Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kućni red i pravila ponašanja u zgradama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Smiju li stanari ako su vlasnici stana terorizirati ostale stanare ili postoji neki zakon koji to brani

DA, smiju
100%
 100%  [ 1 ]
NE, postoji zakon koji to zabranjuje
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 1


Autor Poruka
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2022. 6:51 
Naslov: Snif ! Kućni red i pravila ponašanja u zgradama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, već par godina muku mučim sa susjedima u zgradi bez predstavnka stanara ... Zgrada ima 1 kat i visoko prizemlje i problemi su sljedeći:

1. susjed (obitelj) iz 1. stana u prizemlju je sebi presposjio svjetlo sa hodnika, tako da je prekidač s unutarnje strane njegovog stana (to bi sve bilo u redu da on nije uništio vrata kroz koja je dolazilo bar malo svjetla, pa se moglo vidjeti navečer da se koristi stubište ... sada koristimo mobitel kada se trebamo popeti, na ostalio dio stubišta sam ja stavio automatske žatrulje, gdje ima prekidač na vrhu stepeništa za gašenje (jer je donji prekidač upravo taj koji su oni "prisvojili").
2. susjed se malo malo svađa sa ženom i to uvijek iza 22h i cijela zgrada odjekuje od njegovih psovki - a cijelo "svoje" stubište je pokrio svetim slikama koje je zakucao u zid (više ih ima nego u crkvama ...), a smeta mu što sam ja sebi nabavio psa ... i to sad odjednom - koji je dresiran i nije im smetao u startu (to je priča za sebe)
3. i najbitnije - postoji li neki zakon ili pravilo po kojem oni ne smiju sebi prisvajati stubište - jer žena redovno suši veš na stubištu i to uvijek na "zavoju" prema gore, anikad prema doplje - da ne smeta njoj u prolazu, nego da meni smeta.

Bilo bi tu još tona stvari za nabrajati, ali o tome drugom prilikom, sad me zanima kako da dovedem u red to ponmašanje koje ide sad već u krajnost, a dvoumim se čak i da odem na policiju da prijavim sve to, samo ne znam kakve bi od toga koristi bilo ...
Hvala na savjetima

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2022. 7:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravio sam napomenuti da u zgradi ne postoji predsjednik stanara koji bi to odredio niti kućni red ...

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: