Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivušić: Treba analizirati što nije bilo dobro i popraviti to da nam se više ne bi ponovilo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2021. 10:10 
Naslov:  Ivušić: Treba analizirati što nije bilo dobro i popraviti to da nam se više ne bi ponovilo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivica Ivušić bio je najistaknutiji Bijelo-plavi na Aldu Drosini, svojim je obranama držao momčadi glavu iznad vode u nekim teškim trenucima, ali i on je, sjajnim reakcijama unatoč, kapitulirao u završnici utakmice.

Utakmica je otišla u smjeru u kojem nismo željeli. Ovo je bio naš loš dan, Istra 1961 je možda malo više zaslužila bodove, a mi se moramo osvijestiti i okrenuti idućoj utakmici. Ovo nam je dobra pljuska, možda nam je baš i trebala.

Nije Osijek bio bez prilike, dok se utakmica lomila bilo je nekih obećavajućih situacija, ali…

Analizirati što nije bilo dobro

To je takva utakmica. Moglo je otići na našu stranu, otišlo je na njihovu, na tome im čestitamo. Istra je kvalitetna momčad, stvorili su nekoliko odličnih prilika dok nama nije bio dan.

Najbolji lijek za pulske rane bit će pozitivan rezultat protiv Dinama koji u nedjelju dolazi u Gradski vrt. Svjestan je i Ivušić da će to biti zahtjevan ispit za kojeg pripreme počinju analizom onoga što je bilo u Puli.

Treba analizirati što nije bilo dobro i popraviti to da nam se više ne bi ponovilo.



Tekst: NK Osijek
Foto: Ivana Mandić/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2021. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni kao da ste me letvom u glavu opalili. Još uvijek se ne mogu oporaviti iako sam već nakon Belupa bio jasan s time da nešto je trulo u Osijeku. Osijek nema igru i sve se svodi na preskakanje igre i čekanje da Mierez opet proradi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: