Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Masoni

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2005. 16:29 
Naslov: Note Masoni
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle rijec je o doista kontroverznom redu za koji se vjeruje da je obavijen velom tajni i vjerovanja da odrzavaju razlicite rituale. Procitao sam par knjiga iz te " sund " literature:" Hiramov kljuc" ," Drugi Mesija" , Sveta krv Sveti Gral..itd
Sto vi mislite o ovome redu i jesteli citali sto od ove literature?
Za njih se vezu mnoge teorije zavjere, kao sto se vezu i za neke druge "tajne" redove.
Vjerujeteli u teoriju zavjere i mislite li da svijetom upravlja nekoliko organizacija?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mulder
Post Postano: 14.08.2005. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svijetom upravlja samo jedna organizacija u dogovoru sa vanzemaljcima koji se spremaju kolonizirati zemlju.
masoni, sveti gral, "hiramovstavec", sve su to izmisljotine.

istina je oko nas

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2005. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
svijetom upravlja samo jedna organizacija u dogovoru sa vanzemaljcima koji se spremaju kolonizirati zemlju.
masoni, sveti gral, "hiramovstavec", sve su to izmisljotine.

istina je oko nas


Vidim da volis X-Files, no ovodje nije rijec o van zemaljcima koji ce kolonizirati svijet. U ostalom zasto bi vanzemaljci kolonizrali svijet?

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2005. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to sam ja bio, bilo mi dosadno. sori.
onak, nisam jos citao nista o masonima, iako planiram. ne znam koliko je istine u svemu tome, al vjerujem da postoje tajna drustva i ostale takve stvari. mislim, zasto ne?

al da kontroliraju svijet?ne znam. treba mi malo vise dokaza.opet, zasto ne?imam neki pdf o raznim tajnim drustvima, pa mi se javi na mail ako hoces da ti posaljem(opet, ne znam koliko zauzima, al zanimljivo je)

a zasto bi vanzemaljci kolonizirali svijet?zasto ne?
nama ionako ne ide predobro koristenje njega..heheheh

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2005. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › ma to sam ja bio, bilo mi dosadno. sori.
onak, nisam jos citao nista o masonima, iako planiram. ne znam koliko je istine u svemu tome, al vjerujem da postoje tajna drustva i ostale takve stvari. mislim, zasto ne?

al da kontroliraju svijet?ne znam. treba mi malo vise dokaza.opet, zasto ne?imam neki pdf o raznim tajnim drustvima, pa mi se javi na mail ako hoces da ti posaljem(opet, ne znam koliko zauzima, al zanimljivo je)

a zasto bi vanzemaljci kolonizirali svijet?zasto ne?
nama ionako ne ide predobro koristenje njega..heheheh


Nema frke, ovo je ipak samo forum Very Happy

No sto da ti kazem za tu literaturu, nije da ju preporucam za citanje jer ce te tamo pronaci nekakav umjetnicki ili visoko znanstveni teks, vec zato jer ce vam potakniti razmisljanje.
Recimo zasto je De Vincijev kot postigao toliko uspijeha? Pa bas zato jer je pisan za riroke mase, a buduci da je svijet u blagoj krizi, ovakve knjige nalaze plodno tlo kao i okultizam sam po sebi. Ljudima se zeli skreniti pozornost od svakodnevice. Vrlo jednostavno.
[url=www.biblebelievers.org.au/masonic.htm ]Masonic order[/url]

na ovoj stranici mozete procitati pro krscanski stav o takvim organizacijama i njihovom utjecaju na svijet kroz povijet...zanimljiv tekst.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2005. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo su jedni upravitelji svijetom: http://www.bilderberg.org/

Oni su i vanzemaljci, i politicari, i otac i majka.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2005. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Masoni su passe. Masona u Britaniji ima preko milijun. Mislim, to je sarlatanska nakupina wanna-be kompleksasa, a ne skupina koja upravlja svijetom.

Doduse, stvari vezane uz templare i masone nekad je van mog dometa.

Danas imas skoro petinu svijeta koja vjeruje da je postojao Isus. Gdje onda nema onih koji vjeruju u svu silu mladica sto je ta bajcica iznjedrila.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2005. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Samo su jedni upravitelji svijetom: http://www.bilderberg.org/

Oni su i vanzemaljci, i politicari, i otac i majka.


Zanimljivo, prvi put cujem za njih...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2005. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledaj za koga se misli da pripada toj skupini, o kojim firmama i kapitalu se radi, a onda se osvrni na sve nedavne dogadjaje i pitaj se koliko se njihovi interesi uklapaju u svjetska pretumbavanja, ratove i profit na rijekama krvi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2005. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ti jos malo stvari (imas tamo pod "good links" na bilderberg.org) za razmisljanje.

http://utangente.free.fr/anewpages/cartes.html

Uglavnom, ono sto zelim reci templari koji su bili aktualni u srednjem vijeku (a cija se postojanje i rad aktualiziralo s par nedavno objavljenih knjiga), vjerojatno nemaju bas previse veze sa stvarima koje danas dogadjaju.

Iako sve te silnice imaju jednak nazivnik - moc i novac.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2005. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Masoni su passe. Masona u Britaniji ima preko milijun. Mislim, to je sarlatanska nakupina wanna-be kompleksasa, a ne skupina koja upravlja svijetom.

Doduse, stvari vezane uz templare i masone nekad je van mog dometa.

Danas imas skoro petinu svijeta koja vjeruje da je postojao Isus. Gdje onda nema onih koji vjeruju u svu silu mladica sto je ta bajcica iznjedrila.


Slazem se ..mislim najjace mi je kodnjih sto sebe muskim drustvom( frustrirani retardi ) - sovinisti...
Zas li da postoji i HRVATSKA MASONSKA LOZA...no clan mozes postati tek ako ti je 27.god, a ulazak u nju ce ti olaksati ako je netko od tvojih predaka bio clan Loze Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2005. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ti jos malo stvari (imas tamo pod "good links" na bilderberg.org) za razmisljanje.

http://utangente.free.fr/anewpages/cartes.html

Uglavnom, ono sto zelim reci templari koji su bili aktualni u srednjem vijeku (a cija se postojanje i rad aktualiziralo s par nedavno objavljenih knjiga), vjerojatno nemaju bas previse veze sa stvarima koje danas dogadjaju.

Iako sve te silnice imaju jednak nazivnik - moc i novac.


Naravno da nemaju veze sa dansnjim vremenom...Znas najopasnije je kada neki idijoti pokusavaju srednjevjekovnu situaciju preslikati na dansnji svijet koji je u potpunosti drukciji od onoga kakvog poznajemo u serdnjem vijeku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2005. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno da nemaju veze sa dansnjim vremenom...Znas najopasnije je kada neki idijoti pokusavaju srednjevjekovnu situaciju preslikati na dansnji svijet koji je u potpunosti drukciji od onoga kakvog poznajemo u serdnjem vijeku...


Ovo si dobro rekao. Nebrojeno sam se puta susreo s likovima koji i povijesti govore kao o vremenu koje je jednako danasnjem, samo oduzmu fruzedere, struju, google, automobile i to je to. I onda grade price, teze i teorije na takvim osnovama.

Takve greske najcesce rade pripadnici kojekakvih krscanskih (a vjerojatno i ostalih, ali o njima nemam pojma) religija, tvorci filmova o Isusu i uprizorenjima Biblije.

Evo danas svi stuju Mariju i njen zivot, bas prikladan dan za razmisliti o uvjetima zivota jedne zene tog doba, pa bila to i Isusova majka. Ali gomila vjernika ce nju dozivjeti kao zenu u svatovski bijelom velu, kako dudom hrani malog Isusa mlijekom u prahu.

Hebote.

Sto se tice masona u Hr, zna se da postoji, i da su postojali. Osijek je bio jedno od sredista masonstva (masonerije) izmedju dva rata. Zapravo, mislim da je danas sve to vise-manje vrlo slicno plemickim titulama. Sluzi da si netko malo napumpa ego mislju da upravlja svojom okolinom.

I onda si takav misli da je supermocan jer je s 5 drugih dogovorio nekakvo ionteresno djelovanje, a ne kuzi da to isto napravi i 5 gospodarstvenika na jednom cobancu u Baranji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2005. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, recimo jedna od vecih gresaka Franje Tudjmana sto je pokusao Hrvatskoj pridodati i Hercegovinu i tako stvoriti granice Banovine hrvatske, pa zatim Milosevic koji je bio idiot i neznalica pa je pokusao provesti ono legendarno srpski nacrtanj te ostvariti granice Virovitca, Karlovac, Karlobag...Da napomenem, to su bile granice inace Bizanta i Franacke na ovim prostorima, a srpski ideolozi su vidjeli u njma svoje granice. Nisu uspjeli jel moderni svijet se ne poklapa sa srednjevjekovnim. No na Balkanu se vjecito osjeca zadah proslosti i nikako da se okrenemo buducnosti. Narodu se servira proslost koja nekada nije cak niti istinita i pokusava se iz perspektive te i takve proslosti odrediti i buducnost toga naroda(kao izabranog ), sto je pogresk i moze imati dugotrajnije posljedice na razvoj pojedine zemlje u danasnje vrijeme..Mislim, mi na Balkanu cemo uvijek biti robovi proslosti sve dok na vlast nedodju novi i progresivni ljudi koji ce napraviti nesto konkretno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2005. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haha, najjace su mi te price o buducnosti, o mladima, o progresu, o blabla. A uvijek isto. Uvijek jebeno isto.

Prije 50 godina su nasim starcima prodavali pricu da se pruga gradi za njihovu djecu, neka samo malo stisnu zube kako bi djeci bilo bolje. Nama je Tudjmanin prodavao pricu da mi jedemo vlastita govna kako bi narastaji koji su tisucljecima cekali (ah, kakvi proljevi jednog zaludjenog Nepoleoncica) drzavnost napokon dosli na svoje i bili svoj na svome. Blabla. Price i bajke iz generacije u generaciju.

Treba prestati zivjeti za buducnost i poceti zivjeti za sadasnjost.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: