Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rukomet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 17:21 
Naslov:  Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vjerujem da nitko ne komentira...

Mislim... uvesti Dominikovica zadnjih 15 min.. nakon što nije odigro ni minute na prvenstvu, imao sranje s doping kontrolom... i takog nabrijanog uvesti ga u zavrsnici !?!?? Odma sam vidio 2min.. cim sam to pomislio.. evo ti 2 min ! Popizdio sam. pa jos 2 min... ajd u qrac... bas sam se nazivcirao ! Taj Lino je kreten ! Jebo ga hdz u dupe !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 17:50 
Naslov:  Re: Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od prve sekunde se vidjelo da nisu u utakmici, ne toliko strah koliko bezidejnost, anemičnost...nisu ni francuzi igrali bolje, ali suci su ih gurali kao da su domaćini. suđenje i organizacija ovog sp-a katastrofalni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A cuj.. dvije najače obrane svijeta igraju.. malo golova... do zadnjih 15 min i 'majstorskog' poteza Line s Dominikovicem, bio je bilo izjednačeno... napad je loše igrao, ustvai.. igrala se obrana.. znaci zatvoreni prilazi golu... pa ni jednu jebenu kontru nismo imali.. ni jednu !!!! opet sam se naživcirao :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 18:07 
Naslov:  Re: Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Červar je tijekom cijelog prvenstva imao stvarno čudnih odluka, ali to je njegova stvar i on odgovara za te odluke. Još jedna prevaga koju se baš ne spominje u medijima je igra krilnih igrača, na ovakve obrane krila moraju radit, njihovo desni krilni nas je ubijao, a naših nigdje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Červar je tijekom cijelog prvenstva imao stvarno čudnih odluka, ali to je njegova stvar i on odgovara za te odluke. Još jedna prevaga koju se baš ne spominje u medijima je igra krilnih igrača, na ovakve obrane krila moraju radit, njihovo desni krilni nas je ubijao, a naših nigdje...


mali crnjo nam je uvalio 8, maltene, jednakih golova...

ps. Linu za precjednika !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2007. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i moga kao pametnog komentara...
Naši su ušli u tu utakmicu kao prvaci svijeta,mislili su da će pobijediti i ta njihova samouvjerenost ih je dovela do poraza..TAKO IM I TREBA
..A červar je mogao staviti malo bolju šestorku a ne u nju ubaciti dominikovića..znala sam da će biti sranja s njime...
A i da smo izgubili od španjolaca,dobili bi njemce od kojih bi također izgubili jer su oni domaćini i suci bi bili na njihovoj strani...
A ak se ne varam francuzi su imali 2 poraza do četvrtfinala a mi 7 pobjeda koje nam niš ne znače sad..dečki ispravite me ak griješim...
i sad se moramo boriti za 5 - 8 mjesta..užasssss

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaže lino: opraštam im... (igračima) Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2007. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisu igrači krivi nego Lino!!!

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2007. 23:27 
Naslov:  Re: Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Informacija od novinara koji su bili uz repku:

Woody je htio tankirati protiv Španjolaca na što su Balić i Metličić poludili i rekli: "Nema šanse, idemo dobiti sve do kraja!".

No to i nije tako važno. I da smo tankirali pa išli na Island (na Švabe nismo mogli nikako), mogla nam se i protiv njih dogoditi loša utakmica. Pa tek onda priče, eto vam sad vaše puštanje Španjolcima...

Sad treba podići glave, dobiti sutra Španjolsku, dobiti utakmicu za 5.mjesto i ponosno se vratiti kući.

Imamo razloga biti ponosni na njih, previše su toga napravili da bi jedan poraz mogao okaljati ugled.

A neke Woodyeve odluke ni ja nisam razumio.
Jedino što je valjalo su golman i Balić u napadu.
A Balić u obrani je bio totalno truba, sve golove je zabio onaj crni što ga je baš Ivano čuvao.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 10:20 
Naslov:  Re: Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebao ih je izostavit zbog umora, pogotovo metličića, a ne zbog biranja protivnika, a nabijem mu ja autoritet ako je istina ovo što si ti rekao. inače prvestvo je katastrofa, nijemce suci doslovno guraju kroz natjecanje, a organizacija je dno dna, smještaj rukometaša, sustav natjecanja, karte...nas bi pokopali da nešto slično napravimo! svaka čast onom španjolcu što je razbio sat za najboljeg igrača utakmice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 10:30 
Naslov:  Re: Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › svaka čast onom španjolcu što je razbio sat za najboljeg igrača utakmice.


Što je to bilo? Kada, povodom čega?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 13:06 
Naslov:  Re: Rukomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledao sam snimku tekme i nijemci su ih ubijali od batina, naravno bez nekih većih sankcija, a u zadnje dvije minute najveći cirkus, rezultat se lomi, a oni španjolcima isključe igrača pa im sviraju prekršaj u napadu i onda nijemcima poklone sedmerac...i onda valjda da bi nekako ublažili sramotu za najboljeg igrača tekme proglašen španjolac koji poklonjeni sat razbija u komade...naravno da se u medijima stidljivo piše o krađi jer se ipak radilo o njemačkoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Finale: Njemačka - Francuska. Rezultat - 12:11, za jednu od te dvije reprezentacije.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dominiković nije ni za ku...., nemam pojma zašto se digla tolika hajka oko njega, nije neki bitan, uostalom dokazao je to!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2007. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nije Lino ubacio Dominikovića možda bi dobili Francuze...
I sad ako izgubimo od Španjolaca to će biti veeeeeeelika sramota...
Ajmo našiiiiiiiiiiiii...osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Kako mi se sve čini,njemci će osvojiti osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: