Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar osobne moći: Radionica "Više ja" @ dvorana Olimp [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65740
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2020. 8:16 
Naslov:  Centar osobne moći: Radionica "Više ja" @ dvorana Olimp [nagradna igra je završena]
01.02.2020. 15:15
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Početkom veljače, dođite se opustiti i naučiti nešto novo o sebi kroz vježbe meditacije i vizualizacije na novoj radionici koja će se održati 1. veljače 2020. Radionica "Više ja" održat će se u dvorani Olimp s početkom u 15:15 sati.

O radionici:
Radionica „Više Ja“ bazira se na istraživanju vlastite intuicije i duhovnosti kroz laganu i nježnu yoga praksu i predavanje, meditaciju, vizualizaciju, pranayamu i opuštanje. Na radionici ćemo otvoriti prostor za dublje istraživanje sebe i svog (unutarnjeg:) bića, svojih osjećaja i misli i svoje svjesnosti i duhovnosti.

Radionica je za vas ukoliko želite:
-naučiti nešto novo o sebi
-želite znati kako biti više intuitivni
-želite naučiti kako se povezivati s dubljim slojem sebe – svojim Višim Ja
-želite osjećati više mira i povezanosti s esencijom
-želite naučiti kako više biti u sadašnjem trenutku

Svi ste dobrodošli neovisno o tome jel imate prethodno iskustvo s meditacijom ili ne. Radionica je prilagođena i za početnike.

Termin i mjesto: 1.2. (subota) od 15:15-18:15, dvorana Olimp (prolaz J. Leovića 11)
Cijena: 160 kn
Cijena za rane prijave (do 28.1.): 110 kn
Za studente, učenike i nezaposlene: 100 kn
Voditeljica: Nikolina Lukačević, RYT 200
Praktični dio: ponijeti bilježnicu i kemijsku
Prijave obavezne na: nikolina.vrban[at]gmail[dot]com ili na 095 564 1730

Nagradna igra
Portal Osijek031.com poklanja besplatnu kotizaciju za radionicu "Više "Ja" vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2]u Facebook komentar, par centimetara ispod, upišite "Osijek031 me vodi na radionicu Više Ja
[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretna dobitnica je:
Tea Cvijanović

Dobitnica će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnici čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: