Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forum svima, a ne samo njima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 16:15 
Naslov:  Forum svima, a ne samo njima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....želio bi se osvrniti na jedan dojam koji sam stekao u ovo kratko vrijeme.....
..istina da nisam dugo ovdje i da ne znam puno toga što se dešavalo....a da citam sve postove od kad je nastao forum stvarno nema smisla.....možda sam zbog toga i reagirao tako vezano uz nick gazda777......(ovo je za leona)......nadalje.....jako puno se spominje kvalitetno pisanje i kvalitetno odgovaranje na postavljene teme.......tu se ne mogu nikako složiti.....iz jednostavnog razloga što smatram da je ovaj forum otvorenog tipa....u smislu da se tu mogu logirati sve osobe bilo kojeg stupnja obrazovanja.....što automatski znaci da nismo svi sposobni samo kvalitetno pisati i biti dubokoumne osobe.......što ne znaci da takve osobe nemaju svoje mišljenje i da to ne mogu ovdje iznjeti.....ako je nekome problem raspravljati sa osobom s kojom nije u istom rangu kao i ona....to je problem same te osobe.....i još bi samo dodao da sam ja osoba samo sa srednjom školom....te zbog toga nek se ne uvrjede oni kojima iznasem svoje mišljenje....jer eto i ja ga imam.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
.....jako puno se spominje kvalitetno pisanje i kvalitetno odgovaranje na postavljene teme.......tu se ne mogu nikako složiti.....iz jednostavnog razloga što smatram da je ovaj forum otvorenog tipa....u smislu da se tu mogu logirati sve osobe bilo kojeg stupnja obrazovanja.....što automatski znaci da nismo svi sposobni samo kvalitetno pisati i biti dubokoumne osobe.......što ne znaci da takve osobe nemaju svoje mišljenje i da to ne mogu ovdje iznjeti.....


Stvar je u tome u kojem ćeš dijelu foruma postati svoj post. Drugim riječima, ako imaš nešto za reći o internetu - reci to na internet sekciji foruma.
To je bit svega. Drugo je to što nisi shvatio onaj dio o 'kvalitetnom pisanju i odgovaranju na zadanu temu'. Primjerice, ja sam na tvoj gornji post mogao odgovoriti sa Uf, dok sam čitao tvoj post, ohladila mi se kava. što je šaljivo, ali ne nudi nikakav zaključak na temu topica. Onda se tu nađe još deset ljudi koji neće odgovarati na tvoj post, već na moj sa kavom i eto ti kaosa. Naravno, ovo je krajnje jednostavan primjer, bilo je pisanja cijelih litanija koje nisu imale ama baš nikakve veze sa prvotnim postom koji je otvorio topic, iako pošiljatelji silom govore kako su poveznice - 'svijet, osijek i forum' - dovoljan argument za takav post.
Khm, nadam se da sam dovoljno dobro objasnio...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: › Khm, nadam se da sam dovoljno dobro objasnio...


Onima koji su s jedne strane krivulje su te stvari odavno jasne.

Oni drugi bi povjerovali i da se sutra pojavi retard koji ce im reci da su znakovi na cesti sranje i da treba ukinuti sva prometna pravila, jer je cesta, eto - za voznju! Onda taj isti retard okrene tezu da svatko tko misli da nije za voznju uvodi cenzuru i ukida pravo na slobodnu voznju, tiranin je i diktator.

Naravno, kad ih se sve pusti da 5 minute okuse taj kaos, onda svi pocnu cviliti kako im je za sve kriv onaj tko se u tom kaosu najbolje snasao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Oni drugi bi povjerovali i da se sutra pojavi retard koji ce im reci da su znakovi na cesti sranje i da treba ukinuti sva prometna pravila, jer je cesta, eto - za voznju!

mala digresija, nedavno je počeo upravo takav projekt u nekoliko gradova u više različitih država unutar europske unije! tipa, ima previše pravila, sve to sputava, vozit ćemo po principu "ljudi smo, dogovorit ćemo se!".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....možda griješim...al i to je moje pravo.....mislim da je ipak problem u tome što se ocekuje od svakog da napiše nešto konstruktivno i kvalitetno.....s tim bi opet forum izgubio neku vrstu "živosti"......i postao bi suhoparan....kao sjednice sabora....a isto tako puno puta upravo namjerno ili nenamjerno skretanje sa teme je donjelo puno drugih tema za koje se ne može reći da nisu kvalitetne.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › mala digresija, nedavno je počeo upravo takav projekt u nekoliko gradova u više različitih država unutar europske unije! tipa, ima previše pravila, sve to sputava, vozit ćemo po principu "ljudi smo, dogovorit ćemo se!".


Smatram da je to lose jer za "dogovaranje" treba vremena. Na svakom raskrizju cemo svi stati pa se dogovarati? Pratiti reakcije drugih? Pa to bi grozno usporilo promet.

Promet se mora odvijati po definiranim pravilima i na osnovu povjerenja da ce se i drugi sudionici pridrzavati istih pravila.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › mala digresija, nedavno je počeo upravo takav projekt u nekoliko gradova u više različitih država unutar europske unije! tipa, ima previše pravila, sve to sputava, vozit ćemo po principu "ljudi smo, dogovorit ćemo se!".


Eh, sad kad krene prodaja Hummera... ;-)

Samorgulacija je super, ali za nju treba ponesto grama sive tvari kod svakog sudionika. Cim se pojavi jedan koji svjesno i namjerno radi sranja - sve odlazi u kurac.

Uostalom, krscani su valjda culi za ideju istocnog grijeha, odnosno pojavu prvog narusavanja idealno uredjenog sustava. Upravo se o tome radi.

Samouredjeni sustavi funkcioniraju dok god u njima nema onih koji ce namjerno raditi sranja na konto vlastite koristi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je ipak problem u tome što se ocekuje od svakog da napiše nešto konstruktivno i kvalitetno.....s tim bi opet forum izgubio neku vrstu "živosti"......i postao bi suhoparan....kao sjednice sabora....a isto tako puno puta upravo namjerno ili nenamjerno skretanje sa teme je donjelo puno drugih tema za koje se ne može reći da nisu kvalitetne.....


Ne mora sve biti ekstra pametno i konstruktivno. Zajebancija je dobrodosla. Ali kad netko na 100 topica odgovori jednom te istom linijom "zena nema dusu, samo kava ima dusu", onda je to problem.

Takva linija nije nenamjerno skretanje s teme u drugu temu, to je namjerno ubijanje rasprave.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
mislim da je ipak problem u tome što se ocekuje od svakog da napiše nešto konstruktivno i kvalitetno.....s tim bi opet forum izgubio neku vrstu "živosti"......i postao bi suhoparan....


Kvalitetno ne znaci suhoparno, sala, zajebancija - i one mogu biti kvalietetne. Suhoparno je kad netko stalno ponavlja isto - kavu na primjer.

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....što vam je toliko ta kava zapela za oko....a kad odem u kafic ne možeš naci slobodno mjesto za sjesti... Smile....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › .....možda griješim...al i to je moje pravo.....mislim da je ipak problem u tome što se ocekuje od svakog da napiše nešto konstruktivno i kvalitetno.....s tim bi opet forum izgubio neku vrstu "živosti"......i postao bi suhoparan....kao sjednice sabora....a isto tako puno puta upravo namjerno ili nenamjerno skretanje sa teme je donjelo puno drugih tema za koje se ne može reći da nisu kvalitetne.....

gdje si sabor iskopao, tamo ćeš rijetko čuti nešto konstruktivno, kvalitetu da ni ne spominjem Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni onak sva ta prepucavanja oko gazde i ostalih članova idu na kurac.... i jebe mi se oću li sad dobit neki karton. kad sam došo na ovaj forum bila je zajebancija i sve okej i sad odjednom baaaam i šta sad??? nemam ništa protiv ikog na forumu al ljudi nije kraj svijeta onak get a life.!

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da ja ovdje nemam sto radit. nit imam sto pametno za rec nit mi se da tu pisat desetke redova. a i svaki put kad nest napisem,ode u offtopic pa dobijem spank od admina Very Happy

presmijesno.

a trenutno mi nije jasno kak je upleten sabor u ovu temu ???

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: