Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradonačelnik Ivan Vrkić ponovno hospitaliziran u osječkom KBC-u

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65647
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2019. 15:45 
Naslov:  Gradonačelnik Ivan Vrkić ponovno hospitaliziran u osječkom KBC-u
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[16.04.2019.] Jutros sam razgovarao s gradonačelnikom Ivanom Vrkićem koji je od jučer poslijepodne hospitaliziran u KBC-u Osijek. Osjeća se dobro, a optimizma i humora u njegovom glasu ne manjka što me iznimno raduje! Prenio sam mu pozdrave i riječi potpore mnogih sugrađana te mu i sam poželio brz i uspješan oporavak! Objavio je Boris Piližota na svojoj Facebook stranici..




[15.04.2019.] Gradonačelnik Ivan Vrkić danas je u poslijepodnevnim satima hospitaliziran na Zavodu za bolesti srca i krvnih žila KBC Osijek.

Stanje gradonačelnika za sada je stabilno, a nakon obavljenih pretraga moguće je operativno liječenje.

Ured Gradonačelnika obavijestit će javnost o stanju gradonačelnika Vrkića odmah po primitku novih informacija.





Foto: Facebook

Pročitajte i..
Gradonačelnik Vrkić hospitaliziran u KBC-u
Gradonačelnik Vrkić pušten iz KBC-a


Zadnja promjena: Redakcija 031; 16.04.2019. 11:36; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2019. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stresan posao, neodgovarajuća prehrana i nedostatak tjelovježbe i eto vraga. Gradonačelniku želim brz oporavak, ali ako ne promijeni prehranu i uvede bar minimum tjelovježbe, a stres znam da ne može izbjeći, neće to u konačnici izaći na dobro.
No kad malo bolje razmislim najljepša je smrt od srčanog udara, samo te presiječe i gotovo. Gospodska smrt. Kad se patiš i umireš polako, na kapaljku, to je grozno i to nikom ne bih poželio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: