Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Duško Rudež - "čovjek tuljan" - skok u Dravu - Silvestrovo 2019.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2019. 11:50 
Naslov:  Duško Rudež - "čovjek tuljan" - skok u Dravu - Silvestrovo 2019.
31.12.2019. 12:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[FOTO i VIDEO] Tuljanovi nasljednici skokom u hladnu Dravu ispratili staru godinu!


Već u podne, u utorak, 31. prosinca 2019. pridružite se tradiocionalnom kupanju u hladnoj Dravi.

Kako doznajemo "Čovjek tuljan" kako ga od milja nazivaju, ove se godine neće pridružiti mladim prijateljima koji će i ovaj put staru godinu ispratiti skokom u ledenu Dravu.

Dragi Osječani sugrađani Republike Hrvatske.

Šaljem vam velike pozdrave iz malog gradića Töging u Njemačkoj. Svim ljudima dobre volje želim puno zdravlja ljubavi i sreće u novoj godini. Ove godine nažalost neću biti s vama na zaleđenoj rijeci Dravi, 31.12.2019. god. radi mog dogovora s obitelji koja je moja jedina snaga i podrška svih ovih godina.

Ovdje sam u predivnom ambijentu koji za moje zdravstveno stanje najbolje jer u gradu OSIJEKU nema podrške za ljude koji boluju od sindroma Alzheimer -a, pa smo moja obitelj i ja bili prisiljeni tražiti pomoć kod drugih liječnika u drugim državama . Imam sreću da moj najstariji sin Marko živi u gradu koji socijalno osjetljiv na ljude u trećoj dobi sa svim svojim životnim iskustvima i mudrostima.

Sretan i blagoslovljen Božić i Nova 2020 godina.

Želi vam vas Osječanin TULJAN!






Pročitajte i..
[FOTO i VIDEO] Staru godinu u Osijeku ispratili uz tradicionalni skok u hladnu Dravu
[FOTO] Nema predaje! Skokom u hladnu Dravu tradicionalno ispraćena stara godina
[FOTO] Čovjek tuljan tradicionalnim skokom u ledenu Dravu odjavio 2016.
[FOTO] Čovjek Tuljan ipak nije skočio u ledenu Dravu, ali... netko ipak jest! Saznajte tko!
[FOTO] Duško Rudež - "čovjek tuljan" skočio u Dravu s još četvoricom "tuljanića" [2014.]
[FOTO] Osječki 'čovjek-tuljan', Duško Rudež, s nasljednikom po 28. put skočio u ledenu Dravu
Duško Rudež, čovjek-tuljan, se 26. put okupao u Dravi za Silvestrovo [FOTO + VIDEO]


Zadnja promjena: Redakcija 031; 31.12.2019. 14:46; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2019. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma što se nije obratio predsjednici u vezi Alzheimera. Ona bi tio riješila časkom. Vidjeli smo kako je lako riješila problem zapošlavanja i plaća u informatičkom sektoru : tajni dogovor sa jednom stranom zemljom i eto ti 8000 EUR mjesečno svakom tko je zainteresiran. Sigurno i za Alzheimera ima neka strana zemlja koja to rješava i s kojom bi predsjednica uspjela postići tajni dogovor i stvar riješena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: