Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nadzorne kamere

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RobertD
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2020. 13:55 
Naslov: Idea Nadzorne kamere
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle ovako počinje priča.
Več godinu i više dana se razmišljam ugraditi video nadzor na ulicu da mi snima kretanje ispred kuće.
Naime žrtva sam ne savjesnih vozača koji u više navrata su mi već oštetili vozilo.
Polomljen retrovizor, udareno i polomljeno zadnje štop svijetlo, više puta zaderano vozilo od strane vozila koje prolazi (pijan ili nemaran u prometu nije mi jasno).
U novije vrijeme su počeli sa druge strane da mi (djeca) vjerovatno ili netko ne baš normalan šaraju po autu.
I to nisu ona nevina pisanja po prašini, nego baš grebanje koje se dobro vidi i duboko ošteti lak auta. Prije mjesec dana su mi povukli crtu cijelom desnom stranom, a prošle nedelje netko je napisao "Ovaj što vozi auto je budala." i nacrtao čiča glišu sa velikom glavom i očima na desnim zadnjim vratima. Auto je crne boje i vidi se svaki klinac na njemu.
Da sam netko tko je zaslužio takve stvari pa bih rekao ok, ali u životu nisam mrava zgazio niti ikome ikada zlo učinio.
Poanta ove cijele možda i preduge priće je u tome da mi sada to već prekipilo i želim da se bar nekako osiguram od vandala i nesavjesnih koji te oštete i bjež.
Pokušao sam nešto ali kamera od 30fps doslovno ne može vidjeti tablicu vozila u prolasku.
Molim vas da mi pomognete u savjetima koju i kakvu kameru uzeti da je u mogučnosti "uhvatiti" auto u brzom prolasku da se vidi tko je. Shocked
Da ne govorim da želim da huligani šaraju po autu kao da im je tata kupio a ne ja jedva kupio da imam nešto i sada i na to malo sirotinje mi muku daju.
Moj auto je sirotinja ispod 6000€ ali meni je to vrh pa sam sretan i sa tim što sam uspio.
Ako vam se dalo sve ovo čitati pomozite sugrađaninu jer muka mi je da popravljam ono što drugi razbije i uništi a nisam kriv ni crno pod noktom. Sad Sad Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RobertD
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2020. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: