Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



CineStar Osijek [24.-30.11.2022.] [program] [nagradno darivanje je završeno]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2022. 21:01 
Naslov:  CineStar Osijek [24.-30.11.2022.] [program] [nagradno darivanje je završeno]
Od 24.11.2022. 16:00 do 30.11.2022. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Film se temelji na biografiji Ferruccia Lamborghinija i ocrtava dug život slavnog poduzetnika od proizvodnje traktora na početku njegove karijere, preko proizvodnje vojnih vozila tijekom Drugog svjetskog rata, a zatim na projektiranje i proizvodnju legendarnih Lamborghini luksuznih sportskih automobila koji su u konačnici definirali njegovu ostavštinu. Jedan od najbogatijih ljudi u Italiji, Lamborghini je imao drugačiji automobil za svaki dan u tjednu i bio je poznat po svojoj ljubavi prema stilu života slavnih.




[Nagradno darivanje]

Portal Osijek031 daruje 1x2 ulaznice za film "Lamborghini: Čovjek koji je stvorio legendu". Nagradno darivanje možete pronaći na našoj Facebook stranici.

Nagradno darivanje je završeno, a sretni dobitnik je Dinko Glibušić.

[Program]




CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33, Cijena 1,71kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om. Cijena 2,92kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR d.o.o., Branimirova 29, 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB 1734067,
Cinestarcinemas.hr


Moja CineStar srijeda

Ostvarite pogodnost kupovine ulaznica SRIJEDOM po povoljnijoj cijeni!

Mogućnost kupovine ulaznica i za IMAX i 4DX projekcije po povoljnijoj cijeni!

Ulaznice možete kupiti na blagajnama CineStar kina, Cinematima, putem iCineStar aplikacije ili ONLINE kupovinom.

Dodaci (4DX, 3D, eXtreme, VIP i LOVEBOX sjedala, te dodataci za filmove čija je dužina trajanja veća od 120 min, 140 min i više) se naplaćuju u punoj cijeni na povoljniju cijenu kino ulaznice unutar usluge Moja Cine Srijeda.

Prilikom korištenja Stars Club 2x Bonus kartice u svrhu plaćanja usluge Moja Cine Srijeda bilježe se bodovi na kartici.

Pogodnost Moja Cine Srijeda ne vrijedi:
- blagdanima i praznicima
- za pretpremijene projekcije
- za Gold Class projekcije
- za Spektakle u CineStaru (opera, balet, koncerti)
- za dokumentarne filmove u regularnim dvoranama, IMAX-u i Gold Class-u
- za ostale sadržaje koje CineStar odredi

Blitz-CineStar zadržava pravo da određene filmove i projekcije koje prikazuje srijedom, izdvoji iz akcije Moja Cine srijeda. Tada se ulaznica naplaćuje po punoj cijeni.

Za sva pitanja obratite nam se na: [email protected]




Tekući CineStar raspored je uvijek dostupan u tjednom pregledniku najava, pri vrhu naslovnice portala Osijek031.com i u mjesečnom pregledu - Najave 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: