Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Klikeraj: Svjetski dan darovitih učenika uz besplatne radionice za djecu i roditelje [2020.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2020. 8:35 
Naslov:  Klikeraj: Svjetski dan darovitih učenika uz besplatne radionice za djecu i roditelje [2020.]
Od 18.03.2020. 19:00 do 23.03.2020. 18:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvog dana proljeća obilježava se Svjetski dan darovitih učenika. Organizacije diljem svijeta podižu svijest i ukazuju na razvojne potrebe darovitih i talentiranih mališana. Ove godine i Klikeraj se uključuje u ovaj događaj kroz Horizonte kada će kroz tjedan dana otvoriti vrata i ugostiti velike i male u raznolikim aktivnostima.

Pripremili su besplatne radionice za djecu i roditelje koje će se održavati u danima oko 21. ožujka. S obzirom da je broj mjesta u radionicama ograničen, požurite s predbilježbama.

Srijeda, 18. ožujka 2020.
19:00 sati - Flos, floris (radionica za djecu od 10 godina)
Radionica iz art terapije u kojoj će djeca na temelju priče kreirati likovni izričaj i naučiti jednu novu tehniku.
Trajanje: 1:45 sat

Prijava:


Subota, 21. ožujka 2020.
13:00 sati - Moj prvi izum (radionica za djecu od 7 do 9 godina)
Kroz kreativne aktivnosti djeca će napraviti maketu svog prvog izuma i pri tome razvijati inovativnost, vještine rješavanja problema i kritičko mišljenje.
Trajanje: 1 sat

Prijava


Ponedjeljak, 23. ožujka 2020.
16:30 sati - Imam ideju! (radionica za djecu od 4 do 6 godina)
Ogledni sat programa “Imam ideju!” koji je namijenjen najmlađima i u kojemu mališani imaju priliku maštati i vlastite ideje koristiti u igri, istraživanju i izražavanju.
Trajanje: 1 sat
Prijava:


18:00 sati - Moje dijete je pametnije od mene (radionica za roditelje)
U radionici namijenjenoj roditeljima naučit ćemo prepoznati neke osobine i ponašanja koja mogu ukazivati na potencijalnu darovitost djece, upoznati se s karakterističnim obilježjima darovitih te okušati se u nekim strategijama pružanja podrške unutar obitelji.
Trajanje: 1h

Prijava:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: