Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Siječanjski popust u osječkom HNK-u [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2019. 10:11 
Naslov:  Siječanjski popust u osječkom HNK-u [nagradna igra je završena]
Od 08.01.2019. 19:00 do 12.01.2019. 18:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Siječanj je mjesec za dobre odluke, odlučite se za kazalište - HNK u Osijeku!

U siječnju vas očekuju četiri zanimljive predstave, dvije gostujuće i dvije domaće, a cijena ulaznice je prava sitnica - 30 kuna!

U utorak, 8. siječnja 2019., u osječki HNK stiže GK "Joza Ivakić" iz Vinkovaca s predstavom "Staklena menažerija". Početak je u 19:00 sati.

Dan poslije, u srijedu, 9. siječnja gostuje Kazalište Virovitica s predstavom "Seksi rublje", početak je također u 19:00 sati.

U petak, 11. siječnja možete pogledati zanimljivu Zoološku priču, a u subotu, 12. siječnja 2019. na rasporedu je Ručni rad. Obje predstave počinju u 19:00 sati.

Svoje ulaznice po cijeni od 30 kuna možete nabaviti na blagajni kazališta, te na telefon: 031 220 749.

Nagradna igra
Portal Osijek031.com poklanja 2x1 ulaznicu za predstave Staklena menažerija, Seksi rublje, Zoološka priča i Ručni rad vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2]u Facebook komentar, par centimetara ispod, upišite "Osijek031 me vodi u kazalište - predstava Staklena menažerija!"
ili
"Osijek031 me vodi u kazalište - predstava Seksi rublje!"
ili
"Osijek031 me vodi u kazalište - predstava Zoološka priča!"
ili
"Osijek031 me vodi u kazalište - predstava Ručni rad!"

[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Staklena menažerija: Domagoj Šunić, Božica Hidek
Seksi rublje: Vlatka Račić, Bojana Crnobrnja Bošnjak
Zoološka priča: Sandra Forjan, Iva Katić Jovanić
Ručni rad: Maja Lip, Marija Betlehem

Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnici čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!



[klik za uvećanje]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: