Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] 'Đolega u dvorištu': "Osijek i ja imamo priču - Osijek je za mene poseban grad"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65647
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2020. 11:02 
Naslov:  [VIDEO] 'Đolega u dvorištu': "Osijek i ja imamo priču - Osijek je za mene poseban grad"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što smo pisali, prije nekoliko dana Đorđe Balašević je objavio obećanu pjesmu "Hej, lega" na svom YouTube kanalu.

Na svom Facebook profilu, Đole je objavio video 'Đolega u dvorištu' u kojemu odgovara na pitanja, a jedno od njih je bilo i kako je došlo do toga da napiše tu pjesmu.. Također, pričao je i o 'Oseku', riječ koja je 'upala' u oko brojnim obožavateljima..

Video možete pogledati u nastavku...








Tekst: Osijek031.com
Foto: Screenshot video


Pročitajte i..
[VIDEO] "Obećanje je obećanje": Đorđe Balašević objavio novu pjesmu "Hej, lega"
[VIDEO] "Hej, lega..." - nakon što je oduševio prepunu dvoranu, Đole posvetio stihove Osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.06.2020. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam prvi komentirao i dalje stojim da mi koji smo se borili za ovaj grad i dalje ne dopustamo da se u bilom kojem kontekstu ime grada Osijeka krsti u Osek pa makar to bilo i umjetnicko ukrasavanje, svi koji su tu bili u to vrijeme dragi moj Đole tebi se obracam i tvojoj kceri koja je ovo snimala , ja nisam klinac imam 54 godine i dragovoljac sam domovinskog rata vise puta ranjavan itd nebitno tako da za ovo ne mozes prozivati tamo neke klince da su ti osporili tu rijec koja je bila u to vrijeme slogan svih nas koji smo branili grad od tamo nekih koje i ti nazivas kako i mi, volio sam uvijek tvoje pjesme i dalje cu i osobno smo se upoznali jednom prije rata na izlasku iz Osijeka u Nemetinu na benzinskoj postaji. I dalje cu stajati iza toga i nisam nikakav nacionalista niti ustasa zato sto sam u komentaru trazio da se obratis svima nama koji te slusamo i dolazimo rado na tvoje koncerte u nasem gradu i razjasnis zbog cega Osek , ok to si i napravio i sve OK , LP jer znam da ce ovo ili tvoja kci ili ti procitati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: