Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Adventska čarolija: lampice zasvijetlile po osječkim parkovima i ulicama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65647
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2020. 9:21 
Naslov:  [FOTO] Adventska čarolija: lampice zasvijetlile po osječkim parkovima i ulicama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za razliku od prethodnih godina, uslijed aktualne koronakrize neće bit kućica i prodaje suvenira, hrane i pića, ali će biti puno Adventiranja, odnosno šetnje po gradu

Desetak lokacija u gradu ukrašeno je dodatnom rasvjetom i božićnim ugođajem kako građane Osijeka ne bi zakinuli za atmosferu i ugođaj ovog doba godine.

Adventiranje počinje ispred konkatedrale, preko Sakuntala parka, secesijskog zdenca, Perivoja kralja Tomislava, Parka kralja Petra Krešimira IV. te povratkom secesijskom Europskom avenijom.

Galerija 031: Adventiranje u Osijeku [2020.]
[Foto: Antonela Martinčević][4.12.2020.]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emerita
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2020. 9:59 
Naslov:  Re: [FOTO] Adventska čarolija: lampice zasvijetlile po osječkim parkovima i ulicama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam da niti ovo pismo nećete objaviti , ali svejedno moram reči barem vama koji ćete to vidjeti. taj posprdni naziv adventiranje duboko vrijeđa moju malenkost ,a nadam se i još nekih drugih . iako taj sveti naziv nije zaštićen , licenciran , sramota je što ga se koristi u jednoj državi u kojoj se neznam točno al osamdesetak posto izjasnilo kao katolici.kuhano vino i kobasice u četverotjednom tulumu gradskom moglo bi se poštenije nazvati-kasno godišnje , ili prosinačko ili decembarsko opuštanje-veseljenje -slavljenje...i kao što sam rekao - advent je došašće-dočekivanje ali Krista živoga na zemlju !a to se proslavlja dostojanstveno molitvom .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: