Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Balote: Promocija knjige "Ja Pink Panter"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2020. 15:21 
Naslov:  Balote: Promocija knjige "Ja Pink Panter"
11.01.2020. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Balote u subotu, 11. siječnja 2020. organiziraju promociju knjge "Ja Pink Panter ". Početak je u 20:00 sati.

Promocija knjige Ja Pink Panter je uzbudljiva priča i ispovijest jedne od najboljih reprezentativki košarke u bivšoj Jugoslaviji, koja je zaronila u svijet kriminala i postala vođa svjetski prepoznatljive grupe Pink Panther. Odležala je sedam i pol dugih godina u najstrožijim grčkim zatvorima i postala jedina žena koja je uspjela pobjeći iz jednog od njih.

Olivera je bila osuđena na 32 godine zatvora, teretili su je za 116 teških krađa, tri oružane pljačke, a broj krađa koje je počinila mjeri se u tisućama. Brojkama se Olivera ne zamara i ne želi baš sve otkrivati. Uostalom, taj je život iza nje.
O vrijednosti opljačkanoga blaga može se samo nagađati. Govori se o iznosu od 500 milijuna dolara. Na ova pitanja Olivera odgovara tek smiješkom.

“Nisam nimalo ponosna na svoj život i ne predlažem nikome na ovom svijetu da mu budem uzor.…”

Iako je Olivera već gostovala diljem Lijepe naše, ovo je njezino prvo gostovanje u Osijeku.

Nadamo se vidjeti Vas u što većem broju 11.01.2020 (subota) u 20h.
ULAZ JE BESPLATAN.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: