Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za sutra upaljen crveni alarm: obilna kiša i grmljavina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65725
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2021. 16:31 
Naslov:  Za sutra upaljen crveni alarm: obilna kiša i grmljavina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječko-baranjska županija je za sutra dobila crveno upozorenje zbog obilne kiše. Moguće su i bujične poplave. Na osječkom području očekuje od 60 do 90 milimetara oborina.

- Poduzmite mjere kako bi se zaštitili. Djelujte prema savjetima danim od strane nadležnih službi. Očekuju se izraženije poplave koje će zahvatiti veće područje te poplaviti imovinu uz značajan rizik za živote te mogućnost evakuacija. Vjerojatni su veći prekidi u prometovanju te prekid i gubitak energije, komunikacije i opskrbe vodom. Opasni uvjeti za vožnju zbog smanjene vidljivosti te proklizavanja na mokrim kolnicima. - priopćili su iz DHMZ-a.

Jutarnja temperatura oko 20°C, a dnevna do 28°C. Puhat će slab do umjeren sjeveroistočni vjetar.

- ŽC 112 Osijek u popodnevnim satima zaprimio dojave o nevremenu u Osijeku. U Ulici M. Gupca olujni vjetar na cestu i parkiralište odnio krov sa zgrade. Jedan dio uzrokovao prekid napajanja tramvaja. Zaprimljeno nekoliko dojava o poplavljenim podrumima u Osijeku. Počeo padati i sitan led. - izvijestilo je Ravnateljstvo civilne zaštite MUP-RH na Twitteru.



Zadnja promjena: Redakcija 031; 17.07.2021. 18:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2021. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadljudskim naporima spriječio sam prodiranje vode u moj suterenski stan. Strah me sutra i mogućnosti da ipak neću uspjeti kao danas. Kada bi se ogrebao za dvadesetak vreća s pijeskom to bi bilo TOP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: