Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar osobne moći: Susret(i) - sat plesne prakse 5Ritmova @ dvorana Yoga home

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65649
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2019. 8:47 
Naslov:  Centar osobne moći: Susret(i) - sat plesne prakse 5Ritmova @ dvorana Yoga home
23.11.2019. 11:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu, 23. studenog 2019. održat će se radionica "Susret(i) - sat plesne prakse 5Ritmova" u Centru osobne moći, dvorana Yoga home.

Kad otvorite vrata dvorane, udahnite i nježno šapnite sebi: " Tu sam. Stigla sam. Stigao sam. I imam priliku dati sebi ovo vrijeme, da slušam, da osjetim gdje sam, kako sam. Imam priliku ući u prazan prostor i ispuniti ga susretima onog što je prisutno. Moje tijelo zna. Moje tijelo će me voditi." I započnite putovanje upravo s mjesta na kojem jeste, ne brinući se što ćete susresti usput. Ljutnju, tugu, otpor, čežnju, radost, ekstazu...Pozdravite ih i dopustite da pronađu svoj odraz kroz gibanje tijela. Možda će taj susret prštiti u zdjelici, možda otežati u stopalima; možda se otkotrlja s glave ili raskrili u ramenima, omekša u koljenima, žubori u prstima...Kakav god susret bio, on je naša istina, inspiracija, umjetnost, molitva...Kada zatvorite vrata ove dvorane, ponovno šapnite sebi i drugima: " I ovo sam bila/bio ja."

Ovo su otvorena 3 sata prakse 5Ritmova, razina Valovi. Dobrodošli su i oni koji plešu po prvi puta. Satovi i radionice održavaju se vikendima, jednom mjesečno.

Osijek, subotom, od 11:30 do 14:30
Yoga Home - Centar Osobne Moći, Fakultetska 4 (Kazamat. Tvrđa)

datumi održavanja:
1. 23.11.2019.
2. 7.12.2019.
3. 25.01.2020
4. 15.02.2020. - cjelodnevna radiobnica
5. 14.03.2020.
6. 18.-19.04.2020. - vikend radionica
7. 16.05.2020.
8. 6.06.2020.

Cijene:
(125 kn redovna cijena; 100 kn studenti, umirovljenici, nezaposleni; 100 kn za ranu prijavu (15.11. je zadnji dan za prijavu po sniženoj cijeni) Ako dovedete nekog tko prvi puta pleše 5Ritmova, oboje ostvarujete cijenu od 80 kn. Sudionici iz drugih županija plaćaju sniženu cijenu od 100 kn. Sudjelovanje u radnom timu omogućava popust u razmjenu za praktičnu pomoć prije i nakon radionice, broj mjesta je ograničen.

Za sudjelovanje molimo obavezno ispuniti prijavnicu!

Info i prijave: Jasenka 099/758-0156
e-mail: anic.jasenka[at]gmail[dot]com
prijavnica:


Praktikalije:
Imajte udobnu odjeću, mozete plesati i bosi, ponesite svoju H2O bocu, dekicu. Dođite 15tak minuta ranije da se možete presvući, registrirati i na vrijeme prepustiti plesu.

Ivana Cicarelli – akreditirana učiteljica 5Ritmova ®
Vjerujem da pokret ima moć iscjeljenja i snagu da nas osvještava, podržava, uzemljuje, povezuje, vodi...Iz ovog mjesta krećem nadalje u učenje, u dijeljenje, u kontakt. Majka sam, slobodni kreativac, obrtnik, prijatelj, ljubitelj iscjeljujućih biljaka... Na Filozofskom fakultetu u Zadru diplomirala sam talijanski i engleski jezik. Za svoj gušt završavam "Feng shui akademiju", a za svoje dobro školu za tjelesno-orijentiranog psihoterapeuta pri CIR-u. U Zagrebu, 2019. u centru "Snaga namjere" završavam školu za iscjeljivanje te iste godine postajem akreditira učiteljica ove plesne prakse. Volim šivati torbe, dizajnirati plesnu odjeću, sjesti ispod stabla.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: