Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Konferencija "Business Future in Croatia"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65780
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2021. 12:44 
Naslov:  Konferencija "Business Future in Croatia"
Od 22.10.2021. 16:00 do 23.10.2021. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podružnice AIESECa u Hrvatskoj, AIESEC u Zagrebu, Osijeku, Varaždinu i Splitu, ovog listopada po prvi puta organiziraju Business Future in Croatia, konferenciju namijenjenu mladim ljudima i poduzetnicima baziranim u Hrvatskoj. Konferencija će se održati 22. i 23. listopada 2021., uživo u Zagrebu i Osijeku, a pomoći će u organizaciji Split i Varaždin. Prijave za besplatno sudjelovanje na konferenciji bit će otvorene sredinom rujna.

Cilj Business Future in Croatia konferencije jest predstaviti uspješne i respektabilne lokalne firme i predavače te kroz predavanja i interaktivne radionice pružiti mladim ljudima stvarnu sliku o svakodnevnim izazovima poslovanja hrvatskih tvrtki i na koji se se način, u različitim sferama poslovanja, može uspjeti. Također, želimo pružiti i lokalnim firmama mogućnost prezentiranja svojeg načina poslovanja kao i problema s kojima se susreću, ali i pristup mladim i ambicioznim ljudima koji su željni čuti o ovakvim stvarima i koji mogu ponuditi zanimljiva rješenja. Posebnost konferencije jest u tome što će sva četiri grada raditi na organiziranju predavanja i panela koji će se održavati u isto vrijeme a zainteresirani ljudi će moći popratiti predavanja uživo ako se nalaze u jednom u tri grada a ako su spriječeni prisustvovati, moć će pogledati videe predavanja i panela s konferencije nakon njenog završetka.

- Nakon nekoliko godina AIESEC u Hrvatskoj organizira nacionalnu konferenciju na temu koju smatram iznimno relevantnom; Business Future in Croatia. Cilj konferencije je potaknuti mlade na poduzetništvo i postizanje iznimnih rezultata upravo u Hrvatskoj. Pozivam sve skeptike da dođu i razuvjere se kako je moguće uspjeti u Hrvatskoj te one koje zanima poduzetništvo da nauče kako pobijediti konkurenciju, naučiti iz pogrešaka ili brendirati proizvod! - rekla je Martina Silov, predsjednica lokalnog odbora u Zagrebu

- Sretan sam što sam prvobitno bio dio, a sada sam predsjednik organizacijskog odbora konferencije. Prošle godine u 6. mjesecu AIESEC Osijek krenuo je s organizacijom koja se na žalost nije mogla provesti u djelo radi pandemije. Iznimno mi je drago što su se ove godine odlučili priključiti Varaždin, Split i Zagreb jer mi je to dokaz kako imamo dobru konferenciju. Sretan sam što se napokon sva četiri entiteta AIESECa u Republici Hrvatskoj stavljaju u sinergiju i što smo svi sada u organizaciji iste konferencije, ali u više gradova. - rekao je Matej Švob, potpredsjednik za stvaranje partnerstava i sponzora i predsjednik organizacijskog odbora.

Konferencija će obuhvatiti brojne predavače iz različitih sektora koji će svojim iskustvom studentima i mladima približiti izazove, prednosti i ukazati na učestale pogreške. Predavanjima se želi pokazati koje prilike čekaju i kako ih ljudi sami mogu stvoriti. Također se želi staviti fokus na razne industrije, ne samo IT sektor i time pokazati kako svaka ideja vrijedi.

- Drago nam je da pomažemo našim kolegama iz ostalih AIESEC lokalnih odbora iako mi ne organiziramo konferenciju u Splitu. Svejedno mislimo da je ovo super prilika da mladima pokažemo kako je važno zajedno djelovati i potaknuti poduzetništvo. - rekao je Vedran Horvat, predsjednik lokalnog odbora u Splitu

- Mislimo da ostvarivanjem sinergije AIESECa u Hrvatskoj koju smo toliko dugo čekali kroz projekt kao što je Business Future in Croatia, stavljamo poseban naglasak na snagu naše udruge i želju za promicanjem poduzetništva kod mladih. - nadovezala se Virna Horvat, predsjednica lokalnog odbora u Varaždinu
Udruga AIESEC Hrvatska je ogranak najveće studentske organizacije koja djeluje u 124 države a u Hrvatskoj postoji od 1953. godine. Djeluje kao najveća globalna mreža mladih, neprofitna i nevladina organizacija čiji je cilj potaknuti razvoj liderstva i drugih vještina ključnih za unapređenje mladih i time, poboljšanje svijeta. AIESEC je priznat od strane UN-a kao važna karika u lancu ostvarenja ciljeva održivog razvoja. Također, svojim djelovanjem je prepoznat kao platforma za stjecanje iskustava koja se cijene kod brojnih poslodavaca.

Rad udruge možete pratiti na Facebook i Instagram profilima a uskoro će biti podignuta i službena web stranica što možete pratiti na društvenim mrežama.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: