Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Xiaomi od sutra u Portanovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2021. 8:40 
Naslov:  Xiaomi od sutra u Portanovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Globalni tehnološki lider Xiaomi otvorit će 15. svibnja 2021. godine u 10 sati prvi Mi Store u Osijeku i to u Portanovi.

Četvrti je ovo Mi Store na hrvatskom tržištu od 2018. godine kada je započela Xiaomijeva ekspanzija otvaranjem prvog Mi Storea u Zagrebu, nastavljajući kroz 2020. godinu otvaranjem dvaju Mi Storeova u Splitu i Rijeci.

U suradnji s tvrtkom Bijelić Co, Xiaomi širi svoje poslovanje u istočnom dijelu Hrvatske, čineći tako dostupnost svojih proizvoda još lakšim za krajnje korisnike. Mi fanovi u srži su Xiaomijevog djelovanja, a što je i prepoznato kroz iznimne rezultate koje je Xiaomi zabilježio u prvom kvartalu ove godine postavši broj jedan na hrvatskom tržištu.

Otvorenju Mi Storea će, uz predstavnike Xiaomija za Hrvatsku i Sloveniju te predstavnike tvrtke Bijelić Co, nazočiti predstavnici Xiaomija za srednju i istočnu Europu te nordijsku regiju (Andrew Wong, generalni menadžer Xiaomija za srednju i istočnu Europu te nordijsku regiju; Andrzej Gladki, zamjenik generalnog menadžera Xiaomija za srednju i istočnu Europu te nordijsku regiju).

Povodom otvaranja Mi Storea, organizirane su prodajne akcije koje uključuju 1+1 prvih 11 minuta, 2+1 sljedeće 22 minute te 3+1 sljedećih 25 minuta. Uz to, tu su i cjelodnevne akcije (Redmi Note 9 Pro 6+64GB Interstellar Gray -20%, Redmi 9T 6+64 GB Sunrise Orange -35%, Mi Watch (Black) -35%, Mi Smart Band 5 -35%, Mi Smart Electric Toothbrush T500 -40%, Mi Smart Scale 2 (White) -35 %, 20000mAh RedMi 18W Fast Charge Power Bank (Black) -45%, Mi Casual Daypack (Bright Blue) -60%, Mi Robot Vacuum Mop Essential -30%).



[Sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: