Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania [11.-17.7.2019.] [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65739
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2019. 9:57 
Naslov:  Kino Urania [11.-17.7.2019.] [program]
Od 11.07.2019. 16:00 do 17.07.2019. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogate projekcije Kinematografa u Kinu Urania čekaju na vas, a što je u ponudi pogledajte u tekstu niže...

Cijena ulaznica za redovite repertoarne iznose 25 kn, dok uz predočenje studentske ili umirovljeničke iskaznice karte možete kupiti po cijeni od 20 kn. Ulaznica za grupe od 10 i više osoba iznose 18 kn po osobi. Za obiteljski dan srijeda i dječje vikend matineje ulaznice iznose 20 kn za sve gledatelje. Na ulaznice nema nikakvih dodataka neovisno o trajanju filma, načinu kupnje ili rezervacije ulaznice i sl.

Ulaznice možete rezervirati klikom info[at]kinematografi-osijek[dot]hr

Skriveno: 
Kauboja i Indijanaca, Žace i lopova, princeza i misica, kuhara i liječnika, s lutkama, pištoljima, plišancima… dječjoj mašti nikad kraja. A kada se svom tom darmaru pridruže i životinje, nije ni čudo da ponekad strada i pokoji dio namještaja. Upravo to se dogodilo i našim kino sjedalima, a sada je došlo vrijeme da ih podvrgnemo tretmanu uljepšavanja. Dok traju pripremne radnje, odlučili smo vas nagraditi dvotjednom zabavom, igrom, superjunacima i životinjama - Dječji filmski maraton, kada cijene ulaznica za sve projekcije padaju na 20 kn.

Uz novi nastavak Spider-Mana, u tjednu od 11.7.-17.7. upoznat ćemo dječaka Pattersona čiji je najbolji prijatelj- žirafa (projekcije u Kino klubu), a posljednji put se družimo s omiljenim junacima iz Priče o igračkama, Tajnog života ljubimaca i hrabrim zmajem Tabalugom.

Posljednji pozdrav pokidanim stolicama ćemo imati u zadnjem tjednu prije kolektivnog godišnjeg odmora zaposlenika, kada će kino biti zatvoreno, a projekcije se neće održavati. To je tjedan od 18.7.-24.7. i tada nam na program stiže dugoočekivani remake Kralja lavova, koji ćete moći pogledati u originalnoj verziji na engleskom jeziku i titlom te sinkroniziranog na hrvatski.

Novi filmski tjedan premijerno donosi nizozemsku obiteljsku komediju Moja žirafa u sklopu programa FEST is the BEST, a na programu i dalje ostaju novi nastavak Marvelove Spider-Man sage: Daleko od kuće, animirana i sinkronizirana zmajevska avantura Tabaluga, novi nastavak hita Tajni život ljubimaca 2 (SINK) te novi nastavak animiranog Disney hita Priča o igračkama 4.

Proslavite rođendan u Uraniji i provjerite zašto svi kažu da su kod nas najbolje zabave. Posebne pogodnosti i povoljnije cijene možete iskoristiti uz studentsku, umirovljeničku i NK Osijek iskaznicu te na dječjim matinejama i obiteljskim srijedama (cijena ulaznice 20 kn), uz grupne popuste (cijena ulaznice 18 kn za grupe od minimalno 10 osoba) i poklon vouchere (10 ulaznica za 180 kn). Kako svi nakon dobrog filma obično ogladnimo, dobro nam dođe Early Birds paket uz koji za 45 kn dobijete ulaznicu za film + obrok u restoranu Lumiere.

Vidimo se u kinu Urania


Četvrtak, 11. srpnja 2019.
14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)
18:30 Dječji filmski maraton: Tabaluga - Tabaluga (90 min)
19:00 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
20:30 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)

Petak, 12. srpnja 2019.
19:00 Dječji filmski maraton: Tajni život ljubimaca 2 - The Secret Life of Pets 2 SINK (86 min)
19:30 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
21:00 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)

Subota, 13. srpnja 2019.
11:00 Dječja matineja: Priča o igračkama 4 - Toy Story 4 (100 min)
19:00 Dječji filmski maraton: Tabaluga - Tabaluga (90 min)
19:30 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
21:00 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)

Nedjelja, 14. . srpnja 2019.
11:00 Dječja matineja: Tajni život ljubimaca 2 - The Secret Life of Pets 2 SINK (86 min)
18:30 Dječji filmski maraton: Priča o igračkama 4 - Toy Story 4 (100 min)
19:00 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
20:30 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)

Ponedjeljak, 15. srpnja 2019.
18:30 Dječji filmski maraton: Tajni život ljubimaca 2 - The Secret Life of Pets 2 SINK (86 min)
19:00 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
20:30 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)

Utorak, 16. srpnja 2019.
18:30 Dječji filmski maraton: Priča o igračkama 4 - Toy Story 4 (100 min)
19:00 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
20:30 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)

Srijeda, 17. srpnja 2019.
18:30 Dječji filmski maraton: Tabaluga – Tabaluga (90 min)
19:00 Dječji filmski maraton: FEST is the BEST: Moja žirafa - Dikkertje Dap (74 min) PREMIJERA (Kino klub)
20:30 Dječji filmski maraton: Spider-Man: Daleko od kuće - Spider-Man: Far from Home (130 min)






[FOTO] Otvorilo se kino Urania

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: