Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



narančasto-žuto-zeleni snijeg u rusiji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2007. 19:16 
Naslov:  narančasto-žuto-zeleni snijeg u rusiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ruske službe za izvanredna stanja otputovale su u Sibir gdje je početkom tjedna pao smrdljivi, narančasto-žuto-zeleni snijeg i prekrio stotinjak četvornih kilometara, službeno je priopćeno u petak.

Ministarstvo za krizna stanja objavilo je da vlasti regije Omska, oko 2250 kilometara istočno od Moskve, upozoravaju lokalno stanovništvo da ne upotrebljavaju taj snijeg za piće niti za što drugo te da ga ne daju ni domaćim životinjama.

Prema priopćenju ministarstva, taj snijeg koji je napadao u srijedu poslijepodne, žute je, zelene i narančaste boje, mastan je i neugodna mirisa.

U tome području živi više od 27 tisuća stanovnika, ali još nema podataka o eventualnim zdravstvenim problemima.

Agencija RIA Novosti prenijela je riječi jednoga predstavnika ministarstva za krizna stanja iz susjedne regije Tjumena, zapadno od Omska, koji je rekao da je neobični snijeg i ondje padao.

(Business.hr/Hina)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.02.2007. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi bila sretna da kod nas padne i obični bijeli snijeg......

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: