Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania: Večer sevdalinki

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65786
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2019. 19:02 
Naslov:  Kino Urania: Večer sevdalinki
25.11.2019. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Repriza tradicionalnog 14. po redu koncerta “Sevdah u Lisinskom” održat će se 25. studenog 2019., u Osijeku, pod imenom “Večer sevdalinki”.

U interpretacijama najboljih pjevača sevdaha osjetit ćemo svu ljepotu sevdalinki – bosanskih, tradicionalnih i gradskih ljubavnih pjesama. Publici u Osijeku pjevat će Nedžad Salković (poznatiji kao „Princ sevdaha“, prepoznatljiv po vrsnoj interpretaciji sevdalinki, pa i one kultne „Ne klepeći nanulama“), potom legendarni Esad Kovačević, ali i druga velika pjevačka imena: Izeta Milišić, Ivan Jelić, Azra Husarkić… Sve pjevače prati vrhunski orkestar maestra Dinka Mujanovića.

Osječka publika imat će priliku 25. studenoga poslušati pjesme koje „diraju u srce“, a neke od njih su: Žute dunje, Tebi, majko, misli lete, Emina, Ne klepeći nanulama, Čudna jada od Mostara grada, S one strane Plive, Lijepi li su mostarski dućani, Moj dilbere, Snijeg pade na behar, na voće, Jutros mi je ruža procvjetala, Kad ja pođoh na Bembašu, Vino piju age Sarajlije i mnoge druge.

Zato ne propustite ovaj fantastični koncert 25.11.2019. u kinu Urania u Osijeku s početkom u 20:00h.

Cijena ulaznice: 150 kn

PRODAJA ULAZNICA:
Eventim (prva 3 reda partera): eventim.hr/hr/ulaznice/vecer-sevdalinki-osijek-kino-urania-1162017/performance.html
Blagajna kina Urania (ostatak dvorane): od petka 1.11.

REZERVACIJA ULAZNICA ZA KUPNJU U KINU:
- 031 205 501 - Uprava (pon-pet od 9:00-17:00 sati)
- 031 205 507 - Blagajna kina (svaki dan od 17:30:-21:30 sati)
- info[at]kinematografi-osijek[dot]hr
- ulaznice[at]kinematografi-osijek[dot]hr
- inbox poruka u Kino Urania & Kinematografi Osijek


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: