Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Adrian Leon Barišić potpisao za Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65757
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2021. 17:09 
Naslov:  Adrian Leon Barišić potpisao za Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Adrian Leon Barišić potpisao je prvi profesionalni ugovor s NK Osijek koji će trajati do 2025. godine.

Adrian Leon Barišić, 19-godišnji središnji branič, u srijedu je potpisao prvi profesionalni ugovor s NK Osijek. Klupski menadžer Nenad Bjelica iskazao je zadovoljstvo što je daroviti branič odlučio svoj nogometni razvoj u iduće četiri godine povjeriti Bijelo-plavima. Adrian Leon Barišić rođen je u Stuttgartu 2001. godine, a 2002. se preselio u Split gdje je s pet godina počela njegova nogometna priča. Bio je u Hajduku, Dinamu i Splitu, pa u ljeto 2018. kao ulazni junior došao u Gradski vrt ostvariti svoje nogometne snove.



- Ovo je najveći dan u mojoj dosadašnjoj karijeri. Koristim priliku da se još jednom zahvalim cijelom stručnom stožeru na čelu s gospodinom Nenadom Bjelicom, kao i Upravi kluba, što su prepoznali kakvu perspektivu imam u budućnosti i ponudili mi četverogodišnji ugovor. Zadovoljan sam i ponosan na taj cijeli put, hvala trenerima u B momčadi i školi nogometa koji su mi pomogli da dođem do ove razine i potpišem prvi profesionalni ugovor. -

Uspjeh cijele obitelji
Adrian Leon Barišić je i mladi reprezentativac BiH, ali i velika perspektiva kada je riječ o zadnjoj liniji Bijelo-plavih.

- Na početku sezone svi su mi govorili da je ovo jedna od važnijih sezona u mojoj karijeri da se nametnem pri prvoj momčadi, trenirao sam iz dana u dan, vjerovao da imam kvalitetu i da će se to jednog dana pokazati i zbog toga sam jako sretan i ponosan. Ovo je rezultat i uspjeh ne samo mog rada već i cijele moje obitelji koja je bila uz mene otkad sam krenuo trenirati s pet godina. -

Ove sezone već je iskusio kakav je osjećaj zaigrati za prvu momčad Osijeka na kojima je ostavio itekako dobar dojam.

- Te dvije utakmice su mi puno pomogle jer sam uvidio kakav je intenzitet u Prvoj HNL i koliko se razlikuje od razine na kojoj sam prije toga igrao. Odmah sam vidio na čemu moram raditi, a u čemu sam kvalitetan. Dvije utakmice koje sam dobio do sada su veliko iskustvo i mislim da s njima mogu ići samo na bolje. -

Bolji s iskustvom
Zadovoljstvo što je NK Osijek riješio pitanje budućnosti na poziciji središnjeg braniča iskazao je i Nenad Bjelica.

- Adrian je izdanak naše škole, ove godine je nastupao za B momčad s već nekoliko zapaženih nastupa i za prvu momčad. Vrlo smo sretni što smo igrača iz naše škole potpisali na duži period, sigurni smo da će dobre igre iz B momčadi pokazivati i u prvoj momčadi. Barišić postaje standardni član prve momčadi i u svim je planovima za iduću sezonu, jedan od četiri ili pet stopera koji će biti na raspolaganju. Nadamo se da će ga poslužiti zdravlje i da će se razvijati kako se razvijao u ovoj sezoni. Važno je čestitati i svim njegovim trenerima u B momčadi i svim ostalima koji su radili s njim prije ovog potpisa ugovora. Uz njihovu potporu došao je do ove razine, a mi ćemo se potruditi da ga još poboljšamo, odnosno da će s dobivanjem iskustva iz dana i dan biti još bolji. -



Tekst i foto: NK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: