Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U protekla 24 sata šest osoba kršilo mjeru samoizolacije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65447
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2020. 10:34 
Naslov:  U protekla 24 sata šest osoba kršilo mjeru samoizolacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U protekla 24 sata, Policijska uprava osječko-baranjska evidentirala je 13 dojava građana o kršenju mjera samoizolacije.

Obavljenim terenskim provjerama policija je na području Policijske uprave osječko-baranjske evidentirala šest kršenja mjera samoizolacije građana koje su odredili sanitarni inspektori.

O svemu utvrđenom obavještava se državni inspektorat te će neodgovorni građani biti novčano kažnjeni.

Svim građanima skrećemo pažnju na važnost pridržavanja mjera samoizolacije radi očuvanja vlastitog zdravlja ali i zdravlja cjelokupne zajednice.

Osobe kojima je određena mjera samoizolacije, dužni su se ponašati sukladno uputama koje su dobili.

Sve sumnje o kršenju mjera samoizolacije možete prijaviti pozivom na 192 ili putem aplikacije za e-dojave.





Tekst: PU osječko-baranjska
Foto: Ivana Mandić/Foto-arhhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NameNo
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2020. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto nemamo popis onih kojima je dodijeljena samoizolacija? Možda mi je susjedu dodjeljena a da ni ne znam? Lakše bi se kontroliralo kad bi se i građani mogli uključiti u kontrolu imajući podatke..?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2020. 7:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve koje krše samoizolaciju strpajte u neki od zatvorenih hotela. Hoteli imaju karticu za ulaz u sobu, pa se može blokirati izlaz iz sobe. Umjesto kazne neka plate 8tk tom hotelu i pomogli ste tom vlasniku hotela. Neka plati i dezinfekciju poslije izlaska. Neodgovornost pojedinca utječe na cijelu zajednicu, a najgore je ako nam zaraze lječnike. Mjere donositi brzo i strogo. Idem gradom, a ljudi piju po benzinskim postajsma, klupama, parkovima... Civilnu zaštitu više na ulice. Ima načina, treba volje. Čuvajte se ljudi moji. Slavonija je već patila.

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: