Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Mladi osječki kantautor Ivano Čepo objavio spot za pjesmu "Moja ljubavi"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2022. 12:56 
Naslov:  [VIDEO] Mladi osječki kantautor Ivano Čepo objavio spot za pjesmu "Moja ljubavi"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladi osječki kantautor Ivano Čepo ima 13. godina i učenik je šestog razreda Osnovne škole „Jagode Truhelke“ iz Osijeka. Od svoje 9-te godine pohađa satove gitare kod doc. dr. sc. Amira Begića u studiju Akord gdje je vrlo rano počeo skladati.

Za pjesmu „Moja ljubavi” Ivano je napisao tekst i glazbu te istu izvodi na akustičnoj gitari. Veliki poticaj mu je naša Osječanka Nera Mamić kod koje pohađa satove pjevanja. Moderan zvuk pjesmi napravljen je u aranžmanu producenta Stjepana Rudinskog, Atelier 54 Recording studio.

Za video uradak zaslužan je Luka Marušić, dronom upravlja Dominik Imrešković/Studio Bros, a partnerica u spotu je Petra također 13 godišnjakinja.

Premijera pjesme je bila 24. svibnja 2022. na Youtubu kanalu i već ima veliki broj pregleda!



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: