Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strava u Belom Manastiru - vilama udarao psa dok ga nije usmrtio

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65441
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2019. 9:05 
Naslov:  Strava u Belom Manastiru - vilama udarao psa dok ga nije usmrtio
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provedenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je 27-godišnji hrvatski državljanin počinio kazneno djelo ubijanje ili mučenje životinja.

U dvorištu obiteljske kuće u Belom Manastiru 27-godišnjak je, 25. veljače, zatekao tuđeg psa, koji je pokušavao izaći iz dvorišta kroz otvor na ogradi. Pas je zapeo, a 27-godišnjak ga je udarao vilama te ga usmrtio. Nadležnom državnom odvjetništvu podnosimo kaznenu prijavu.





Tekst: PU osječko baranjska
Foto: Ivana Mandić/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2019. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što ćemo sa neodgovornim vlasnikom psa? Njega nitko ne spominje. A neodgovorni vlasnici su najčešće glavni uzrok ovakvih stvari.
Dajte molim vas ime i prezime neodgovornog vlasnika.
Meni je susjedov pas godinama pravio nered i štetu po dvorištu, obavljao nuždu ispred dvorišnih vrata i slično. Kad sam učvrstio ogradu da ne može progristi ogradu, on je prokopao zemlju ispod ograde da može u moje dvorište. A susjed se pravio Englez. Ja sam znao da nije kriva životinja nego njen vlasnik pa nisam reagirao kao navedena osoba, ali sam nekad bio na rubu da učinim nešto što ne bih trebao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: