Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tufna: Vodi me u disko / Vanja i Nešvil Funk

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2020. 11:15 
Naslov:  Tufna: Vodi me u disko / Vanja i Nešvil Funk
Od 19.06.2020. 22:00 do 20.06.2020. 21:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj tjedan u Tufni:

Petak, 19. lipnja 2020.
Voli ga i Mile, volimo ga i mi!

Petak palimo TFN najvećim hitovima na 2 floora!
Kat gori s cro trash hitovima, a prizemlje s stranim. Za svakoga ponešto.

- ulaz - 10 kn
- rezervacija stola - inbox




Subota, 20. lipnja 2020.
Vanja i Nešvil Funk je hip hop/funk bend iz Osijeka, koji je nastao 2016. godine suradnjom repera/beatboxera Vanje Hrvoja Dražića te osječkih glazbenika i prijatelja. Tijekom godina došlo je do izmjene nekoliko članova benda, a bend u trenutnom sastavu surađuje od početka 2019. godine.

Tijekom 2019. godine bend je organizirao malu „Slavonsku turneju“ na kojoj je nastupao na nekoliko većih festivala i glazbenih urbano-kulturnih događaja: Urban Fest Osijek (UFO), Osječko ljeto kulture (OLJK), Reunited festival Valpovo, Backyard Art Festival Donji Miholjac (BAF), ARLA festival urbane kulture Đakovo, Dani hrvatskog turizma 2019. Osijek (DHT), Festival alternative Požega (FAP), Kalorifer festival Đakovo.

Vanja Hrvoje Dražić u ulozi MC/beatboxer-a nastupa od 2008. godine u klubovima i koncertnim dvoranama po RH (Zagreb, Pag, Zadar, Osijek, Đakovo, Našice, Orahovica, Valpovo…) te na festivalima od kojih su zapaženiji Ferragosto Jam 4 (2011.), Ferragosto Jam 5 (2012.), Exit Adventure festival (2014.), Impulse Park Fest (2015.).

- ulaz - 10 kn
- rezervacija stola - inbox



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: