Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



odbojka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 14:02 
Naslov:  odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DOSADNOOOOOOOOOOOO

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 14:14 
Naslov:  Re: odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Nemoj se obazirati na primitivne ispade...

Inače odbojka je zakon.Iako je nikada nisam naučio igrati,volim pogledati koju tekmu.
Šteta što je nema više na tv-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la: ›
Nemoj se obazirati na primitivne ispade...

Inače odbojka je zakon.Iako je nikada nisam naučio igrati,volim pogledati koju tekmu.
Šteta što je nema više na tv-u.


pa nemoraš gledat na tv-u, često naši klubovi igraju na domaćem terenu, muški na jugu a ženske na zrinjevcu...

ali ako dobro potražiš ima i na tv-u

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 14:25 
Naslov:  Re: odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
DOSADNOOOOOOOOOOOO


Tup, tup
Nema sta, bas si drag, dođe nova forumašica..učinimo sve da ode!
Malo obzirnosti ipak Rolling Eyes

Btw..u srednjoj sam bas cesto znala odlaziti na te utakmice i znalo nam je biti bas dobro..sad je toga nekako nestalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 09.07.2010. 21:47; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 14:41 
Naslov:  Re: odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zrinjevac je bio pun i prije dolaska franje arapovića jer se igrala dobra košarka, ali je onda uslijedilo osipanje kadra i naposlijetku pad u drugu ligu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
U pravu si da su odbojkašice najzgodnije sportašice Smile


pa onda ih idi gledat haha

1 čovjek više na tekmama, i to je nešto Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la: › ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
Mislim da to nije stvar samo odbojke. Tako je sa svim sportovima. Ljudi danas vise jure za parama, a i postoji daleko veca alternativa za provesti subotlje/nedjeljno popodne. Tako malo vremena, a toliko puno djidja u svijetu oko nas... ;-)

Citat: › svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
Zgodne, ali "biiig womeeeen"! ;-) Njih ne mogu ne gledati u sise dok pricam s njima (odbojkasicama, ne sisama ;-))...

Doduse, mislim da bi u horizontalnom polozaju sve doslo na svoje... ;-) A i shag-pad je dovoljno povrsine da se nesto ovako moze rastegnuti od ruba do ruba. ;-)

Citat: › šta uopće mislite o odbojci??
Puno dinamicnije od nogometa. Puno cesce imas loptu i ne svodi se sve na istu duminu. Doduse, muska odbojka mi je ponesto bolja od zenske zbog vise smeciranja, ali nedavno sam gledao jednu tekmu zenske odbojke i cini mi se da danas i ribe igraju dosta agresivnije.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 15:45 
Naslov:  Re: odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Meni odbojka super zanimljiva Smile Pogotovo ženska - jedno vrijeme mi je Ana Kaštelan bila najcura u HR Cool
S moje strane, problem je što najave za odbojku ne primjećujem ovdje. Možda se i pojave, ali mi ne upadaju u oči. Recimo, odbojkašice, kad bi stavila najavu za utakmice koje će se igrati, prve lige ili druge, koje misliš da bi bile zanimljive. Treba biti uporan s time, ne odustati nakon par postova. Ljudi moraju vidjeti da se to ipak događa pa makar i nitko ne dolazio. Za primjer vidi najave plesnjaka u Royalu - svaki tjedan se događaju, stalno se i redovito najavljuju ovdje (mada nitko osim mene s foruma tamo ne dolazi Very Happy ).
Priznajem da bih i te odbojkašice puno rađe upoznao nego gledao Cool U takve prilike doduše ne dolazim :-s

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm. Ako imas kakav dobar tip za nas koji se kladimo - baci ga amo a mi cemo zauzvrat doci pogledat tekmu Wink
Trenirao sam odbojku u osnovnoj neko vrijeme, sport je zbilja dinamican, jedna od stvari koje skoro pa i nema u drugim ekipnim sportovima jest ta rotacija polozaja, daklem igraju moraju raspologati svim vjestinama tog sporta... Jest da se brzo raspodijele kako im pase Smile, ali ipak uzmimo za razliku baseball gdje imas bacace i udarace ili nfl s grdosijama koji lome i brzim trkacima. Hm. S druge strane mozda ni to nije lose, mogu se usko specijalizirati ali onda jebiga uvijek napadaci budu "zvijezde" i zaradjuju brdo vise love sto opet nije fer prema ostalima u kolektivu jer bez njih ovaj ne bi mogao apsolutno nista...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la: ›
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Divan sport... Bio gledati cure u par navrata (bespla karta ;-)) i još ću ih gledati! Mljac!
Ne kužim zašto ljudi uopće prate one debile od nogometaša. Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma odbojka je zakon...pogotovo kad su pauze izmedju poena...tj kad se sve odbojkasice onako cedno zagrle jer su napucale loptu u protivnicko polje...nema mi ljepseg prizora Very Happy trebalo bi organizirat jednom naked prvenstvo odbojkasica...mislim da bi dvorane bile pune ko šipak...jer izgleda baš ni jedan sport neprivlači u tolikoj mjeri ljude da bi mogli rec da je Osijek grad košarke ili odbojke(bez obzira da li nam je klub slab ili ne)ljudi jednostavno nece, nemogu ili nezele na tekme i to je to...kad pogedate Zagreb i Cibonu koja napuni dvoranu samo kada je neka ultra jaka tekma, ili igraju protiv Partizana onda vam je sve jasno...dvoranu od 4000 ljudi nemoze popunit grad koji ima cirka 900000 st.Ista stvar i svuda drugdje u Hr.I što je najtužnije i sa svim ostalim sportovima... pohvala svima koji nesto treniraju i bave se nekim sportom...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 16:52 
Naslov:  Re: odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la (Pogledaj post): › evo šta da kažem...
treniram odbojku, mislim da je to predivan sport, ali smatram da ga se treba popularizirat...
evo npr u osijeku na utakmicama 1a lige ne bude puna dvorana...ne da nebude puna nego bude skoro prazna...
a zamislite kako dvorane budu prazne u natjecanjima nižih rangova!!
a oni ljudi koji dolaze gledati tekme ugl su odbojkaši iz drugih klubova ili klinci koji treniraju pa idu gledat...i da, dolaze roditelji i prijatelji odbojkaša...
svi kažu kako su odbojkašice najzgodnije sportašice, cure itd...pa zašto ih onda ne idete gledati??
šta uopće mislite o odbojci??


Potpuno te razumijem...nakon 11 godina igranja po praznim dvoranama od Trnjana, Bocanjevaca i Nuštra, preko Slavonskog Broda i Vinkovaca, sve do "Braće Ribar" i Zrinjevca.....tužno....Jednom mi je King (a.k.a Božo Kraljević - po meni najbolji osječki odbojkaš svih vremena) rekao da je razlog što se odbojka kod nas ne gleda je što nema faula i tučnjava, znači nije privlačno širim masama, ima tu nešto.

Postoji i drugi problem, nažalost, pa koliko god da ju obožavam....Odbojka je vrlo kompleksan sport i ako ju ne razumiješ, onda ti je vrlo dosadno gledati i za to se publika ne može kriviti (naravno, ako se potrudiš, onda je druga priča, ali...). Ne slažem se da je muška odbojka interesantnija od ženske, i jedna i druga imaju svojih čari (pritom ne mislim samo na najzgodnije odbojkašice, iako stvarno jesu)....muška je ponekad brža i silovitija, ali muškarci su vrlo rijetko u stanju odraditi polu križanje na trećeg, najljepšu odbojkašku kombinaciju, koju žene tako maestralno igraju....joj......

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 19:23 
Naslov:  Re: odbojka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za fizički kontakt si u pravu, ali ovo za kompleksnost je već upitno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: