Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gazda777

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 0:32 
Naslov:  Gazda777
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi smo primjetili da je napetost bila na forumu oko gazde777.....gazda nas je napustio i neće više biti prisutan na forumu. Zbog čega je on zaradio žute kartone??? U kojem je njegovom postu bilo ono sranje "EVIL"??? ali sada nije to ni važno....jedna osoba manje na forumu, Leon ima manje posla (koliko je se bunio oko jebenog offtopica, eto sad može mirno spavat). Za neke je bolje što gazde nema, a za neke nije..... (izjasnite se , što je za vas bolje)

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JAKO mi je žao samo što nisam gazdu osobno upoznao na ona od 3 sastanka...kad sam pizdurina pa nisam se pojavio ni na jednom..... nadam se da će gazda nastaviti čitati forum pa kad budemo organizirali slijedeči sastanak da i on dođe.....ah ko zna....možda gazda ponovo bude aktivan pod drugim nickom na forumu.....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da ce nedostajati ali vratit ce se on sigurno.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sumnjam da će se vratiti...ali svakako želim naglasiti da se situacija zahuktala pojavom jednog brojevnog nicka...i pitam se koliko će još ljudi otići s foruma radi vrijeđanja i protekcije...jest da je gazda radio to što je radio, ali i drugi govore na evil način, pa nisu sankcionirani...eto...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.01.2007. 7:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ce nedostajti... upoznao sam ja njega na sastanku u brvnari ( zbog kojeg me popljuvao uzduz i poprijeko Very Happy ) i bas je foralik... ( bar koliko sam uspio skontati )... nedostajati ce i meni... vise necu moci citati u svakom postu o kavi, a bas sam se naviko na to...

Zanimljivo je kako ljudi mogu toliko isprovocirati covjeka da odustane od neceg gdje je pisao pun kurac vremena... nevjerovatno... istina je isto tako da je gazda radio offtopica strasno puno, ali nije on jedini... a ovo zadnje je poceo 8-ica i mislim da je on jedini odgovoran i zasluzan za gazdin odlazak.... a sto se tice zutih kartona nije gazda jedini koji ih je trebao dobiti...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebote koliko je gazda aktivan na ovom jebenom forumu, koliko je postova napisao i koliko je samo vremena provodio ovdje.....njegove kave nisu nikom smetale, svi smo navikli na to. Kad god dođem na forum, zadnji postovi su od gazde777 ...... i to sa pravilima žutih kartona, ma nabijem ja kartone kurac...

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina da i drugi svasta pisu, tu i tamo padne koja uvreda i offtopicarenje ali sve je to u granicama normale..
Sasvim druga stvar je kad netko ignorira upozorenja tj. zamolbe da se suzdrži od svega toga, ne potiče offtopicharenje..ne znam, nije mi jasno. S vremenom počnem i ignorirati slične postove, ili prestanem čitati određene teme jer vidim da su najmanje vezane za nju i onda 50% foruma ne liči na ništa već na hrpu topica "evo ovdje možete pisati što hoćete bez da vam prigovaraju"! Za određene razgovore postoji chat, pm ili cuga u nekom kafu..
Nije li bolje kada vam se izlistaju u "Novom" nove, zanimljive teme, nesto o cemu se da pisati..a ne neke interne spike i komentari na sto jednostavno nemas sto za reci.?!
Kontam da je najlakse svaliti krivnju na admina koji je kao prerigorozan, sere i preuveličava..Ipak je njemu u najvecem interesu da ovaj forum liči na forum, koji kao i svaki drugi treba imati neka pravila..

daniel-202 je napisao/la: ›
Jebote koliko je gazda aktivan na ovom jebenom forumu, koliko je postova napisao i koliko je samo vremena provodio ovdje.....njegove kave nisu nikom smetale, svi smo navikli na to. Kad god dođem na forum, zadnji postovi su od gazde777 ...... i to sa pravilima žutih kartona, ma nabijem ja kartone kurac...


Nikome nisu smetale jer ih je većina već stavila na ignore, hrpa njih prestala biti aktivna na forumu s objašnjenjem "jer je postao dosadan". Meni osobno nije pretjerano zanimljivo na svakoj stranici pročitati: jesam li zaslužio kavu, imaš kavu, kakvu kavu voliš, kako ju praviš, koliko ju puta piješ... Pa dajte ne budite smiješni!
Mislim..ako je to nekom ultra zanimljivo onda taj netko ima mali problem.

Ne mislim ovime rećikako imam nešto protiv Gazde, već mi je neshvatljivo to kako ga boli đon za to što nekome time stvara veći posao, što se apsolutno oglušuje na zamolbe..pa nije klinac da neke stvari ne moze usvojit! Rolling Eyes

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i meni s vremena na vrijeme dopizdi forum, pa jednostavno nestanem na nekoliko tjedana ili mjeseci.. činjenica je da se tu zna stvoriti poprilična količina negativne energije. ali gazdu sam doživljavala kao pozitivnog lika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia-mjau
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Lokacija: ravnica do kud pogled seže
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moooooooooolim?!
nema me dan, dva i čovjek nestade?
posljednjim trzajima, kao da je znao da mu se kraj bliži Wink, mi je donirao kikirikiće (zavidan broj... znači mene sluša, he, he Smile a svi udrili drvlje i kamenje po sirotanu da se ne obazire na želje i potrebe drugih) i otišao u vječnost... šmrc Sad
ostaje mi nada da će ipak nekako uskrsnuti Wink
p.s. a ja uopće ne pijem kavu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....ocito da je gazdina kava namjerno uzeta kao razlog kamen spoticanja...da bi se riješile neke druge stvari koje nekom nisu odgovarale........

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
....ocito da je gazdina kava namjerno uzeta kao razlog kamen spoticanja...da bi se riješile neke druge stvari koje nekom nisu odgovarale........


Ne znam, meni je ta kava pocela jako ici na kurac, smanjio sam posjete ovom forumu jer sam znao sto me ceka u maltene svakom topicu, a najgore mi je bilo kad mi se rasprava ucini zanimljivom i onda uslijedi trovanje kofeinski zacinjenim prostim recenicama. Ako ga je vec admin par puta zamolio da pazi sta i gdje pise poradi kvalitete foruma onda se mogao barem malo prilagoditi a ne tjerat inat... Mislim da nije kava uzeta kao kamen spoticanja vec njegovo ignoriranje upozorenja. Iskreno govoreci da sam ja admin i da moram nakon nekoliko upozorenja IKOME opet trositi svoje dragocjeno vrijeme na prebacivanje tema tamo-amo umjesto da uzivam i radim nesto sto volim u slobodne sate - ja bi takovog korisnika bez jebemti obrisao...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@ ilija....slažem se s tobom da svatko od nas može pretjerati...i da može tjerati inat.....al zar i admin ne tjera inat ako se zakaci samo na jednu osobu....jer realno gledajuci ovdje na forumu ima jako puno njih koji ako ništa drugu zaslužuju istu kritiku kao i gazda.....ne ulazim sad u to da li su oni dobili kritiku od admina pa su se smirili....al definitivno nisu svi jednako tretirani.....uzmimo npr......da si ti admin.....i imaš ovaj slucaj......i gdje se od 10 ljudi nih 7 slaže sa gazdom a nih 3 ne......pa zar se ne bi trebalo uzeti u obzr mišljenje 7 ljudi.....ili je to svojevrsno tjeranje inata od strane admina.......

ovim topicom ne pokušavam nikoga braniti niti opravdavati bilo cije postupke....samo kažem da treba sagledati realno i jednu i drugu stranu.....jer ako se nitko ne žali na nekoga osobno....a samo meni to smeta......e onda ne zna u cemu je problem.......

isto tako....osim gazde u ovoj cijeloj prici je nick 8 jako puno puta prozivan....a koliko vidim.....od njega sad odjednom ni traga ni glasa....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fala kiti, napokon ne moram nikoga imati na ignore listi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Fala kiti, napokon ne moram nikoga imati na ignore listi.


...evo stavi mene..... Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › al zar i admin ne tjera inat ako se zakaci samo na jednu osobu....jer realno gledajuci ovdje na forumu ima jako puno njih koji ako ništa drugu zaslužuju istu kritiku kao i gazda.....


Good point!
Zašto je daniel-202 pošteđen?!?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: