Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Vozila osječkom obilaznicom u krivom smjeru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2020. 8:15 
Naslov:  [VIDEO] Vozila osječkom obilaznicom u krivom smjeru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ljudi znaju 'zalutati' pa voziti u krivom smjeru, ne često, ali znaju. Tako nešto se dogodilo i jučer na osječkoj obilaznici.

Vožnja u krivom smjeru! Osijek obilaznica u pravcu Portanove... 29.6.2020. 11.55h.

Trubim upozoravam, ali nema svrhe. Žena 35-40 godina svjetlije plave kose u Opel Insignia automobilu bijele boje vozi 110km/sat bez stresa. Auti se miču trube ali valjda cura zna. Baš me zanima kako ovakvi genijalci polože???
napisao je snimatelj u objavi.





Tekst: Osijek031.com
Foto: Screenshot video

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pirko
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2020. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rijetkost i izuzetak, za razliku od očajne razine profesionalnosti i radne etike osječke policije.

Biciklisti voze po pješačkim stazama, pješaci šetaju po biciklističkim, automobili u centru grada parkirani na pješačke i biciklističke staze, biciklisti jure preko pješačkog, vozači na staju pješacima i biciklistima na obilježenim prijelazima...

Što policija čini? Teško je izaći iz klimatiziranog vozila.

Građani su neodgovorni i neodgojeni, a policija ne radi svoj posao iako ih ima na svakom koraku.

Skupina tenisača me zaustavila kako bi ih uputio na lokaciju i usput me pitaju jesu li u gradu kakvi neredi ili se nešto događa.
Ne, rekoh, zašto pitate? Na svakom koraku je policija, to nisu vidjeli nigdje.

Kada netko neutralan to kaže, čovjek se razbudi malo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: