Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bandić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, ne bih se složio da ga zagrebčani vole. zapravo, oni pravi "originalni" zagrebčani ga mrze i preziru. smatraju ga primitivnom hercegovačkom seljačinom. ja studiram u zagrebu pa to znam. na radiu 101 ga peru i ismijqaviju da je to krepat od smijeha. ljudi se javljaju u eter i psuju ga.. a to što je on gradonačelnik, može samo zahvaliti seljačinama koji su se tamo naselili jer zagreb je pun hercegovaca i seljačina od svuda pa je zato on takav nekulturan izabran. pravi zagrebčani oni kulturni i rođeni tamo su nažalost sada u manjini.

eh i baš mi je žao što se radio 101 ne čuje do osijeka. glavaševi i đapičevi kreteni bi popizdili jer se i oni naravno na veliko ismijavaju jer su ipak najveće primitivčine i idioti u hrvatskoj. nažalost i osječani su takvi no čak i gluplji od zagrebčana koji imaju kretena bandića, no mi imamo još veće idiote i lopove --đapiča i lopova te ratnog zločinca i profitera smrdljivog --> glavaša..

_________________
If you're afraid, well rise above
I only hurt the ones I love

Only the one that hurts you can make you feel better
Only the one that inflicts pain can take it away
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto hvališ rođene Zagrepčane i pljuješ po Hercegovcima zbog kojih Zagreb više nije čist? Isto tako netko od tih čistokrvnih Agramera može pljuvati po tebi kao po običnom provincijalcu i Slavonskoj ljenčini, seljačini i slično.
S druge strane, političarima je svakako potrebna jedna 101-ica koja će ih spuštati na zemlju. Šteta što ovdje nema nečega sličnoga. Eto ideje za inicijativu.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: