Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hvalevrijedna tradicija "Aki" caffea - na Badnjak daruju borove!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2019. 9:26 
Naslov:  Hvalevrijedna tradicija "Aki" caffea - na Badnjak daruju borove!
24.12.2019. 12:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Aki Caffe kultni osječki lokal s postojanjem više od 15 godina, od početka je vlasništvo obitelji Perić, s godinama se nastavlja tradicija dobre zabave u Osijeku.

Ove godine nismo imali u ponudi prodaju borova ali smo se odlučili nastaviti tradiciju i zaputili se po borove za naše sugrađane tako da dakle od 12:00h na Badnjak možete doći po svoje drvce

Svi ste već upoznati s pričom oko dijeljenja borova zato mi i ove godine u suradnji s obiteljskim prijateljem i vlasnikom građevinske firme DI-BI za vas pripremamo božićna drvca, tu smo da podijelimo i usrećimo i one koji trenutno nisu u mogućnosti priuštiti si ...

Budi ti ta osoba koja će potaknut podijelit oglas,nazvat susjeda,baku ili djeda i reci mu da smo mi za njih pripremili božićna drvca

Od podne na Badnjak 12:00 h mi smo ispred Aki Caffe -a dođite bez ustručavanja ili neke nelagode, borovi su pripremljeni za vas, za nekog vama dragog ili možda za nekog poznanika koji nije u mogućnosti da si priuštiti

Naravno da bi se ugrijali ispred Akia kuhamo najfiniji čaj, a za djecu smo pripremili bombone da se malo zaslade.

Sve u svemu Sretan Božić od Obitelji Perić, Obitelj Kebet i djelatnika Aki Caffe-a i DI-BI - a vidimo se i ove i iduće i svake naredne godine je l' tradicija se nastavlja
.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: