji da moram mijenjati svoje jutarnje rituale nisam ni bila svjesna koliko su oni zapravo jaki i koliko sam o njima ovisna! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: